سرم درد میکنه کاش دکتر نمیرفتم

sahel.h

⭐کاربر فعال⭐
۵ روزه سر پسرم تب داره همه گفتن ببر دکتر
دکتر خودش گفت چیزی نیس سرماخوردکی داره شربت داد درست نشد الان بچه ام خوبه تبم نداره ولی بردم یه دکتری که همه تعریفش میکرد دستاش میلرزید ۷۰ بیشتر سن داشت گفت خب که چی سر بچه گرمه واسه تو نشکلی دارع؟😑😑 کاش پاهام میشکست مینشستم خونه الان بچه ام خوبه میترسم از محیط اونجا مریض شده باشه چون دکتر با یه دستکش به دهن همه نگا میکرد خدا کته بچه ام مریض نشه

عاطفه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اسپند براش دود کنه و آیه الکرسی بخون

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
یه بار رفتم مسجد خیییلی هوا گرم بود رفتم بخش آشپزخونه یه لیوان برداشتم و آب از شیر ریختم خوردم بعد چنان استرسی گرفته بودم و خودمو لعنت میدادم که چرا با لیوانی که معلوم نیست چند صد نفر آب خوردن آب خوردم!! کرونا نگیرم خوبه🙄
ولی هیچی نشد شما هم الکی به خودت استرس نده چیزی نمیشه بابااا
من قول میدم

استارتر
استارتر

sahel.h

⭐کاربر فعال⭐
یه بار رفتم مسجد خیییلی هوا گرم بود رفتم بخش آشپزخونه یه لیوان برداشتم و آب از شیر ریختم خوردم بعد چنان استرسی گرفته بودم و خودمو لعنت میدادم که چرا با لیوانی که معلوم نیست چند صد نفر آب خوردن آب خوردم!! کرونا نگیرم خوبه🙄
ولی هیچی نشد شما هم الکی به خودت استرس نده چیزی نمیشه بابااا
من قول میدم
اخه اون لیوان شسته میشه خودشم شما بزرگید مریض هم بشید خدایی نکرده دارویی هست بخورید به بچع ۴ ماه که دوبارع سرما خورده بدنش ضعیف شده بار سوم مریض شع بیچاره جونی واسش میمونه واکسنم داره😑😔😔😔انشالاع که نشه

دیانا❤

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اخه اون لیوان شسته میشه خودشم شما بزرگید مریض هم بشید خدایی نکرده دارویی هست بخورید به بچع ۴ ماه که دوبارع سرما خورده بدنش ضعیف شده بار سوم مریض شع بیچاره جونی واسش میمونه واکسنم داره😑😔😔😔انشالاع که نشه
لیوانش رو فقط با آب خالی شستم 😓😅
انقدررر تشنم بود طاقت نیاوردم خوردم بعدشم انقدررددچندشم شد 😓
انشالا چیزی نمیشه
خوب دکتر هم که دیگه‌انقدراام بیفکر نمیشه از لوازم برای همه غیر بهداشتی استفاده کنه؟!!

استارتر
استارتر

sahel.h

⭐کاربر فعال⭐
لیوانش رو فقط با آب خالی شستم 😓😅
انقدررر تشنم بود طاقت نیاوردم خوردم بعدشم انقدررددچندشم شد 😓
انشالا چیزی نمیشه
خوب دکتر هم که دیگه‌انقدراام بیفکر نمیشه از لوازم برای همه غیر بهداشتی استفاده کنه؟!!
بی فکر بود فقط با یه دستکش به دهن همه نگا میکرد پیر بود ۸۰ ساله اینا

بالا