راجب شایلی

مامان آیدا

⭐کاربر برتر⭐
بچه ها درسته که شایلی یه سری کاراش و رفتاراش عجیبن
ولی خب بیاین فکر کنیم هدفش چی بوده؟
چیزی که من متوجه شدم این بود که حس میکرد نمیتونه با حرفای عادی محبوب باشه و پذیرفته بشه
ببخشید که رک میگم همه آدمایی که احساس خلا عاطفی دارن اینجورین
من خودمم این جوری بودم همش درد و دل میکردم توی مامی گپ و متوجه میشدم که همه ازم دور میشن
ولی خب انگار معتاد شده بودم به گفتن غصه هام با هدف اینکه یه همدرد پیدا کنم
مطمئن باشین خودش بعدا که خودشو بیشتر شناخت پشیمون میشه
اینکه همگی با هم از دستش عصبانی باشیم باعث میشه حس بدتری به خودش پیدا کنه و به اون شناخت نرسه
حالا نمیدونم جریان پسربودنش چیه
ولی خب بنظرم اون یه دختر احساساتیه که میخواد با تظاهر به قهرمان یه داستان احساسی بودن کمبودای خودشو جبران کنه و یجوری شخصیت خودشو توجیه کنه

calm moon

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
وای تو رو خدا بیخیال من فقط یه جا شنیدم که انگار شایلی پسره و بعد تعجب کردم که چطور ممکنه تو مادران کاربر پسر بوده باشه واسه همین از بقیه پرسیدم حالا از اون موقع همه فقط دارن کشش میدن به خدا منظورم شما نیستی اتفاقاً با حرفتون موافقم منظورم یه عده دیگه هستن 💚

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
بچه ها درسته که شایلی یه سری کاراش و رفتاراش عجیبن
ولی خب بیاین فکر کنیم هدفش چی بوده؟
چیزی که من متوجه شدم این بود که حس میکرد نمیتونه با حرفای عادی محبوب باشه و پذیرفته بشه
ببخشید که رک میگم همه آدمایی که احساس خلا عاطفی دارن اینجورین
من خودمم این جوری بودم همش درد و دل میکردم توی مامی گپ و متوجه میشدم که همه ازم دور میشن
ولی خب انگار معتاد شده بودم به گفتن غصه هام با هدف اینکه یه همدرد پیدا کنم
مطمئن باشین خودش بعدا که خودشو بیشتر شناخت پشیمون میشه
اینکه همگی با هم از دستش عصبانی باشیم باعث میشه حس بدتری به خودش پیدا کنه و به اون شناخت نرسه
حالا نمیدونم جریان پسربودنش چیه
ولی خب بنظرم اون یه دختر احساساتیه که میخواد با تظاهر به قهرمان یه داستان احساسی بودن کمبودای خودشو جبران کنه و یجوری شخصیت خودشو توجیه کنه
کاربریت توی مامیگپ چی بود؟؟

استارتر
استارتر
مامان آیدا

مامان آیدا

⭐کاربر برتر⭐
دیگه اعصاب برام نمونده زود اشکم در میاد
منم از اتفاقی به بعد اینجوری شدم
ولی خب خودتو جمع و جور کن اینکه همه بخوان اون روی ضعیفتو ببینن درسته باعث میشه باهات همدردی کنن و بهت دلداری بدن ولی خب در نهایت ضعفت پررنگ تر میشه
تو خیلی چیزا داری که باید قدرشونو بدونی چرا همش روی نداشته هات تمرکز میکنی

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
وای تو رو خدا بیخیال من فقط یه جا شنیدم که انگار شایلی پسره و بعد تعجب کردم که چطور ممکنه تو مادران کاربر پسر بوده باشه واسه همین از بقیه پرسیدم حالا از اون موقع همه فقط دارن کشش میدن به خدا منظورم شما نیستی اتفاقاً با حرفتون موافقم منظورم یه عده دیگه هستن 💚
صلواااااات❣️

شایلی

⭐کاربر ویژه⭐
منم از اتفاقی به بعد اینجوری شدم
ولی خب خودتو جمع و جور کن اینکه همه بخوان اون روی ضعیفتو ببینن درسته باعث میشه باهات همدردی کنن و بهت دلداری بدن ولی خب در نهایت ضعفت پررنگ تر میشه
تو خیلی چیزا داری که باید قدرشونو بدونی چرا همش روی نداشته هات تمرکز میکنی
فقط خواهرم مونده

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
من قهرمان زندگی خودمم نیستم قهرمان هر شب گریه نمیکنه ...اشتباه من دردل بود با ادما
میدونم شرایطتت سخته ولی هرکدوممون توی زندگی یه سری مشکلات داریم که باید باهاشون کناربیایم ،وگرنه ازلحاظ روحی داغون می شیم ،مجبوریم تحمل کنیم .....

بالا