رابطه با خانواده همسرم ، موندم چکار کنم؟؟

nasi ioon

کاربر جدید
سلام قبل اینکه توضیح بدم چی شده، شما اگه خانواده همسرتون شب عروسی وسط تالار عمدن دعوا راه بندازم و مراسمتون خراب شه آیا بعدن حاضر به ارتباط باهاشون هستین یا خیر؟ لطفا دلایلتونم بگید

استارتر
استارتر

nasi ioon

کاربر جدید
دلم نمی خواد ریختشونو ببینم ولی مجبوری برای آسیب ندیدن زندگی مشترکت ارتباط بگیری ولی از اول فاصله حفظ کن
خب همین به زور تحمل کردنشون اعصاب و روان مو پریشون کرده، جالب اینکه که شوهرم بهشون جلوی من محبت هم میکنه

عاطفه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
وااای منم دیشب ی سمی تو خونمون بود.... حال منو خراب کرد... ناراحتم

استارتر
استارتر

nasi ioon

کاربر جدید
چجوری ازشون فاصله بگیرم؟

استارتر
استارتر

nasi ioon

کاربر جدید
بدترین کار قطع ارتباط هست
سیاست داشته باش
خودتو دشمن شاد نکن
هر چی باشه شوهرت ثمره زندگی اوناست
دسترنج اوناست
بخور بپوش پس انداز کن
اونارو هم داشته باش سالی یکی دوبار دعوتشون کن برو ازشون شام وناهار بخور
یکی دوساعت بیشتر نیست
باور کن سخت نیست
نه بابا محل زندگیشون سه چهار ساعت با ما فاصله داره هر وقت دلشون بخواد میان چن روز میمونم خونمون منم باید در خدمتتون باشم!!!

استارتر
استارتر

nasi ioon

کاربر جدید
محل زندگیشون سه چهار ساعت با ما فاصله داره هر وقت دلشون بخواد میان چن روز میمونم خونمون منم باید در خدمتشون باشم، تو یه خونه بودن اونم چن روز برام قابل تحمل نیس

Choi mary

مدیر
ارتباط نداشته باشم چیکار کنم پدر و مادر شوهرم هستن نمیشه که انتظار داشت شوهرم از قید پدر و مادرش بگذره مگه خود من میگذرم که اونم بگذره فقط یه خاطره بد از عروسی می مونه توی دلم که باید سعی کنم کمرنگترش کنم برای خودم بعضی چیز ها رو ادم به خوبی خود شوهر باید ببخشه وگرنه اون زندگی زندگی نمیشه

سارای

⭐کاربر ویژه⭐
منظورم شما نیستید ولی خیلی مواقع عروس یا خانوادش مقصرن
ما که کل قضیه رو نمیدونیم نمیتونیم قضاوت کنیم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
یه کاری کن انقدر نیان یعنی چی میان می مونن همش

استارتر
استارتر

nasi ioon

کاربر جدید
منظورم شما نیستید ولی خیلی مواقع عروس یا خانوادش مقصرن
ما که کل قضیه رو نمیدونیم نمیتونیم قضاوت کنیم
فقط حسادت بوده همین.. مادر شوهرم همش به مادرم حسادت می‌کرده مثلا چرا اون رانندگی می‌کنه من بلد نیستم؟ چرا فن بیانش قویه من نیستم؟ چرا اشپزیش بهتره و.... و همینطور علامت از همسرم خواسته بودم جلوی اونا به من محبت نکنه!!!

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مثلا یکی بود قصدش این نبود که نیان یا کم بیان ولی خب ته دلش دوست داشت کم بیان

اول زیاد می یومدن بحثشون شد اعتراض کرد به رفتارشون که دلخورش می کنن یکم کمتر اومدن یه بار دیگه هم همینطور رفت خونه ی باباش گفت طلاق میخوام شوهرم فلانه خانواده اش فلانن نمیخوام برم شوهرم به زور می برتم و اینا یه مدت قطع رابطه کرد کمتر رفت اونا هم کمتر اومدن بعدها هم اومدنی تنها گیر میاورد مثله خودشون حرفش افتادنی گیر میداد دیگه جواب بدی هاشونو میداد دیگه خیلی کم اومدن ، دیگه عادت کردن همه جا کم میرن ، با اینکه عروسشون بیشتر میره اونا خیلی کم میان

اون یکی عروسشون هم از قصد صبحونه کامل نیاورده پاشدن رفتن نگفته بمونید البته کارش بد بود ولی اینکه می مونن هم اشتباهه خب تازه یه شهر بودن

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
گور پدر پدرجدشون
شوهرت پایه باشه حله
عروسی مام انچنان گل و بلبلی نبود ولی من اصلا یادش نمی افتم خوبی هایی که همسرم کرده جبران همه گندکاریاشون شدبرام
فیلم عروسیمون خراب شد مادرشوهرم میگف چرا تو ناراحت نیسی فیلمتون خراب شده
😂😂
اون بیشتر ناراحت شده بود
ماجدا ازاونها نیستیم خواه ناخواه بهم ربط داریم
رابطه اتو کمتر کن نه یهویا اروم اروم

صبح _ آفتابی

⭐کاربر فعال⭐
آره
چون شوهرم دیر یا زود میره سمت اونا و مقصر میشم من
اما زهر خودمو زیر زیرکی میریزم
به قولی با پنبه سر میبرم

بالا