سوال حقوقی دارم

دلبرشیرین

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سلام
طبق قانون مدنی برای اثبات دعوی و ادعا ادله دعوی میبرن شهادت، قسم، علم قاضی و اقرار، از ادله اثبات و راه های اثبات جرم در امور کیفری می باشند. اقرار، سند، سوگند، شهادت و امارات قضایی هم، ادله اثبات دعوی در امور حقوقی هستن
پرینت پیام فیلم عکس پیام متنی جز ادله الکترونیکی هستن برا اثبات دعوی
اگ مشکلی داری ک میخای با ادله عادی اثبات کنید بفرمایید در خدمتم

استارتر
استارتر
سینه ام دکان عطاریست

سینه ام دکان عطاریست

⭐کاربر برتر⭐
سلام
طبق قانون مدنی برای اثبات دعوی و ادعا ادله دعوی میبرن شهادت، قسم، علم قاضی و اقرار، از ادله اثبات و راه های اثبات جرم در امور کیفری می باشند. اقرار، سند، سوگند، شهادت و امارات قضایی هم، ادله اثبات دعوی در امور حقوقی هستن
خیلی ممنونم گلم خیلی خوب توضیح دادین ان شاءالله سلامت باشین🥰🥰🥰
عزیزم من ترم دوم ارشد جزا هستم و رشته قبلیم فقه و حقوق بوده پایه ضعیفی دارم به نظر شما یکسال تمام برای وکالت سخت تلاش کنم موفق میشم

استارتر
استارتر
سینه ام دکان عطاریست

سینه ام دکان عطاریست

⭐کاربر برتر⭐
سلام
معذرت میخوام من سلام رو فراموش کردم
سلام گلم
تشکر میکنم🥰

دلبرشیرین

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خیلی ممنونم گلم خیلی خوب توضیح دادین ان شاءالله سلامت باشین🥰🥰🥰
عزیزم من ترم دوم ارشد جزا هستم و رشته قبلیم فقه و حقوق بوده پایه ضعیفی دارم به نظر شما یکسال تمام برای وکالت سخت تلاش کنم موفق میشم
قربونت منم کاراموز دادگاه هسدم😘سوالی چیزی داشته باشید طبق اخرین ویراست قانون جوابتون میدم اره عزیزدلم چرا ک نشه تلاش کن حتما حواب میگیری فقط رشته فقه وحقوق گلم ازمون وکالت میشع داد؟ فک نکنما ی سوال بگیر بعدم درساش با شاخه های حقوق فرق داره من زیر،شاخم جرم شناسی هست
کلا حقوق شاخه هاش طلاق و جرم شناسی د دعوی تجارته ک من گرایشم جرم شناسی هست😍

دلبرشیرین

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ببین فقط ب مطالب درسی تکیه نکن گلم مطالب ساده و پیچیده حقوقی بگیر ب صورت کتابچه بخون سطح سوادت ببر بالا حتما
من دیدم طرف دکترا حقوقه ی سوال ساده بپرس میمونه چی بگ ولی طرف کارشناسی پیوسته رو داره ب مطالب مسلط هس همچو جواب میده میمونی واقعا

دلبرشیرین

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
برا منم دعا کن ازمون وکالتم قبول شم عشقه حقوق واقعا❤❤❤

استارتر
استارتر
سینه ام دکان عطاریست

سینه ام دکان عطاریست

⭐کاربر برتر⭐
قربونت منم کاراموز دادگاه هسدم😘سوالی چیزی داشته باشید طبق اخرین ویراست قانون جوابتون میدم اره عزیزدلم چرا ک نشه تلاش کن حتما حواب میگیری فقط رشته فقه وحقوق گلم ازمون وکالت میشع داد؟ فک نکنما ی سوال بگیر بعدم درساش با شاخه های حقوق فرق داره من زیر،شاخم جرم شناسی هست
کلا حقوق شاخه هاش طلاق و جرم شناسی د دعوی تجارته ک من گرایشم جرم شناسی هست😍
فدات شم 🥰🥰🥰
من فقط تو جزا خوبم تو کیفری میلنگم
من پرسیدم و تحقیق کردم گفتن برای آزمون وکالت لیسانس حقوق و فقه حقوق و سطح دویا نمیدونم ۳حوزه میتونن شرکت کنن
منم برا ارشد راحت گرایش جزا رو انتخاب کردم و مشکلی نبود
خوشبختم از اینکه هم رشته هستیم منتها شما هزارماشالله قوی هستید بنده ضعیفم و باید خیلی تلاش کنم تا نقص و کمبود اطلاعاتم جبران بشه
در ضمن مچکرم بابت این برخورد معطوف و دلسوزانتون و راهنمایی خوب و کاملتون🥰🥰🥰🥰

استارتر
استارتر
سینه ام دکان عطاریست

سینه ام دکان عطاریست

⭐کاربر برتر⭐
من هر مطلبی که میخونم و یه کلمش نامفهمومه سریع سرچ میکنم یا میپرسم
ولی حسرت میخورم چرا قبلا درس نخوندم و فرصتامو ار دست دادم
حقوق دریای پهناوریه واقعا به راحتی نمیشه مسلط شد 😁😁😁😁
ببین فقط ب مطالب درسی تکیه نکن گلم مطالب ساده و پیچیده حقوقی بگیر ب صورت کتابچه بخون سطح سوادت ببر بالا حتما
من دیدم طرف دکترا حقوقه ی سوال ساده بپرس میمونه چی بگ ولی طرف کارشناسی پیوسته رو داره ب مطالب مسلط هس همچو جواب میده میمونی واقعا

دلبرشیرین

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
فدات شم 🥰🥰🥰
من فقط تو جزا خوبم تو کیفری میلنگم
من پرسیدم و تحقیق کردم گفتن برای آزمون وکالت لیسانس حقوق و فقه حقوق و سطح دویا نمیدونم ۳حوزه میتونن شرکت کنن
منم برا ارشد راحت گرایش جزا رو انتخاب کردم و مشکلی نبود
خوشبختم از اینکه هم رشته هستیم منتها شما هزارماشالله قوی هستید بنده ضعیفم و باید خیلی تلاش کنم تا نقص و کمبود اطلاعاتم جبران بشه
در ضمن مچکرم بابت این برخورد معطوف و دلسوزانتون و راهنمایی خوب و کاملتون🥰🥰🥰🥰
عزیزم من کتابای حقوقی دارم ب صورت کتابچه دارم ک مطالب مفید ارزنده نوشته شده میخونمش خیلی عالیه توام تهیه کن بخون
ب مطالب درسی اکتفا نکن
شما لطف دارید عزیزدلم

دلبرشیرین

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
من هر مطلبی که میخونم و یه کلمش نامفهمومه سریع سرچ میکنم یا میپرسم
ولی حسرت میخورم چرا قبلا درس نخوندم و فرصتامو ار دست دادم
حقوق دریای پهناوریه واقعا به راحتی نمیشه مسلط شد 😁😁😁😁
ببین نباید ولش کنی ک باید مدام مطالعه کنی
ب راحتی میشه مطالبو اوکی کرد

بالا