راجب طلاق

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اگه فکر طلاق به سرتون زده

طلاق تا جایی که میشه نگیرید بهتره مخصوصا اگه بچه دارید

💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

شاید بگید فلانی چرا جدا نمیشه یا من باشم جدا میشم ، یه آدمایی چه بخوان چه نخوان نمی تونن جدا بشن چون جدایی براشون بدتره

بعضیا میگن بچه امون رو ازمون می گیره یا زیر دست مادرهمسرمون یا نامادری یا ناپدری یه وقت بزرگ میشه خب اینم سخته برای خود آدم و بچه

بچه با یکی با آرامش زندگی کنه بهتره تا اون زندگی بعضی بچه ها راضی هستن به طلاق پدرومادرشون همونطور که می گید به خاطر بچه جدا نشم که اذیت نشه به خاطر بچه و خودتون اگه جدا نمی شید و شرایطشو ندارید سعی کنید زندگیتونو بهتر کنید

مردها که میگن مهریه باید بدیم توقیف اموال می کنه می ذاره اجرا حسابامو می بندن ممنوع الخروجم می کنه ازم می گیره به حرف شاید بگه می بخشم تو عمل که نمیاد ببخشه کم پیش میاد کسی اینکارو کنه خانواده ی زن هم که عمرا بذارن اونم کمتر پیش میاد بفهمن نمیذارن

بعضی زنا هم میگن اگه ببخشیم کجا بمونیم بریم پیش خانواده بگیم هم رضایت نمیدن خودمون ببخشیم هم که خانواده همش سرکوفت و دعوا که چرا بخشیدی ، بخوای بری پرستار منزل بشی که کلی سختی داره حالا اگه به فرض که خوب باشن باید کلی دستور بشنوی و سر وقت کارهارو انجام بدی و راحت نیستی پیش غریبه ها

کم پیش میاد تو این شرایط خانواده چیزی نگه اونم درستش اینه که طرف بره پیش خانواده رضایت بدن ببخشه جدا بشه مگه اینکه زن خودش خونه داشته باشه ببخشه مستقل باشه تنها و راحت زندگی کنه

بعضی زنا هم میگن چرا ببخشیم اون راحت بره با کس دیگه ای ازدواج کنه راحت بی دردسر منم زنم هرچی باشه طلاق و ازدواج برای زن سخت تره

مرد اموالشو بزنه به نام کسی هم فکرکنم باید مدتی بگذره چون زن میتونه شکایت کنه که اینکارو کرده که مهریه نده اونم مرد میترسه اموالشو بالا بکشن حتی بزنه به نام بچه اش هم میترسه بچه اش اموالشو بالا بکشه بیرونش کنه یا زنش بچه اشو بگیره بره با بچه اش زندگی کنه کمتر مردی اینکارو می کنه

کم پیش میاد مردی هم فرار کنه بره خانواده اش رو ول کنه بره

جدایی و برگشتن پیش بعضی خانواده ها که به دخترشون اهمیت نمیدن هم که از صد تا ازدواج بد بدتره و اینکه بعضیا بد میدونن تنها زندگی کنی

بخوای جدا بشی هم بعضی خانواده ها بدجور ناراحت میشن و عذابت میدن همه کار می کنن حتی ممکنه به همسرت که حتی مقصرم بدوننش ولی الکی طرفشو بگیرن پنهانی زنگ بزنن بگن که اینکارو نکنید و بیا ببرش خونتون بیا فلان کارو کن دلشو بدست بیار ببخشت که برگرده (یعنی همون گولش بزن ) یا با دعوا بگن برو خونه ات بیرونت کنن ازیه لحاظ خب حق دارن دوست ندارن طلاق بگیرید و یه وقت میترسن عدم تمکین بگیره زن بگیره ولی خب از یه لحاظم دخترشونو بی ارزش می کنن طرف میگه هر کاری کنم هم خانواده اش دوستش ندارن پشتش نیستن نمیتونه جدا بشه نهایت می تونن بگن که مشکلاتتونو حل کنید برید مشاوره باهم درست رفتارکنید و اینکه درکت کنن ناراحت نکنن و همه جوره حمایتت کنن حتی اگه جدا بشی نه اینکه جوری رفتارکنن طرف بعدا بگه خانواده ات التماسم کردن پشتت نیستن دوست ندارن

به نظرم اگه هم جدا میشی مخصوصا بعد عروسی و حتی مجرد سن بالا هم باشی خونه مستقل زندگی کنی یا حداقل دوطبقه باشه طبقه بالا زندگی کنی که سربار نباشی یا دوتا خونه کنارهم باشه تو یه حیاط باشید البته اینم بعضی خانواده ها نمیذارن یا شرایطش نیست

باز بری پیش خانواده ات زندگی کنی بدونی که بهت اهمیت میدن یه چیزی بازم اهمیتم بدن مستقل باشی بهتره

ادامه اش پست بعدی ...

