سلسله تاپیک های شلواری(۱۲)??

• شروع کننده موضوع شلوار
  • تاریخ شروع

Rehi

Guest
سلامممم عشقولییی??
مررسیی از تگت?⚡
عالیهههه عسلمممم...?

Choi mary

Guest
سلام خوبی من امروز روز بد که نه یه روز متفاوت داشتم با کمر درد شدید از خواب بلند شدم و با هر واکنشم شدیدتر میشد اول رفتم بانک بعدم رفتم خونه مادرم چسب ضد درد به کمرم انداختم کمردردم خوب شد ولی یه سوزش وحشتناکی رو دارم تحمل میکنم کار خونه که هیچی انجام ندادم جز پختن شام ساده و کار انداختن لباس شویی ولی در کل روز شادی بود

4دخت

Guest
خداروشکر که تاپیک های شلواری برگشت??
از خوندن نوشته هات واقعا لذت میبرم
یه چیزی هست میگن هر چه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند واقعا درسته حرفات دلیه و به دل میشینه
حالم عمومیم بد نیست در مورد هدفم به پایه ریزی میخواست که انجام دادم ولی هنوز درمورد انتخاب مسیر مرددم?????
تو که مشهدی از من به امام رضا نزدیک تری از اونجا سفارش منو بکن هوامو بیشتر داشته باشه به شدددددت به کمکشون نیاز دارم????

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
سلام خوبی من امروز روز بد که نه یه روز متفاوت داشتم با کمر درد شدید از خواب بلند شدم و با هر واکنشم شدیدتر میشد اول رفتم بانک بعدم رفتم خونه مادرم چسب ضد درد به کمرم انداختم کمردردم خوب شد ولی یه سوزش وحشتناکی رو دارم تحمل میکنم کار خونه که هیچی انجام ندادم جز پختن شام ساده و کار انداختن لباس شویی ولی در کل روز شادی بود
سلام مرسی قشنگم?
ای وای چرا کمر درد ؟ ?
امیدوارم فردات هم قشنگ باشه?

استارتر
استارتر

شلوار

Guest
خداروشکر که تاپیک های شلواری برگشت??
از خوندن نوشته هات واقعا لذت میبرم
یه چیزی هست میگن هر چه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند واقعا درسته حرفات دلیه و به دل میشینه
حالم عمومیم بد نیست در مورد هدفم به پایه ریزی میخواست که انجام دادم ولی هنوز درمورد انتخاب مسیر مرددم?????
تو که مشهدی از من به امام رضا نزدیک تری از اونجا سفارش منو بکن هوامو بیشتر داشته باشه به شدددددت به کمکشون نیاز دارم????
عزیز دلمی شما منم کلی انرژی میگیرم از لطفتوووون?????
وای افرین واقعا پیشرفت رو بهت تبریک میگم افرینننن واقعاااا ?
امیدوارم توهم زودی به یقین برسی?
چشم حتما براتون دعا میکنم ?

4دخت

Guest
عزیز دلمی شما منم کلی انرژی میگیرم از لطفتوووون?????
وای افرین واقعا پیشرفت رو بهت تبریک میگم افرینننن واقعاااا ?
امیدوارم توهم زودی به یقین برسی?
چشم حتما براتون دعا میکنم ?
ممنونم???????

پاندا تپلی

Guest
سلام به همه دوستای قشنگم امیدوارم حالتون عالی باشه??
چه خبرا از امروزتون ؟ چیکارا کردین ؟ چقد به اهداف نزدیک شدین ؟؟

میخوام یه حرف دلی بزنم?
۷ میلیارد آدم روی کره زمین زندگی میکنن ، که همشون کلی ارزو دارن و می‌خوان به بهترین ها برسن .... همشون بدون استثنا....
کم کم که سن هاشون بالا میره و میری پای حرفاشون بشینی ، میبینی کلی حسرت دارن ، برای کارهایی که میتونستن انجام بدن ولی ... ، برای فرصت هایی که از دست دادن ، برای .....
از بین این ۷ میلیارد ادم که اصلا عدد کمی نیست ، چند نفر به بهترین ها میرسن؟
چند نفر میشن یه ادم مفید و تاثیرگذار تو جامعه ؟
همونایی که لذت های زودگذر رو فدای چیزهای باارزش تر کردن
همونا که فهمیدن بخاطر چی دارن اکسیژن مصرف میکنن ...
همونایی که تصمیم گرفتن ، پای هر سختی واستادن تا بشن اون اقلیتی که تاثیرشون از اکثریت جامعه بیشتره ?
براتون ارزو میکنم هیچ حسرتی تو دلتون نمونه و همیشه پر قدرت برای اهدافتون بجنگین??

#شلوار

مشاهده پیوست 11938
مرسی شلواری به خاطر این آرزوهای قشنگت و
این متن های خوبت?????????

بالا