زندگی پس از مرگ ?(پرسش و پاسخ)

• شروع کننده موضوع fati_tork
  • تاریخ شروع

دختر جذاب

Guest
مثلا افراد چجوری تو دنیای تناسخ مجازات میشن؟
خب این کلا از ریشه فرق میکنه
از همون اول که روح از بدن جدا میشه
دو نوع روح هستن که حسابشون از باقی ارواح جدا هست
اولیش ارواحی که تو زندگی که در کره خاکی داشتن مرتکب اعمال خیلییی بدی شدن . کارایی مثل قتل ، تجاوز و اینجور کارها

دومین دسته ، ارواحی هستن که دل کندن از زمین براشون سخته
نمیتونن از این دنیا دل بکنن و برخلاف قاعده ی درست سعی میکنن درکنار انسان زندگی کنن که معمولا به این گروه توی عامیانه میگن "ارواح شیطانی"

حالا در پست بعدی میگم عاقبت اینا چی میشه
مثلا ؛ کسی که تو این دنیا به یک دختر تجاوز کرده

خب این روح تو برزخ کلا رفتار جدی و خشن تری باهاش دارن و تا جایی که یادمه نمیذارن در کنار باقی ارواح در برزخ باشن

اینا یک جورایی اموزش میبینن
و حالا مجازات یک فرد متجاوز چی میتونه باشه مثلا ؟
خب این فرد با موافقت خودش به زمین در جسم یک زن برمیگرده
و بهش تجاوز میشه
درست قانون کارما اینجا عملی میشه
یک زندگی جدید بهش داده میشه در جسم یک زن به زمین بازمیگرده و بهش تجاوز میشه
در اصل اینجوری مجازات میشه و مثلا به زبون ما ؛ آدم میشه?

استارتر
استارتر

fati_tork

Guest
من همیشه گرفتارچیزایی نمیشم که ازبچگی توگوشمون کردن همیشه دوس دارم راهیو بادلیل انتخاب کنم،من خودم زمانی روزه میگرفتم،قرآنو ختم‌میدادم! مدتی شرو کردم تحقیق که اصلا دین چیه؟راستش من به این نتیجه رسیدم که قرآن کتاب اعراب بوده،ایرانی هم کتاب و پیامبر داشتن!چرا کتاب خودمون نیستش؟
من به کل زده شدم ازهمه چی!یه عده دین رو برای ما بدتعریف کردن تاپشتش به سود خودشون برسن.
بنظرم دین هرکس وجدانشه!بنظرم ظلم نکنیم درحق کسی،دل کسیو نشکنیم،حق کسیو نخوریم،کمک حال هم باشیم راه درستو رفتیم!
نه ذکر گفتن،ن قران خوندن،ن روزه گرفتن!
چرامن باید به زبان عربی باخدا حرف بزنم هرروز تو نماز؟
نمیگم چون عربیه زده شدم،ن من حرفم اینه چراجملاتیو هرروز بگیم ک معنی بیشترشو نمیدونیم!
چرا روزه بگیرم ازصب تاشب بعدش یه افطار مفصل بخورم؟درک حال فقرا چه سودی داره؟
بخشی از حرفاتو موافقم بخشیشو نه اما میدونی روزه برا درک حال فقرا نیس بیشتر ی تمرین برا کنترل نفس دیدی سفررو میندازن اما همه میشینن تا اذان و بگه بعد بخورن ؟با این کع غذا روبرشونو همه چیز مثل اینه تا دیدیم ی چیز رنگ و لعاب داره کنترل رو نفسمون داشته باشیم

Closed

Guest
من همیشه گرفتارچیزایی نمیشم که ازبچگی توگوشمون کردن همیشه دوس دارم راهیو بادلیل انتخاب کنم،من خودم زمانی روزه میگرفتم،قرآنو ختم‌میدادم! مدتی شرو کردم تحقیق که اصلا دین چیه؟راستش من به این نتیجه رسیدم که قرآن کتاب اعراب بوده،ایرانی هم کتاب و پیامبر داشتن!چرا کتاب خودمون نیستش؟
من به کل زده شدم ازهمه چی!یه عده دین رو برای ما بدتعریف کردن تاپشتش به سود خودشون برسن.
بنظرم دین هرکس وجدانشه!بنظرم ظلم نکنیم درحق کسی،دل کسیو نشکنیم،حق کسیو نخوریم،کمک حال هم باشیم راه درستو رفتیم!
نه ذکر گفتن،ن قران خوندن،ن روزه گرفتن!
چرامن باید به زبان عربی باخدا حرف بزنم هرروز تو نماز؟
نمیگم چون عربیه زده شدم،ن من حرفم اینه چراجملاتیو هرروز بگیم ک معنی بیشترشو نمیدونیم!
چرا روزه بگیرم ازصب تاشب بعدش یه افطار مفصل بخورم؟درک حال فقرا چه سودی داره؟
راست میگی عزیزم حرفتو قبول دارم
درسته که اصل دینداری به انسانیته
ولی فکر میکنم نماز خوندن برای تشکر از خدا بخاطر این همه نعمتی که بهمون داده چیزی خیلی کمی باشه(میتونی نمازتو به زبان فارسی بخونی عزیزم)
روزه رو باهات موافقم ?

استارتر
استارتر

fati_tork

Guest
مثلا ؛ کسی که تو این دنیا به یک دختر تجاوز کرده

خب این روح تو برزخ کلا رفتار جدی و خشن تری باهاش دارن و تا جایی که یادمه نمیذارن در کنار باقی ارواح در برزخ باشن

اینا یک جورایی اموزش میبینن
و حالا مجازات یک فرد متجاوز چی میتونه باشه مثلا ؟
خب این فرد با موافقت خودش به زمین در جسم یک زن برمیگرده
و بهش تجاوز میشه
درست قانون کارما اینجا عملی میشه
یک زندگی جدید بهش داده میشه در جسم یک زن به زمین بازمیگرده و بهش تجاوز میشه
در اصل اینجوری مجازات میشه و مثلا به زبون ما ؛ آدم میشه?
عزیزم تناسخ و قبول داری؟

دختر جذاب

Guest
کسی که قتل و تجاوز کردن اگه توبه کنن بخشیده نمیشن؟
تجاوز و قتل حتی تو اسلام هم قابل توبه نیست چون حق الناس هست
اون حق الله هستش که با توبه بخشیده میشه

این تجاوز یا قتل رو باید کسی که مورد تجاوز قرار گرفته رضایت بده مثلا

استارتر
استارتر

fati_tork

Guest
اما میدونی من چرا قبولش ندارم چون به قول @آنجِل نا عدالتی زیاد داره قرآن بیشتر تو کتم میره بنظرم اکثر حرفاش درسته اما کسایی هستن که به نفع خودشون تحریفش کردن !
نمیدونم ، هم آره و هم نه ?
بعضی جاها با عقل جور در نمیاد و بعضی جاها خیلی عقلانیه

Closed

Guest
بچه ها من هر کاری میکنم همش حس گناهکار بودن بهم دست میده
زندگیمو مختل کرده این فکر و خیالا
بنظرتون چیکار کنم?

بالا