دیروز رفتم پیش دکترروانپزشک ......

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
به خاطرترس واسترس شدیدی که پارسال داشتم ،ورفتار بدی که توی زندگی دیدم دچاربیماری ای شدم که هروقت استرس خیلی شدیدداشته باشم بلایی سرم میاد که تمام سیستم بدنم بهم میریزه حداقل پنج سال باید تحت نظردکترروانپزشک ومشاور باشم ،مجبورم همش باپدریامادرم دکتربرم ،اونا هم پیر شدن ....

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
به خاطرترس واسترس شدیدی که پارسال داشتم ،ورفتار بدی که توی زندگی دیدم دچاربیماری ای شدم که هروقت استرس خیلی شدیدداشته باشم بلایی سرم میاد که تمام سیستم بدنم بهم میریزه حداقل پنج سال باید تحت نظردکترروانپزشک ومشاور باشم ،مجبورم همش باپدریامادرم دکتربرم ،اونا هم پیر شدن ....
سلام خوبی عزیزم
روند درمان روحتما پیگیری کن ورهاش نکن عزیزم🌹

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام خوبی عزیزم
روند درمان روحتما پیگیری کن ورهاش نکن عزیزم🌹
سلام ،خوبم ممنون ،آره حتمآمیرم چون واقعآاذیت میشم وقتی اون حالتا بهم دست میده بدنم خیلی ضعیف میشه وناخواسته خودمو فدای دیگران میکنم انقدکه آسیب می بینم میدونی چون پارسال انقداذیت شدم وفقط بابام درکم کرد وقتی دیدم مادرشوهرم حالش خیلی بدشده وکسی درکش نمیکنه وممکنه بمیره اون حالت بهم دست داد که خودمو اذیت کردم به خاطراون

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
همون حملات پانیک که گفتی برو دکتر ولی با تلاش خودت و دمنوش هم میتونی درمان بشی

حالا برو دکتر ولی درکنارش خودتم باید تلاش کنیا چون یه تایمی میری دکتر و دارو میده و باقیش به ذهنت مونده و دور ازجون اگه اتفاق بدی بیفته دوباره چی

باید خودت تلاش کنی قوی بشی

حق داری فشار زیادی بهت اومده

سعی کن زودتر سرپاشی

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سلام ،خوبم ممنون ،آره حتمآمیرم چون واقعآاذیت میشم وقتی اون حالتا بهم دست میده بدنم خیلی ضعیف میشه وناخواسته خودمو فدای دیگران میکنم انقدکه آسیب می بینم میدونی چون پارسال انقداذیت شدم وفقط بابام درکم کرد وقتی دیدم مادرشوهرم حالش خیلی بدشده وکسی درکش نمیکنه وممکنه بمیره اون حالت بهم دست داد که خودمو اذیت کردم به خاطراون
بعضیا میگن تله ایثار

مامانی

⭐کاربر فعال⭐
امیدوارم زود خوب بشی
تا میتونی فکر منفی نکن

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
امیدوارم زود خوب بشی
تا میتونی فکر منفی نکن
ممنون عزیزم ،چیکارکنم نزدیک چهل سالمه تمام زندگیم نابود شده ازاین طرف باید روحیه موحفظ کنم

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
بعضیا میگن تله ایثار
همه چی بدون اراده اتفاق میوفته من خودم دلسوز ومهربونم دیدن کسی توی شرایط بد آزارم میده سعی میکنم کمکش کنم ازبچگی اینجوری بودم ولی این بیماری ای که ازپارسال گرفتم باعث شد کم خواب پرتحرک پرحرف وکم حوصله بشم بعدشم اون دعوا توی روستاشون پیش اومد تازه چندروزه حالم خوب شده

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
سلام عزیزم امیدوارم حالت زودتر خوب بشه مریضی روحی هم مثل جسمی روح انسان گاهی وقتا احتیاج به درمان و کنترل داره تازه بیشتر بیماریهای جسمی نشات گرفته از اعصاب حتما پیگیر درمانت باش روح ومغز ادم جسم آدمو سالم نگه میداره

استارتر
استارتر
آیسا

آیسا

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سلام عزیزم امیدوارم حالت زودتر خوب بشه مریضی روحی هم مثل جسمی روح انسان گاهی وقتا احتیاج به درمان و کنترل داره تازه بیشتر بیماریهای جسمی نشات گرفته از اعصاب حتما پیگیر درمانت باش روح ومغز ادم جسم آدمو سالم نگه میداره
درسته عزیزم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
همه چی بدون اراده اتفاق میوفته من خودم دلسوز ومهربونم دیدن کسی توی شرایط بد آزارم میده سعی میکنم کمکش کنم ازبچگی اینجوری بودم ولی این بیماری ای که ازپارسال گرفتم باعث شد کم خواب پرتحرک پرحرف وکم حوصله بشم بعدشم اون دعوا توی روستاشون پیش اومد تازه چندروزه حالم خوب شده
من خودمم خیلی دلسوزم حتی اگه بهم بدی کنن متنفرم باشم بازم ذره ای ممکنه دلم بسوزه گاهی

ولی واسه تو دیگه خیلی شدید بود دیگه نباید جوری رفتار کنی سوءاستفاده کنن

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
از خدا میخوام خانواده ی شوهرت بدجور کارما پس بدن به گوشت برسه دلت خنک بشه حقشونه دلت نسوزه

بالا