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بعضی مردها هم میگن برو یا یه کاری می کنن بری جوری که مدرکی هم نباشه که اون گفته انگار که خودت رفتی که عدم تمکین بگیرن اونوقت با اجازه دادگاه که ثابت کنن خودت رفتی و برنمی گردی و اگه برنگردی میتونن زن دوم بگیرن البته زنی باشه که رضایت بده به این شرایط و بپسندش که اونم کم پیش میاد مردی اینکارو کنه

حتما اینجور مواقع اگه طرف میگه برو مدرک جور کنید پنهانی صدا ضبط کنید فیلم بگیرید از پیامش عکس بگیرید و ذخیره کنید که خب اونم اگه نخواین برگردین میتونه حکم عدم تمکین بگیره و زن دوم بگیره

البته اگه زن تا ۵ سال بچه دار نشه یا بیماری صعب العلاج داشته باشه با اجازه دادگاه می تونه زن دوم بگیره اگه همسرتون بخواد میتونه که اینم کمتر مردی اینکارو می کنه

خب اگه زن بگیره هم مرد میترسه نکنه زنش مهرشو اجرا بذاره اموالشو بگیره توقیف کنه اگه به فرض که بدونه زنش به دلایلی اینکارو نمی کنه و جدا نمیشه

خب مرد خرج دوتا زنو چطور بده ، به دوتا زن چطور برسه به نیازهاش اونم کمتر مردی میتونه
و پیش کدوم بمونه کدومو تنها بذاره خب نمیتونه که تو یه خونه که نمیشه اذیته کمتر کسی اینکارو می کنه تو دوتا خونه جدا یا دوتا خونه دوطبقه یا کنارهم تو یه حیاط هم کمتر مردی اینکارو می کنه که زنشو تنها بذاره

البته بعضیا میرن دوست میشن یا با آدم .. رابطه دارن که دیگه هیچ 🤦🏻‍♀️

اینکه مرد بره موقت صیغه کنه برای بچه دار شدم خرجشو بده بعد بدنیا اومدن یه پولی بهش بده و با زنش و بچه زندگی کنه هم کمتر کسی اینکارو می کنه

طرف میگه شاید بچه دار نشدم یا از دستش دادم شاید بچه دار شدم ولی بچه اشو نتونست بده اذیت کرد فرار کرد اصلا کار بدیه بچه رو از مادر جداکنی درسته شاید رضایت بده ولی بازم کار خوبی نیست فردا بچه بفهمه هم ناراحت میشه که چرا از مادرش جدا شده و اصلا شاید به دلایلی ولش نکردم دوتا زن سخته
شاید زن اول قبول نکرد خواست جدا بشه دردسر داره ، شاید گفت از مادرش جداش نکن با هم زندگی کنید من جدا میشم شاید چون بچه ی خودش نیست باهاش جور دیگه رفتارکنه یه چی بشه بحث میشه که نکنه چون بچه ی تو نیست اینجوری رفتار می کنی

بعضیا هم البته میگن باشه مهریه میدیم طلاقش نمیدیم بخوای هم میگن مهرتو ببخش تا طلاقت بدیم یا اون پولا رو برگردون تا طلاق بدیم

حق طلاق در هرشرایط با مرد هست کمتر زنی حق طلاق رو داره که کمتری مردی حق طلاق رو به زنش میده

البته بعضی زنا هم میگن بهتر طلاق نده من که نمیخوام ازدواج کنم پولاتو خرج می کنم خونه ی بابام یا تنها زندگی می کنم در آرامش

اگه هم طرف بخواد همسرشو بکشه به دلایلی مثلا بخواد راحت ازش خلاص بشه اینم طرف میگه یه وقت ممکنه شک کنن یه وقت خانواده اش شک می کنن شکایت میکنن میندازنم زندان یا کارماشو پس میدم و چطور دلم بیاد اینم کمتر کسی میتونه اینکارو کنه

مردی که میگه طلاقت میدم یا زن دوم می گیرم یا می کشمت معمولا تهدید واسه رسیدن به هدفاشه و اینکه مثلا ثابت کنه زن ذلیل نیس ، مردسالاره و باب دل خانواده اش هست و دل اونارو بدست بیاره

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اینو یادم رفت بنویسم که مردی که به خاطر بچه بخواد زنشو طلاق بده یا زن دوم بگیره خب شاید بچه دار شدن بچه هاشون مردن دیگه بچه دار نشدن خانومش به سن یائسگی رسیده بوده و بچه دار نشد خب بازم میخواد اینکاروکنه

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بعضی زن ها و مردها هم میگن وام ازدواجمون کم بود نگرفتیم وام ها زیاد شده جدا بشیم بعد یه مدت عقد کنیم که وام بگیریم ، بعضیا هدفشون اینه و راست میگن ولی بعضیا میخوان به این ترفند جدا بشن راحت به هرحال اگه همسرتون پیشنهاد داد اصلا اینکارو نکنید شاید بخواد کلک بزنه مگه اینکه براتون مهم نباشه

استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اگه تو فکرید که مثلا چون جایی رو ندارید برید جایی خونه ی دوستوون یا خانه امن برید براتون حرف درمیاد و اینکه خوب نیس خونه ی خودت بهتره

اگه خانه ی امن برید امنه ولی سرچ کردم راجبش خوندم نمیتونید برید باید زنگ بزنید ۱۲۳ اورژانس اجتماعی بیان خونه اتون با پلیس میان بررسی می کنن اگه بدونن همسرت روانیه معتاده کتکت میزنه می برن ۲ تا ۴ ماه بمونی اگه ثابت بشه مشکل حل نشده تمدید می کنن بچه اتم ببری نگه می دارن پسر باشه تا ۱۲ سال نگه می دارن

بالا