رفقا همه بیاید??

• شروع کننده موضوع بور چشم سبز
  • تاریخ شروع

Saraaa

Guest
من نیز گرسنه ام و رژیم?
منم. امروز شروع کردم امروزم پشیمون شدم? مگه داریم، نصف چیزهایی که دوست داشتم را نخوردم شده ۱۳۰۰ کیلو کالری باید ۱۲۰۰میخوردم ، یه سیب جلوم ،نیم ساعت دارم نگاش میکنم که بخورم یا نه. تازه گشنه هم هستم میخواستم موقع خواب یه لیوان شیرم بخورم که اونم نمیشه??.چرا کسی پاسخگو ما گرسنگان نیست?

مامان.آراد

Guest
وایی????الهی فدات بشم من چه قدر تو مهربونی عزیزم ????♥️♥️♥️♥️
مرسی خداروشکر بد نیستم یکمی قفسه سینه ام هنوز درد داره حالت تهوع هم دارم حالا فکر کنم اگر که شیمی درمانی شروع بشه بهتر بشن البته اونم عوارض دیگه ای داره ولی خوب بازم دیگه بریم ببینیم چی میشه
خیلی لطف کردی عزیزدلم خدا آرادتو نگه داره انشالله دامادیش دانشگاه رفتنش انشالله همیشه شاد باشی سلامت باشی هرچی میخوای از خدابهت بده خیلی ممنونم نمی‌دونم چه طوری تشکر کنم♥️♥️♥️♥️
من قربون تو برم ❤️??
ايشالله كه بياي بگي خوب خوب شدي ?

مژده

Guest
منم. امروز شروع کردم امروزم پشیمون شدم? مگه داریم، نصف چیزهایی که دوست داشتم را نخوردم شده ۱۳۰۰ کیلو کالری باید ۱۲۰۰میخوردم ، یه سیب جلوم ،نیم ساعت دارم نگاش میکنم که بخورم یا نه. تازه گشنه هم هستم میخواستم موقع خواب یه لیوان شیرم بخورم که اونم نمیشه??.چرا کسی پاسخگو ما گرسنگان نیست?
عه عزیزم خوش اومدی به جمع رژیمیای سایت ?ماست خیار بخور هم یکم سیرت میکنه هم کالریش تقریبا صفره هم شب راحت تر میخوابی?

Dela

Guest
منم گشنمه!

آيا اين گناه نيست كه كرانچيپس هست و منم گشنمه ولى از تنبلى اينكه حال دوباره مسواك زدن ندارم نميتونم بخورمش؟!:(

nili

Guest
چرا عزیزم نهایتش دو سه ساعت وقتت به آزمایش و درمان بگذره دقیقا از خود ظهر تا عصر میتونی بیای اینجا ?
عزیزدلم آخه بعدش نمی‌دونم حالم چه طور باشه
سه شنبه هم که اولین جلسه شیمی درمانیه و شنیدم بعدش خیلی وحشتناکه?

مژده

Guest
نه بابا فقط ممکنه یکم حالت تهوع بگیری باشه عزیزم سعی کن فقط استراحت کنی ضمنا توی این مدت حتما زعفران هم مصرف کن به دکترت بگو میتونی مصرف کنی یا نه چون زعفران بسیار بسیار مفیده واسه بیماریت
فردا حتما بیا ببینیم نتیجه آزمایشت چی شد ?

استارتر
استارتر

بور چشم سبز

Guest
همه رژیمن چراا???‍♀️???????

Choi mary

Guest

سلام برای همه یکسان نیست خرما و سیر هم زیاد بخور اول خدا بعد به کمک شیمی درمانی و سیر و خرما پدربزرگم خوب شد انشالله تو هم بزودی خبر خوب شدنت رو بدی

nili

Guest
نه بابا فقط ممکنه یکم حالت تهوع بگیری باشه عزیزم سعی کن فقط استراحت کنی ضمنا توی این مدت حتما زعفران هم مصرف کن به دکترت بگو میتونی مصرف کنی یا نه چون زعفران بسیار بسیار مفیده واسه بیماریت
فردا حتما بیا ببینیم نتیجه آزمایشت چی شد ?
هفته بعد جواب آزمایشم میاد
چشم حتما گلم روزی یه بار رو هر جور شده که میام???♥️♥️♥️

بالا