سلسله تاپیک های شلواری (۷)??

• شروع کننده موضوع شلوار
  • تاریخ شروع

4دخت

Guest
ممنون از تگت
ولی من زیاد روبراه نیستم با کوهی از سوال مواجهم که هر چی بیشتر بهشون فکر میکنم تا حلشون کنم بیشتر گیج و نا امید میشم?

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
ممنون از تگت
ولی من زیاد روبراه نیستم با کوهی از سوال مواجهم که هر چی بیشتر بهشون فکر میکنم تا حلشون کنم بیشتر گیج و نا امید میشم?
فداتشم چه سوالایی؟

شاپرک

Guest
سلااام به همه مادرانی ها
امیدوارم حال دلتون عالی باشه?
چه خبررر از امروزتونن؟ چیکارا کردین ؟ چقدر به اهدافتون نزدیک شدین ؟؟

امروز زندگی بد زد تو گوشم? دمش گرم ! بهم گفت :(( شلوار اخه ته این دست دست کردنا چی بهت میدن ؟ اینقدر شک کردی تردید کردی چیشد ؟ چراا داری هدر میدی زمانتو د اخه نگاه با چه سرعتی زمان گذشت ! ))
راست میگفت واقعا ! سختی و زجر مال ما ادمهاست! وگرنه نگا این پرنده ها چرنده هارو ، راحت میخورن می‌خوابن غمشونم نیست ! (تازه محصولم میدن و فایده دارن?)
اونوقت من اگه تلاش نکنم ، سختی نکشم جدی جدی فرقم با اونا چیه ؟ (تازه اینطوری فایده اونا بیشتر از من میشه?)
امیدوارم اگه هنوز به خودتون نیومدین و شک و تردید و.... به دلتون راه میدین هرچچچچه سریعتر زندگی از این توگوشیا بزنه تا بیدار بشین !?

پ.ن: اینقدر حالم با این تاپیک ها خوب میشه ، خودمو موظف میکنم هرروزمو قشنگ کنم تا بهتون انرژی بدم و زندگیامون بی‌نظیر بشه ? دمتوووون گرمم?

#شلوار ?

مشاهده پیوست 10516
فهمیدم بیشتر هدفایی که بهشون رسیدم و انتخاباتم اشتباه بوده اما غرورم نمیزاره بگم

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
خدا نکنه
سوال در مورد کارهاییه که میخوام انجام بدم اما و اگر هایی که دیگه واقعا نمیدونم تا چه حد درستن?
ایناها واقعا وقتی در شرف انجامی مغزتو میسابن ....
میدونم میدونم ...
من تک تک سوالایی که برام پیش میومد رو مینوشتم و برای هرکدوم جوابشو پیدا میکردم
خدارو شکر از اون مرحله در اومدم
ولی یه چی بگم عزیزم : این سوالا ممکنه تورو قوی کنن به سمت هدفت یا از پا دربیارن خودت انتخاب میکنی ???
من مطمئنم از پس همشون بر میای?

بانوی عمارت

Guest
سلام عزیزم?
امروز من مثل همیشه بود...
امیدوارم روزای تک تکتون خیلی زیبا باشه?

4دخت

Guest
ایناها واقعا وقتی در شرف انجامی مغزتو میسابن ....
میدونم میدونم ...
من تک تک سوالایی که برام پیش میومد رو مینوشتم و برای هرکدوم جوابشو پیدا میکردم
خدارو شکر از اون مرحله در اومدم
ولی یه چی بگم عزیزم : این سوالا ممکنه تورو قوی کنن به سمت هدفت یا از پا دربیارن خودت انتخاب میکنی ???
من مطمئنم از پس همشون بر میای?
منم همینکارو کردم دنبال جواب گشتم و بهشون جواب دادم ولی مثل مسابقه شده از هر مرحله که عبور میکنم یه مرحله جدید شروع میشه
دوباره با هجمی از سوال مواجه میشم که دوباره دیدم رو نسبت به همه چی عوض میکنه
داغونم کرده منو از پا درآورده واقعا?
امیدوارم دیگه به تهش برسم خسته شدم خسسسسسته???

النا

Guest
سلااام به همه مادرانی ها
امیدوارم حال دلتون عالی باشه?
چه خبررر از امروزتونن؟ چیکارا کردین ؟ چقدر به اهدافتون نزدیک شدین ؟؟

امروز زندگی بد زد تو گوشم? دمش گرم ! بهم گفت :(( شلوار اخه ته این دست دست کردنا چی بهت میدن ؟ اینقدر شک کردی تردید کردی چیشد ؟ چراا داری هدر میدی زمانتو د اخه نگاه با چه سرعتی زمان گذشت ! ))
راست میگفت واقعا ! سختی و زجر مال ما ادمهاست! وگرنه نگا این پرنده ها چرنده هارو ، راحت میخورن می‌خوابن غمشونم نیست ! (تازه محصولم میدن و فایده دارن?)
اونوقت من اگه تلاش نکنم ، سختی نکشم جدی جدی فرقم با اونا چیه ؟ (تازه اینطوری فایده اونا بیشتر از من میشه?)
امیدوارم اگه هنوز به خودتون نیومدین و شک و تردید و.... به دلتون راه میدین هرچچچچه سریعتر زندگی از این توگوشیا بزنه تا بیدار بشین !?

پ.ن: اینقدر حالم با این تاپیک ها خوب میشه ، خودمو موظف میکنم هرروزمو قشنگ کنم تا بهتون انرژی بدم و زندگیامون بی‌نظیر بشه ? دمتوووون گرمم?

#شلوار ?

مشاهده پیوست 10516
فقط جمله سلسله تایپکای شلواریت?

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
منم همینکارو کردم دنبال جواب گشتم و بهشون جواب دادم ولی مثل مسابقه شده از هر مرحله که عبور میکنم یه مرحله جدید شروع میشه
دوباره با هجمی از سوال مواجه میشم که دوباره دیدم رو نسبت به همه چی عوض میکنه
داغونم کرده منو از پا درآورده واقعا?
امیدوارم دیگه به تهش برسم خسته شدم خسسسسسته???
عااای درکت میکنم عاااای درکت میکنم
بیبین من از مهرررر می‌خوام شروع کنم هی ایناها میان حال منو میگیرن
ولی یه چی بگم
الان فقطططط شروع کن اصلا به هیچیش کار نگیر
تا جایی که میتونی شروع کن
بهترین کارهمینه توی شرایطت لاو?
کنارش کم کم اونام رفع میشن
مال ترس اولشه

بالا