زنگ زدن و پیام دادن به بقیه

وضعیت
این موضوع قفل شده است

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سعی کنید به کسی هم زنگ زدین جواب نداد دیگه زنگ نزنید اگه هم زدین یه بار دیگه فقط ، یا چندساعت بعد یا روز دیگه یه بار زنگ بزنید جواب نداد دیگه زنگ نزنید، یا پیام بدین بگید فلان کارو داشتم تمام پیامم دادین جواب نداد دیگه پیام ندین

یا اگه باهاتون بد صحبت کرد ناراحتتون کرد جواب بدین و دیگه زنگ نزنین و پیام ندین تا خودش توجه کنه

اگه هم کسی ازتون ناراحت شد همینطور یه بار فقط نهایت دوبار پیام یا زنگ بزنید فقط

آویزون نباشید

ولی دیرجواب داد فورا نگران و ناراحت نشید الکی به دلتون بد راه ندید و درک کنید شاید کار داشته

عکس نوشته هم برای کسی نفرستید که چی ، باز خوب باشه یه چیزی ، چیزی نفرستید که بگن حرف دلشو داره میگه یا غیرمستقیم تیکه می ندازه و اینا در کل نفرستید بهتره

با پیام و ویس و زنگ بحث هم نکنید یه چیزی میشه میگن فلانی پیام داد بحث کرد اینطور شد من تو شرایط بدی بودم خبر نداشت حالم بد بود یا پشت فرمون بودم ، بالاخره دیدیدنش حرفش افتاد صحبت می کنید ناچار شدین تلفنی یا با ویس و پیام کوتاه مطمئن بشید توشرایط خوبی هست و بهتره اون تماس گرفته باشه بعد صحبت کنید

درضمن اینا مدرکه میتونه اسکرین شات بگیره ازش یا ویس هاتونو ضبط کنه به کسی نشون بده البته تلفنی هم خب میشه ضبط کرد یا رو در رو صحبت کنی هم میشه ضبط کرد ولی خب کم پیش میاد کسی اینکارو کنه معمولا پیام رو سریع شات میگیرن و میشه راحت

آخرین ویرایش:

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا