رو گوشیتون چه بازی هایی دارین؟

• شروع کننده موضوع مژده
  • تاریخ شروع

هایدی

Guest
من یکی آمیرزا
یکی هم گیاهان علیه زامبی ها .ولی خیلی دیر به دیر بازی میکنم

استارتر
استارتر

مژده

Guest
مرسی عزیزم دلم براتون تنگ شده بود متاسفانه خیلی وقت بود نمیتونستم بیام?
کجا بودی مگه عزیزم?
راستی چرا کاربر جاودان رو از رو پروفایلم حذف کردین☹
چون ولمون کردی رفتی میخواستیم جای کاربر جاودان کاربر بی وفا بزنیم واست?

ویکتوریا

Guest
کجا بودی مگه عزیزم?

چون ولمون کردی رفتی میخواستیم جای کاربر جاودان کاربر بی وفا بزنیم واست?
بابابزرگم فوت کرد?خودمم درگیر دکتر بودم قبلا هم گفته بودم آزمایش اینا میدم
???
چه زود فراموشم کردین? بااون همه ذوق عضو شدم فکر میکردم همیشه کاربر جاودان میمونم??

استارتر
استارتر

مژده

Guest
بابابزرگم فوت کرد?خودمم درگیر دکتر بودم قبلا هم گفته بودم آزمایش اینا میدم
???
چه زود فراموشم کردین? بااون همه ذوق عضو شدم فکر میکردم همیشه کاربر جاودان میمونم??
خدا بیامرزش عزیزم لابد از این کرونای لعنتی?اتفاقا تو فکرت بودم همیشه ببینم کی برمیگردی ولی امروز میای فردا میری?کاربر جاودان رو دوباره اضافه کردم واست ولی میدونم فردا باز ولمون میکنی میری مامی گپ?

ویکتوریا

Guest
خدا بیامرزش عزیزم لابد از این کرونای لعنتی?اتفاقا تو فکرت بودم همیشه ببینم کی برمیگردی ولی امروز میای فردا میری?کاربر جاودان رو دوباره اضافه کردم واست ولی میدونم فردا باز ولمون میکنی میری مامی گپ?
مرسی خدا رفتگان شمارم بیامرزه گلم?? بخاطر کرونا نه کهولت سن و سرماخوردگی?
نه عزیزم اونقدرام نامرد نیستم که ولتون کنم اگه قرار بود برم عضو نمیشدم ولی یه ماه شایدم بیشتر درگیرم
اتفاقا خوب کاری میکنین هرکی فعالیتشو کم کرد یا دیگه نبود کاربر جاودان رو ازش بگیرین تا قدرشو بدونه?

ویکتوریا

Guest
مرسیییی دلم واسه علامت کاربر جاودان تنگ شده بود??

استارتر
استارتر

مژده

Guest
مرسی خدا رفتگان شمارم بیامرزه گلم?? بخاطر کرونا نه کهولت سن و سرماخوردگی?
نه عزیزم اونقدرام نامرد نیستم که ولتون کنم اگه قرار بود برم عضو نمیشدم ولی یه ماه شایدم بیشتر درگیرم
اتفاقا خوب کاری میکنین هرکی فعالیتشو کم کرد یا دیگه نبود کاربر جاودان رو ازش بگیرین تا قدرشو بدونه?
فدات عزیزم خدا بیمارزش ?آره اگه بری بازم کاربر جاودان رو برمیدارم تا مجبور بشی برگردی پیشمون?❤️

بالا