سالانه ۵۰۰۰۰۰۰۰جنین سقط میشه!!

• شروع کننده موضوع Fatemehkhass
  • تاریخ شروع

پاستیل کِرمی?

Guest
بعضی از ادما خودشون ی حیوون جدان ک اسم مستعارش انسانه چون واقعا توهین ب حیووناست بگیم مث فلان حیوون میمونه

من و دوقلوهام ?

Guest
واقعا الان چه فرقی با دوران جاهلیت دارن بعضی ها که دختران رو زنده به گور میکردند !!اون بچه ها چه گناهی کردن که وقتی تشکیل میشن سقط میکنند!بچه نمیخوای جلوگیری کن اگر نشد بچه رو بزرگ کن گنا داره کشور های ژاپن و چین و هند بچه های چهار ماهه رو سقط و از آن برای سوپ استفاده میکنن از پوست نوزاد برای لوازم آرایشی از کبد برای طعم دار کردن آبمیوه ها و نوشابه ها با مدرک هست این ها .....چند تا از شرکت ها که ذکر نمیکنم نامشون رو هشدار دادن که کارشون رو متوقف کنن وگرنه لو می ره کارشون و با تحقیق به این رسیدند که آنان از پوست نوزادان چهارماهه لوازم آرایشی استفاده میکنن!!پولداران غذای نوزاد میخورن!!پدران و مادران سوپ با گوشت نوزاد سقط شده شان را میخورند !در حالی که خیلی ها حسرت بچه دارند! بچه گناه داره بچه تشکیل شده چطوری سقط میکنن و بچه زنده به گور میشه چطوری اگر خودشون همین بلا سرشون میومد چه احساسی داششتن!جسد نوزادان خالی از چشم و ....در خاک ها و بیابان ها و ...مشاهده میشه درصد انسان ها کم و جاهلیت و نادانی و بی رحمی زیاد میشه پنجاه میلیون و الان بیش از پنجاه میلیون نوزاد سقط میشه !ما هیچ فرقی با دوران جاهلیت قبل نداریم ما هیچ فرقی با گذشتگان که دختر زنده به گور میکردند نداریم هیچ فرق و اوج جاهلیت و نادانی و بی رحمی هستیم !!برخی ها میگن نمیتونستیم بزرگ کنیم سقط کردیم خب ای انس بچه و بده به پرورشگاه سقط نکن این انسان تشکیل شده رو!گناه کبیره است تو آدم میکشی و قاتلی!کسایی که مخالف حرف من هستن از تاپیک خارج شن لطفا.
خیلی موافقم
اون بچه چه گناهی کرده که نمیتونن به دنیا بیارنش .
حتی اگه توانایی بزرگ کردنش هم ندارن میتونن بعد زایمان بدنش به کسی که بچه رو میخواد واقعا .
بعضیا تو حسرت صدای بچه تو خونشونن بعد یه سری از خدا بی خبر ....

لا اله الا الله ....
هرچی بگم حرصم زیاد میشه فقط از دست اینا ??

من و دوقلوهام ?

Guest
من چند وقت پیش یه کلیپ دیدم سقط بود که وقتی بچه رو دارن سقط میکنن اون جنین چجوری هی به این طرف اون طرف رحم پناه میبره و دست و پا میزنه ?
بعد که جنین رو سقط کردن دیدم آوردنش بیرون یه تیکه گوشت نیمه جون بود انگار داشت نفس نفس میزد
خیلی بد بود خیلی خیلی بد
کاش قبل اینکه سقط کنن یکم تحقیق کنن ببینن چه بلایی سر اون بچه دارن میارن!!
الهی من بمیرم ?????????

استارتر
استارتر

Fatemehkhass

Guest
الهی بگردم ??????
خدا نگذره ازشون
دوست دارن گوشت خودشونو بخورن ؟چون بچست زبون نداره؟
حیوان به بچه خودش رحم میکنه دیگه
الهی ??
اینهمه مادر حسرت بچه داشتن به دلشون میمونه بعد اینا اینقدر پست فطرتن !?
متاسفانه بله?زمانی می رسه برادر گوشت برادر بخورد

استارتر
استارتر

Fatemehkhass

Guest
خیلی موافقم
اون بچه چه گناهی کرده که نمیتونن به دنیا بیارنش .
حتی اگه توانایی بزرگ کردنش هم ندارن میتونن بعد زایمان بدنش به کسی که بچه رو میخواد واقعا .
بعضیا تو حسرت صدای بچه تو خونشونن بعد یه سری از خدا بی خبر ....

لا اله الا الله ....
هرچی بگم حرصم زیاد میشه فقط از دست اینا ??
دقیقا اون تشکیل شده نفس می کشه وقتی با چاقو میبرنش درد می کشه میفهمه

بالا