رفت و آمد با همسایه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
به نظرم با همسایه رفت و آمد نکنی بهتره دم به دیقه فوری میتونه بیاد خونه ات مزاحمت بشه یا اگه بد باشه با حرفاش ناراحتت کنه و ...

کلا بهش محل ندی بهتره

من قبلا تجربه داشتم اشتباه کردم خیلی رو دادم بهش دوسال ، باید یه جور دیگه بودم

بعد دوسال عروسی رفت از پیشمون اثاث کشی کرد یکی دوبارم زنگ زد و پیام داد باز اشتباه کردم بهش رو دادم دیگه زنگ نمیزنه

بعدش با همسایه رو به رویی رفت و آمد کردم خوب بود زیاد نیومد منم نرفتم

بعدش فقط در حد سلام

همسایه هم محل نده منم محل نمیدم نگاه می کنم ببینم تو نگاهش رفتارش توجهی هست توجه می کنم

اگه دعوتم کنن میرم اگه نتونم تشکر و عذرخواهی می کنم

اگه هم همسایه ای بیاد نمیرم اونم نیاد 🤗

اگه هم بگه بیا میتونم بهانه بیارم نرم تا اونم نیاد یا هم اگه دیدم با این حال باز همش میاد و ناراحتم می کنه جوابشو میدم ، اگه درست نشد

کلا درو باز نمیکنم براش تو راه پله و بیرونم دیدم نگاشم نمیکنم حتی چیزی نگه بهم ، اگه هم گفت جوابشو نمیدم بدونه حد خودشو ندونسته و دلم نمیخواد ببینمش حتی اگه بزرگترم باشه حداقل مدتی یا همیشه بستگی داره

آرامش خودم مهم تره هر چی هم میخواد پشت سرم بگه یا هر فکری کنه مهم نیس برام

آخرین ویرایش:

هاله

مدیر
همشو نخوندم ولی من هیچوقت رفت و امد نکردم خوشم نمیاد هرکسیو تو خونه راه بدم از زیرو بم خونه ادم خبر داشته باشه، وقت و بی وقت بیاد خونت

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
آره قبول دارم
ما با همسایه ها رفت و آمد نداریم غیر از یکی که اونم مستاجره و مهمون امروز و فرداست

یکی دیگه هست اونم مستاجره ، خیلی وقتا ازمون وسیله قرض می گیره ولی خب جبران می کنه مثلا یه بار چار پایه قرض گرفت چند روز دستش بود وقتی می خواست برگردونه یه مرغم گذاشت روش
😘

narngk

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ما در حد بیرون با هم احوال پرسی میکنیم و در حد چت و البته با یکی از بچگی دوستم

بالا