راهکار برای ریزش مو

دخترآبانی

⭐کاربر برتر⭐
سلام دوستان من چند ماه پیش کرونا گرفتم شدید در حدی که بیمارستان بستری شدم و ۴ ماه میگذره که خوب شدم از سه هفته پیش موهام شدید شروع کرد به ریختن که دکتر رفتم و گفت به خاطر کرونا هست این ریزش بهم قرص هیرویت و زینک و قرص آهن داده و ۱۲ تا آمپول بیوتین و بپاکتو هفته ای ۲ تا آمپول ۴تاش رو زدم ریزش موهام نصف شده ولی همچنان قطع نشده چیکار کنم خیلی نگرانم .. کسی تجربه ای داره ؟ یعنی آمپول ها تموم بشن خوب میشم ؟

✨Shirin✨

⭐کاربر فعال⭐
سلام دوستان من چند ماه پیش کرونا گرفتم شدید در حدی که بیمارستان بستری شدم و ۴ ماه میگذره که خوب شدم از سه هفته پیش موهام شدید شروع کرد به ریختن که دکتر رفتم و گفت به خاطر کرونا هست این ریزش بهم قرص هیرویت و زینک و قرص آهن داده و ۱۲ تا آمپول بیوتین و بپاکتو هفته ای ۲ تا آمپول ۴تاش رو زدم ریزش موهام نصف شده ولی همچنان قطع نشده چیکار کنم خیلی نگرانم .. کسی تجربه ای داره ؟ یعنی آمپول ها تموم بشن خوب میشم ؟
پی آر پی انجام بده
روغن یا عصاره رزماری بزن به سرت
روغن کندش هم خوبه

✨Shirin✨

⭐کاربر فعال⭐
پی آر پی چیه تا حالا نشنیدم . پوست سرم چربه رزماری خوبه براش؟
من ۴ جلسه رفتم پی آر پی
از خودت خون میگیرن و بعدش توی دستگاه سانتریفیوژ جداسازی میکنن.
پلاکت هاتو با سرنگ به سرت تزریق میکنن

عاطفه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ی پیاز رنده کن
ی ربع بریز تو سرت ماساژ بده
بعد دوش بگیر
ریشه موهاتو محکم میکنه... تجربه من اینه

استارتر
استارتر
دخترآبانی

دخترآبانی

⭐کاربر برتر⭐
من ۴ جلسه رفتم پی آر پی
از خودت خون میگیرن و بعدش توی دستگاه سانتریفیوژ جداسازی میکنن.
پلاکت هاتو با سرنگ به سرت تزریق میکنن
یا خدا دلم ریخت . درد نداشت؟ شما هم دچار ریزش مو بعد کرونا بودید؟

✨Shirin✨

⭐کاربر فعال⭐
الهی بمیرم 😔 قرص و آمپول زدی و تاثیری نداشت؟ نکنه برای منم اثر نکنه این قرص ها و آمپول ها😭
خدانکنه.
کلا رویش مجدد مو یکم طول میکشه حداقل یکسال طول میکشه تا دوباره موهات به چرخه قبل برگرده.
اصلا نگران نباش خوب میشه.
این ها هم اثر داره هم رو پوست هم رو مو. 🌹

ARIeLeSa

⭐کاربر فعال⭐
روغن کندش به صورت مرتب بزن
ویتامین مصرف کن
آب برنج بدون نمک
دوش اب ولرم
موهاتو سفت نبند
شامپو ضد ریزش
جوشانده اسپری رز ماری و شنبلیله روی موی سالم
قرص هیترمین
شامپو کی دی

استارتر
استارتر
دخترآبانی

دخترآبانی

⭐کاربر برتر⭐
خدانکنه.
کلا رویش مجدد مو یکم طول میکشه حداقل یکسال طول میکشه تا دوباره موهات به چرخه قبل برگرده.
اصلا نگران نباش خوب میشه.
این ها هم اثر داره هم رو پوست هم رو مو. 🌹
رویش مجدد نخواستم فقط میخام نریزه بخدا خواب و خوراک ندارم از طرفی دکتر گفت استرس نداشته باشم که خود استرس بدتر باعث ریزش میشه ولی آخه مگه میشه استرس نداشت وقتی شونه پر مو میشه 😭😔ممنونم امیدوارم خوب بشه تنت سالم و سلامت باشه الهی

استارتر
استارتر
دخترآبانی

دخترآبانی

⭐کاربر برتر⭐
روغن کندش به صورت مرتب بزن
ویتامین مصرف کن
آب برنج بدون نمک
دوش اب ولرم
موهاتو سفت نبند
شامپو ضد ریزش
جوشانده اسپری رز ماری و شنبلیله روی موی سالم
قرص هیترمین
شامپو کی دی
ممنونم واقعا یه دنیا تشکر . آب برنج و قبل حموم بزنم به سرم؟

✨Shirin✨

⭐کاربر فعال⭐
رویش مجدد نخواستم فقط میخام نریزه بخدا خواب و خوراک ندارم از طرفی دکتر گفت استرس نداشته باشم که خود استرس بدتر باعث ریزش میشه ولی آخه مگه میشه استرس نداشت وقتی شونه پر مو میشه 😭😔ممنونم امیدوارم خوب بشه تنت سالم و سلامت باشه الهی
فامیل ما کرونا گرفت کلییی موهاش ریخت، الان موهاش دوباره مثل سابق شده.
دکتر میگفت تنها ریزشی که درمان نمیشه نوع ارثیه.
امیدوارم شما هم خوب بشی قشنگم 😘

بالا