ساخت سرمه ، سایه ، ریمل و خط چشم طبیعی

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
برای ساخت سرمه ، بادوم رو گذاشتم رو شعله ی گاز (باید بادوم بخوره به شعله) بعد با حرارت خیلی کم گذاشتم ۵ دقیقه بسوزه روی چدن ها یه سینی استیل گذاشتم بعد خاموش کردم سینی رو با انبردست برداشتم

بعد فوت کردم با یه کاغذ چند لایه تا شده دوده هاشو جمع کردم ریختم تو ظرف بعد بادوم ها رو با قاشق ریختم تو ظرف و با گوشتکوب کوبیدم ریختم تو ظرف در دار

بهتره بیرون انجام بدین

با براش میتونید یکم بزنید به ابروتون زیادم مشکی نمیشه البته من ابروهام فیبروزه راحتم روش میتونم بزنم تیره تر بشه

با براش می تونید یکم بزنید به عنوان سایه

با روغن گیاهی (کرچک و..) که برای مژه و ابرو خوبه هم می تونید ترکیب کنید داخل پوکه خالی ریمل و خط چشم بریزید( البته زیاد مشکی نمیشه مثله ریمل های شیمیایی) ولی خب خوبه طبیعیه برای روزمره خوبه من تاتو خط چشم بالا و پایین دارم راحتم روش میتونم یکم بزنم تیره تر بشه

پوکه خالی ریمل و خط چشم اگه پیدا نکردین از سایت باسلام می تونید بخرید

داخل ریمل و خط چشم رو هر چقدرم بشورید باز تمیز نمیشه حتما پوکه خالی بخرید

من از این غرفه پوکه ریمل خریدم شفافش رو خوب بود 👇🏻

آخرین ویرایش:

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
راستی سرنوشت من اصلا نمیتونم قبول کنم طبع چای گرم و خشک باشه اگه طبعش گرمه چرا بهش دارچین یا هل یا گرمیجات اضافه میکنن🤔

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
راستی سرنوشت من اصلا نمیتونم قبول کنم طبع چای گرم و خشک باشه اگه طبعش گرمه چرا بهش دارچین یا هل یا گرمیجات اضافه میکنن🤔
همینجوری برای خوشمزه تر شدن و مصرف اونا بعضیا نمیتونن دمنوش گیاهی خالی بخورن با چای ترکیب بشه می تونن

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
معمولا وقتی دوتا چیزو قاطی میکنی اونیکی مصلح اینیکیه نمیشه دوتاش یه طبع باشه که
چای سردی نیس نیاز به مصلح نداره عزیزم ترکیب دلایل دیگه داره

بالا