سردشدن نامزدم بعد از فوت پدرش

• شروع کننده موضوع از جنس عشق
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

از جنس عشق

Guest
بله متاسفانه
اگه واقعا دوسش داری باهاش بمون و تلاش کن که به زندگی قبلی برش گردونی اگه نه نمیتونی تحمل کنی که یه فکر دیگه کن.‌‌..
دوسش دارم و دارم همه تلاشمو ميكنم ميدونم بدون اون هيچ وقت هيچ كس نميتونه وارد قلبم شه

شلوار

Guest
عزیزم الان مهمترین نقش رو شما داری
باید کلی درکش کنی ارومش کنی ، بتونه بهت تکیه کنه ، درد دلاشو دلتنگیاشو بهت بگه ، اصلا بگو پاشپ امروز بریم برای بابات فلان چیزو خیرات کنیم بزار دلش گرم شه بهت
هم رابطتون بهتر میشه هم حالشون خوب میشه ?

شلوار

Guest
بله متاسفانه
اگه واقعا دوسش داری باهاش بمون و تلاش کن که به زندگی قبلی برش گردونی اگه نه نمیتونی تحمل کنی که یه فکر دیگه کن.‌‌..
هایدی جون
آخه تا یه مشکلی پیش میاد که نمیشه فورا کنار بکشه ?
پدر مادر همسرش هم مثل پدر مادر خودش ?

استارتر
استارتر

از جنس عشق

Guest
عزیزم الان مهمترین نقش رو شما داری
باید کلی درکش کنی ارومش کنی ، بتونه بهت تکیه کنه ، درد دلاشو دلتنگیاشو بهت بگه ، اصلا بگو پاشپ امروز بریم برای بابات فلان چیزو خیرات کنیم بزار دلش گرم شه بهت
هم رابطتون بهتر میشه هم حالشون خوب میشه ?
ولي من فكر ميكنم انقدر كنارش بودم همه جوره و هواشو داشتم و خوبي كردم كه اتقدر پرخاشگر شده امروزم يه دعواي بدي كردم ديگه واقعا خستم كرده

استارتر
استارتر

از جنس عشق

Guest
هایدی جون
آخه تا یه مشکلی پیش میاد که نمیشه فورا کنار بکشه ?
پدر مادر همسرش هم مثل پدر مادر خودش ?
من نميخوام كنار بكشم ولي خيلي خستم امروزم يه دعواي بدي كرديم حس ميكنم انقدر بودم و خوبي كردم كه داره شورشو درمياره ديگه

استارتر
استارتر

از جنس عشق

Guest
من اون موقع بچه بودم زمانی فهمیدم ک تنها شدم.نامزد شما الان شمارو داره.امیدوارم به سال نکشیده رو ب راه شن?
فكر نميكنم انقدر پرخاشگر و يه جوري شده كه داره منو هم سرد ميكنه كم كم

شلوار

Guest
ولي من فكر ميكنم انقدر كنارش بودم همه جوره و هواشو داشتم و خوبي كردم كه اتقدر پرخاشگر شده امروزم يه دعواي بدي كردم ديگه واقعا خستم كرده
ببین درسته درک باید کنی شرایط رو
ولی بهش بگو پدر تو رو پدر خودمم میدونم
میدونم چقدر برات سخته
ولی اون مرحوم از اینکه پسرش داره اینطوری زندگیشو میکنه مسلما راضی نیست

استارتر
استارتر

از جنس عشق

Guest
ببین درسته درک باید کنی شرایط رو
ولی بهش بگو پدر تو رو پدر خودمم میدونم
میدونم چقدر برات سخته
ولی اون مرحوم از اینکه پسرش داره اینطوری زندگیشو میکنه مسلما راضی نیست
پدرش انقدر فوق العاده و انسان بود كه حتي بعضي وقتا كه خودش نميره سرخاك من تنها ميرم ولي منم يه ظرفيتي دارم ديگه واقعا راست ميگن به پسرا نبايد بيش از اندازه محبت كني و هواشونو داشته باشي و در دسترس باشي هوابرشون ميداره اصلا

بالا