سلسله تاپیک های شلواری (۸)??

• شروع کننده موضوع شلوار
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

شلوار

Guest
سلام من امروز یه روز معمولی داشتم با ولی شاد بودم تمیز کاری کردم نهار گذاشتم لباس هام رو از روی بند جمع کردم قانون جذب رو برای موضوعی توی دفتر نوشتم و تمام?
چه روز معمولی جذابی??

بانوی عمارت

Guest
عزیزم منم از امروزم راضی بودم?
جمله آخرت هم خیلی عالی بود?? موفق باشییی??

فندق

Guest
من به کارهام رسیدم ولی به اون کارهایی که گفتم از شنبه شروع میکنم باز نرسیدم??

Sogand

Guest
سلاااامممم
حالتووون چجوره ؟؟ چه کارا کردین امروز ؟ خوش گذشت ؟ روزتون رو چجوری ساختین؟?

وای بچه ها امروز خداروشکر خیلی خوب بود ? دیگه سعی نکردم از زیر کار در برم و با عشق نشستم پاش??
و یه کشفی کردم?
یه جزوه ای بود سنگین و باید میخوندمش ، منم هی پشت گوش مینداختم و امروز و فردا ....
امروز گفتم بشینم پاش مطمعنم میتونم قسمت زیادیش رو مطالعه کنم من دیگه اون شلوار بی انگیزه قبل نیستم?
خلاصه که نشستم و توی ۱/۵ ساعت یه مبحثش رو تموم کردم? مبحثی که اگه تا قبل #شروعم میخواستم بخونم با حس اینکه :« این قسمت سنگینه و نیاز به زمان زیادی داره »‌ کم کم ۴ روز طولش میدادم!

ما ادمها بی نهایتیم هااا ولی برای خودمون یه سری چهارچوب و محدودیت هایی میذاریم و مغزمونو اسیرش میکنیم ! که اگه اونهارو برداریم هم بازدهی و هم پیشرفتمون صدها برابر میشه?? مگه نه ؟?

#شلوار?

مشاهده پیوست 10732
سلام عزیزم مرسی بابت تگ?
چه عالیییی?

منم امروزم خداروشکر خوب بود?

Lady_Dracula

Guest
امروز خیلییییی خوب بود تصمیم گرفتم که شروع کنم و درسامو رو بخونم
ممنون بابت تگ عزیزم?

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
من به کارهام رسیدم ولی به اون کارهایی که گفتم از شنبه شروع میکنم باز نرسیدم??
قسمت اول خیلی خوبه??
ولی حتی شده ۲ دقیقه روش زمان بذار
کم کم راه میفتی ?
درگیر امروز فردا شدن خییلی اعصاب ادم رو بهم میریزه??

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
امروز خیلییییی خوب بود تصمیم گرفتم که شروع کنم و درسامو رو بخونم
ممنون بابت تگ عزیزم?
چقدددددددددددددددددد خوشحالم برات افرین دختر پر انگیزه????
خواهشمندم عزیزم?

رها جونییییی

Guest
سلاااامممم
حالتووون چجوره ؟؟ چه کارا کردین امروز ؟ خوش گذشت ؟ روزتون رو چجوری ساختین؟?

وای بچه ها امروز خداروشکر خیلی خوب بود ? دیگه سعی نکردم از زیر کار در برم و با عشق نشستم پاش??
و یه کشفی کردم?
یه جزوه ای بود سنگین و باید میخوندمش ، منم هی پشت گوش مینداختم و امروز و فردا ....
امروز گفتم بشینم پاش مطمعنم میتونم قسمت زیادیش رو مطالعه کنم من دیگه اون شلوار بی انگیزه قبل نیستم?
خلاصه که نشستم و توی ۱/۵ ساعت یه مبحثش رو تموم کردم? مبحثی که اگه تا قبل #شروعم میخواستم بخونم با حس اینکه :« این قسمت سنگینه و نیاز به زمان زیادی داره »‌ کم کم ۴ روز طولش میدادم!

ما ادمها بی نهایتیم هااا ولی برای خودمون یه سری چهارچوب و محدودیت هایی میذاریم و مغزمونو اسیرش میکنیم ! که اگه اونهارو برداریم هم بازدهی و هم پیشرفتمون صدها برابر میشه?? مگه نه ؟?

#شلوار?

مشاهده پیوست 10732
موفق باشی عزیزم منم دیگه قوی ام فکرای مثبت میکنم ???

بالا