دیدم پشت سرم زیاد حرف زدین

• شروع کننده موضوع Asal?
  • تاریخ شروع
وضعیت
این موضوع قفل شده است

Asal?

Guest
بچه ها من میتونستم تا آخر ادامه بدم و بگم آره عسلم یا میتونستم برای اینکه از یادتون برم بدون هیچ سروصدایی از سایت خروج بزنم
ولی ترجیح دادم به جای اینکه یه آدم دروغگو باشم یه آدم بدنام شم
فردا پس فردا که عکس اون بلاگرو تو اینستا یا جایی دیدین خیال نکنین منم یا بگین دروغ گفته من به فکر اعتبار اون بدبختم بودم
دلایل این کارام رو گفتم سن من کمه من این سایت رو نمیشناختم و دوستم بهم معرفی کردش و بااصرار اون عضو این سایت شدم برای سرگرمی بود ، فکر کردم موقتیه
80% آدما و جریان مجازی دروغه
اونایی که انسانیت منو زیر سوال میبرن خودشون دروغگوی ماهرن
من این کارو جهت مردم آزاری نکردم ❌ میتونستم انکار کنم ولی من اقرار کردم...
لطفا لطفا بدون اینکه چیزی بدونین از روی ظاهر قضاوت نکنین ، انسانیت یکی رو زیر سوال نبرین ، از پشت سر کسی غیبت نکنین ، چرا میخواین جوری رفتار کنین که خودتون بچه ی امامین و تو عمرتون اصلا دروغ نگفتین؟؟؟ چرا دنبال جر و بحث و آشوب هستین؟؟؟
به هر حال ، اگه میخواین بازم از پشتم حرف بزنین ، تهمت بزنین ، غیبت کنین ، بخندین ، مسخره کنین من دیگه کاری ندارم...
( آها راستی یه حرف کوچیکی دارم خدمت @سی سی می و @تنفس به جای اینکه پشت سر کسی غیبت کنین ، کارآگاهی کنین ، بشینین یکی یکی کاربرا رو چک کنین ، عیب عیوب شون رو پیدا کنین ، کدوم کاربر با کدوم کاربر حرف میزنه ، کدوم آدمی چندتا کاربری داره ، برگردین یه نگاهی به خودتون بندازین شما دل خیلییا رو شکوندین پس از انسانیت حرف نزنین )
من بعضیاتون رو واقعا دوست داشتم اونا هم میدونن کیا هستین بازم معذرت میخوام دیگه تا اینجا بود از این به بعد دیگه تصمیم ندارم بیام سایت خدافظ ???

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا