ساختمان خوشبختی..

Mat_s

Guest
زندگی مشترک مثل زمین خالی میمونه که زن و شوهر باید توش ساختمان خوشبختی رو بسازن..

یکی مصالح رو میاره و اون یکی آجر رو آجر میزاره...

حالا فرض کنین حداقل یکی کارشو بلد نباشه..

کوشولات

Guest
منظورشون این هست که این بنا ناشی باشه و اجر رو متقارن و هم اندازه نزاره دیوار فرو میپاشه و سقفی برای زندگی نیس
پ ن : شاعر اینجا طلاق رو همون فروپاشی دیوار بیان کرده
من دنبال ادامه اش بودم?
ممنونم??

Vafa68

Guest
من دنبال ادامه اش بودم?
ممنونم??
ادامش همونه فدات شم ببین این زمین که میگن دیگه نمیدونم خونه ارث پدری هست یا مادری بعد این مصالح بیار یا خانم شاغل هست یا اقای شاغل بعد این بنا هم یا خانم خونه دار هست یا اقای زن ذلیل و بعد هم اگر بنا ناشی باشه و این مصالح بیار بخواد زرنگ بازی دربیاره و بجا مصالح با کیفیت بره هرچی اشغال تو بازار هست رو بیارع هیچ دیوار و ساختمونی تکمیل نمیشه که همون زندگی میباشد و وقتی این ساختمان بنا و مصالحش جور نباشه فرو میپاشه که همون طلاق هستش واون بدبختایی هم که زیر اوار فرو پاشیده شده موندن بچه های طلاق هستن که اسیب دیدن
یه لیوان اب بدین گلوم خشکید?

کوشولات

Guest
ادامش همونه فدات شم ببین این زمین که میگن دیگه نمیدونم خونه ارث پدری هست یا مادری بعد این مصالح بیار یا خانم شاغل هست یا اقای شاغل بعد این بنا هم یا خانم خونه دار هست یا اقای زن ذلیل و بعد هم اگر بنا ناشی باشه و این مصالح بیار بخواد زرنگ بازی دربیاره و بجا مصالح با کیفیت بره هرچی اشغال تو بازار هست رو بیارع هیچ دیوار و ساختمونی تکمیل نمیشه که همون زندگی میباشد و وقتی این ساختمان بنا و مصالحش جور نباشه فرو میپاشه که همون طلاق هستش واون بدبختایی هم که زیر اوار فرو پاشیده شده موندن بچه های طلاق هستن که اسیب دیدن
یه لیوان اب بدین گلوم خشکید?
بفرمایید???
قسمت آخرش واقعا غم انگیز ،چون بچه های طلاق تو این پروسه بیشترین آسیب رو میبینن متاسفانه

mersana1400

Guest
هیچی دیگه اصن همه چیز به هم میریزه

بالا