سلام دوستان دوستم نامزد کرده میشه راهنمایی کنید توروخدا درست راهنمایی کنید خانوما

• شروع کننده موضوع sisim♥️
  • تاریخ شروع

ماری?

Guest
دخترا سلامممم خوبیددد بچها دوستم گفت ی سوالی کنم لطف کنید نظر بدید فرق بین حساس بودن یا بددل بودن چیه ؟
دوستم نامزدش در حد نشونن به حجابش خیلی گیر میده چادر در بیاره پسره فحش میده اصلا دختره حق نداره ارایش کنه تو بیرون حتی لاک و اینکه با پسر عمه دایی حرف نباید بزنه فقط سلام و اینکه فالوراشو پسره بعضی اوقات چک میکنه با اینکه دختره حق نداره پسرای فامیل فالو کنه فقط محارم و پسره هر روز از دختره قسم خدا میخواد تا دختره بیرون نره و اینم بگم پسره ۲۱ ساله هست راهشونم از هم دوره آیا ب سن و دوری ربطی داره و حتی نمیزاره رفیقم اهنگ پیشواز بزاره میگه حساسم اگرم بزاره بهش تذکر میده اسمی از قلیون بیاره بهش میگه ک.. نت پاره میکنم یبار دیگه بگی ببخشید بی ادبیه ولی خب خیلی همو دوست دارن لطف کنید نظر بدید خودشم تاپیک زده بود یکی میگفت خوب میشه یکی میگفت سخت نگیر مشاوره ۱۴۸۰ بهش گفت دیشب شاید ب سنش باشه
اولشه بعدش درست میشه

استارتر
استارتر

sisim♥️

Guest
مشاور تلفنی مورد اطمینان نیست حضوری برن بهتره
من خودم روانشناسی خوندم اینو میگم
♥️ممنونم از شما ولی خب بهش تهمت نمیزنه بهش نمیگه تو با کسی یا اصلا ب کسی ختمش نمیده
مثلا میگه بهش مبگه برو کاراته رو ادمه بده یا برو گواهینامه بگیر دانشماهم میره خب ولی دوستم دانشگاش کاملا دخترونس و اینکه یبار میگفت کلاسشون محازی بوده پسرام تو کلاس بودن برای نامزدش تعریف کرده ک مثلا امروز تو کلاس ی پسره مسخره بازی در می‌آورده همین و ک گفت پسره شروع کرده ب داد و بیداد عصبی شده گفته عصابم خط خطی شد یعنی بفهمم کاری کنی یا چیزی هم ببخشید ک..تورو پاره میکنم هم اونا رو دوستم میگفته بابا من چیزی نگفتم پسرع گفته مگه کلاس شما دخترونه نبود فقط بخاطر همین اینجوری شده
زندایی دوستم گفته خوب میشه باببا نترس

فریال

Guest
♥️ممنونم از شما ولی خب بهش تهمت نمیزنه بهش نمیگه تو با کسی یا اصلا ب کسی ختمش نمیده
مثلا میگه بهش مبگه برو کاراته رو ادمه بده یا برو گواهینامه بگیر دانشماهم میره خب ولی دوستم دانشگاش کاملا دخترونس و اینکه یبار میگفت کلاسشون محازی بوده پسرام تو کلاس بودن برای نامزدش تعریف کرده ک مثلا امروز تو کلاس ی پسره مسخره بازی در می‌آورده همین و ک گفت پسره شروع کرده ب داد و بیداد عصبی شده گفته عصابم خط خطی شد یعنی بفهمم کاری کنی یا چیزی هم ببخشید ک..تورو پاره میکنم هم اونا رو دوستم میگفته بابا من چیزی نگفتم پسرع گفته مگه کلاس شما دخترونه نبود فقط بخاطر همین اینجوری شده
زندایی دوستم گفته خوب میشه باببا نترس
همشون تهمت نمیزنن
از همین اول توهین میکنه اخرش معلومه

استارتر
استارتر

sisim♥️

Guest
منظوراز دوستت خودت بودی؟
ن من نبودم الان کنارمه اون کنارمه پیشنهاد داد ک من تاپیک بزنم خودشم زده بود دو دله چون دوسش داره منم بهش میگم خیلی گیره میگه شاید دوستم داره خب پسره خیلی دوستمو میخواد

پرنسا

Guest
ن من نبودم الان کنارمه اون کنارمه پیشنهاد داد ک من تاپیک بزنم خودشم زده بود دو دله چون دوسش داره منم بهش میگم خیلی گیره میگه شاید دوستم داره خب پسره خیلی دوستمو میخواد
عزیزمن این ته تنفر دوسداشتنی درش نمیبینم

استارتر
استارتر

sisim♥️

Guest
عزیزمن این ته تنفر دوسداشتنی درش نمیبینم
?عزیزم تنفر ک دیگه نیس پسره ترس از دست دادن داره البته دوستم حقشه دوران دوستی هر وقت دعوا میکردم دوستم همه حرفی به پسره میگفت مثلا میگفت من اینو دوس دارم اونو دوس دارم پسره ب دوستم گفته خودت اجازه دادی خودت خواستی اینجوری شم روت بیا از مامانم و خانوادم سوال کن من اصلا اینجوری ام؟بعد گفته چرا رو منی گفته تو زنمی ماله منی

پرنسا

Guest
?عزیزم تنفر ک دیگه نیس پسره ترس از دست دادن داره البته دوستم حقشه دوران دوستی هر وقت دعوا میکردم دوستم همه حرفی به پسره میگفت مثلا میگفت من اینو دوس دارم اونو دوس دارم پسره ب دوستم گفته خودت اجازه دادی خودت خواستی اینجوری شم روت بیا از مامانم و خانوادم سوال کن من اصلا اینجوری ام؟بعد گفته چرا رو منی گفته تو زنمی ماله منی
دوست خوبم فریال ک گفتن بهتون این بیماری
متاسفانه این بیماری اکثرمواقع ازآن همسرینی همون دوستتونه

پرنسا

Guest
شماکمک نمیخوایید شما یکیو میخواید ک کارهمسرتون رو توجیح کنه ولی متاسفانه کارایشون غیرقابل توجیح حالاهم خودتون میدونید

Choi mary

Guest
این دوستت قبل از تو توی سایت بود قبلا خودش این موضوع رو گفته جواب کاربرها رو هم دیده

استارتر
استارتر

sisim♥️

Guest
شماکمک نمیخوایید شما یکیو میخواید ک کارهمسرتون رو توجیح کنه ولی متاسفانه کارایشون غیرقابل توجیح حالاهم خودتون میدونید
همسر من نیست عزیزم گفتم ک دوستم گفت من براش اینجا تاپیک بزنم کوره کر شده از عشق طرف

پرنسا

Guest
آره نوشتم بالا تو سایت تاپیک گذاشته
عزیزم چرا نمیخوای قبول کنی ک خودتی اون شخص ،شخصیت پردازی نکن خودتو دذهمه زمین ها همینطور خودتو گول میزنی چقدر ظلم‌میکنی ب خودت

بالا