سلام وای من یه مشکل خیلی حاد دارم میشه راهنمااایم کنید؟

کاساندرا

⭐کاربر فعال⭐
همین سال اخر پس اجی چی ؟? خب چیکار کنم اگه هی لج کنن و اذیت کنن و اخر یه

اخه اونا اذیت میکنن اخرین بار لیوانمو شکوندن تو بحث بعدم چند تا از ماژیکامو جوری که مثلا حواسشون نیست پرت کردن تو سطل اشغال و هی ضرر میزنن بهم
خوب پس چاره ای نداری جز اینکه باهاشون مدارا کنی ،برو با همونی که دعوا کردی عذر خواهی کن و بگو متاسفم بابت اونروز و از دلش در بیار و سلام و علیک کن باهاشون اگه یه کمی بهشون با محبتت عذاب وجدان بدی شاید دست از سرت بردارن و هر کاری هم کردن شما عکس العمل بدی نشون نده و برو کنارشون بشین اینجوری حس خشمشون کمتر میشه

استارتر
استارتر
لیلا ارژنگ

لیلا ارژنگ

کاربر جدید
از در دوستی برو جلو
یه مدت ضعف نشون نده اصلا
به کارا و رفتارشون توجه نکن
قوی باش و فقط به هدفت فکر کن میدونم سخته و چندماه دیگه باید تحملشون کنی ولی من دشمنایی رو دیدم که بعدا بهترین دوستای هم شدن
اخه شخصیتم خورد میشه با این همه بدی بخوام از در دوستی برم اخه خیلیللییییی ی زیاد خودخوری میکنم حتی به خودکشیم فکر کردم خیلی ضعیف شدم اخه خیلی اذیتم میکنن 😭😭

استارتر
استارتر
لیلا ارژنگ

لیلا ارژنگ

کاربر جدید
اگه بخوای اینقدر حساس باشی کلا میزنی به درست و افسرده میشی
کار خودتو بکن و بی اهمیت باش
یه گوشت در یکی دروازه
اخه شخصیتم خورد میشه با این همه بدی بخوام از در دوستی برم اخه خیلیللییییی ی زیاد خودخوری میکنم حتی به خودکشیم فکر کردم خیلی ضعیف شدم اخه خیلی اذیتم میکنن 😭😭
اخه دست خودم نیست خیلی ناراحت میشم اخه اذیتم میکنن و بهم اسیب میزنن

استارتر
استارتر
لیلا ارژنگ

لیلا ارژنگ

کاربر جدید
خوب پس چاره ای نداری جز اینکه باهاشون مدارا کنی ،برو با همونی که دعوا کردی عذر خواهی کن و بگو متاسفم بابت اونروز و از دلش در بیار و سلام و علیک کن باهاشون اگه یه کمی بهشون با محبتت عذاب وجدان بدی شاید دست از سرت بردارن و هر کاری هم کردن شما عکس العمل بدی نشون نده و برو کنارشون بشین اینجوری حس خشمشون کمتر میشه
عمرا یعنی انقد شخصیتم کوچیکه که از یه مشت احنق عذرخواهی کنم نه اینکار شدنی نیست اخه من همه ناراحتیم برای اسیب ندیدنه شخصیتمه نمیخوان دلسوزی و اینا اخه

shima70sl

⭐کاربر فعال⭐
اخه شخصیتم خورد میشه با این همه بدی بخوام از در دوستی برم اخه خیلیللییییی ی زیاد خودخوری میکنم حتی به خودکشیمفکر کردم خیلی ضعیف شدم اخه خیلی اذیتم میکنن 😭😭
ول کن بابا ****** چیه دختر
از این مدل آدما زیاده
بعدا تو دانشگاه هس تو محل کارت هس اگه بخوای ضعف نشون بدی یه آدم ضعیف و افسرده میشی جامعه اینجور آدمارو نمیخواد الان باید گرگ باشی از فردا با انرژی مثبت برو هیچ کسی نمیتونه منو بهم بریزه

استارتر
استارتر
لیلا ارژنگ

لیلا ارژنگ

کاربر جدید
از این مدل آدما زیاده
بعدا تو دانشگاه هس تو محل کارت هس اگه بخوای ضعف نشون بدی یه آدم ضعیف و افسرده میشی جامعه اینجور آدمارو نمیخواد الان باید گرگ باشی از فردا با انرژی مثبت برو هیچ کسی نمیتونه منو بهم بریزه
خب هستم و شدم اجی تروخدا تایپکمو بیخیال نشید بخدا داشتم از جونم میگذشتم اخه کنکورمم خراب میکنم اره هست و من بلد نیستن چطوری باهاشون مقابله کنم یعنی جون تنهام یا راهکارش چیه ضعف نشون نمیدم جوابم گاهی میدم گاهی نه و خیلی خودمو میگیرم و نشون نمیدن اصلا ولی باز همینه نمیدونم مشکلم چیه یعنی با خنده بهشون جواب بدم و انقد زود عصبی نشم راستشو بخوای خیلی سعی میکنم تو جوابدادن و رفتارم عصبانیتمو پنهان کنمو ریلکس باشم ولی فهمیدن یه نفرشون گفت تو اصلا دفاع بلد نیستی فقط جومیدی همشم چاقیمو مسخره میکنم چون اضافه وزن دارم

استارتر
استارتر
لیلا ارژنگ

لیلا ارژنگ

کاربر جدید
فهمیدن اذیت میشی با زخم زبونشون اونا هم ادامه میدن
اما اگه اهمیت ندی ، واکنش نشون ندی اونا هم میرن رد کارشون
اخه بخدا تو رفتارمم نشون ندادم ولی تو خونه و تنهایی خیلی نابود میشم مثلا وقتی زور گفتن چی ؟ نمیشه واکنش ندم

استارتر
استارتر
لیلا ارژنگ

لیلا ارژنگ

کاربر جدید
اونا مخصوص یه کار میکنن با رفتارشون که واکنش تو رو ببینن
ولی وقتی یه پوزخند بزی و رد بشی دیگه تکرار نمیکنن، زورم میشنوی یه لبخند و رد شو
اومم اره درسته مرسی ولی اگه در برابر زور هیچی نگم بیشار نمیشه؟

استارتر
استارتر
لیلا ارژنگ

لیلا ارژنگ

کاربر جدید
از این مدل آدما زیاده
کاش نمیگفتم بیخیال تایپکم نشو.......

shima70sl

⭐کاربر فعال⭐
کاش نمیگفتم بیخیال تایپکم نشو.......
ببین الان از همینجا معلومه که زود قضاوت میکنی همرو من نتم خیلی ضعیفه اصلا تاپیکت واسم بالا نیومد گلم .به زور کانکت میشم ولی بازم میگم واسه آرامش خودت مجبوری باهاشون اوکی بشی نرو جلو معذرت خواهی کن یا اینکه بخوای منتت بکشی نه از الان به بعد هرکاری کردن هیچ عکس العملی نشون نده هرموقع نشون ندادی یعنی تازه داری سیاست رو یاد میگیری بیخیال باش به کاراشون یه چند روز که عکس العملی نشون ندادی و دیدی اونا دارن ادامه میدن به یکیشون بگو وایسا باهم حرف بزنیم بعد بهش بگو ببین من اصلا دوسندارم این اتفاقا بیوفته من هدف دارم و میخوام واسه هدفم تلاش کنم از صبح تا ظهر با همیم دلم میخواد از الان به بعد باهم دوست باشیم مطمئن باش هیچکس نمیگه تو خورد شدی یا ضعیفی بعدا که سنت بره بالاتر این میشه سیاست فقط بخاطر آرامش خودت باهاشون رفیق شو

بالا