دوستایی که از نی نی سایت اومدن اینجا

• شروع کننده موضوع واندروومن
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

واندروومن

Guest
راهش تزکوندن تاپیک های زن حامله که سوال داره نبود.بقیه چ گناهی کردن که تاپیک هاشون بترکه .هان؟مثل ************* میخایین همه چیزو زوری کنید؟زوری کسی تاپیک نزنه؟به شما چه؟
ببین خواهرم چرا متوجه نیستی؟ چرا نمیخوای درک کنی؟ مفهوم اعتراض رو میدونی چیه؟ باید یه جوری نشون داده بشه. شما زورت نمیاد به عنوان کاربر سایت وقتی نی نی یار برمیگرده میگه این تغییراتی که شما میخواین هزینه داره!!! باید برنامه نویسی بشه!! یعنی دوزار اهمیت ندارن کاربرا براشون.
چرا بجای همکاری و همدلی توهین کردین ؟ واقعا خیلی سخت بود یک شب متحد باشین؟ واقعا دیگه نمیدونم چی بگم...
فقط دلم گرفت اون همه دوستام تعلیق شدن

پاندا تپولی

Guest
سلام عزیزم آره همونم، خیلی بی دلیل ترکوندنم??حالا عیب نداره اینجا دوباره دورهم جمع میشیم
مرسی عزیزم لطف کردی
وااااای من تورم میشناسم??? چقدر من امشب گریه کردم بخاطر فحش هایی که دادن و نتونستم جواب بدم چقدر حرص خوردم.... اخه مگه ما چی میخواستیم؟ بهبود سایت دیگه!!! مگه خودشون تو اون سایت نبودن؟ یعنی برای خودشون ارزش قاعل نیستن؟ اینا همونایین که بعدش کلی التماس میکنن که تاپیک های شخصی شون رو حذف کنن مبادا ابروشون بره...!!! خب ما واسه همین امکاناتی که نبود اعتراض کردیم
راهش تزکوندن تاپیک های زن حامله که سوال داره نبود.بقیه چ گناهی کردن که تاپیک هاشون بترکه .هان؟مثل ************* میخایین همه چیزو زوری کنید؟زوری کسی تاپیک نزنه؟به شما چه؟
خب همه ک داشتن تاپیک میزدن تا الان
سلام دوستای گلم همگی خوش اومدید??
لطفا دیگه بحث نکنید
ما اومدیم اینجا یک جایی که به شعورمون احترام گذاشته بشه فعالیت کنیم و اینجا رو باهم بسازیم
??

آیسان

Guest
نه من اون نیستم، ولی خب خیلی اونطرف آشنا داشتم
من نام کاربریم دقیقا همونیه ک تو نینی سایت بود، خیلیا با امضام میشناختنم که الانم همونه امضام
لیوان توی برنجم تعلیق شد؟
آره

کش تومبون

Guest
عزیزم کمتر شد خیلی و اینکه نهایت ۳، ۴نفر شرکت میکردن تو تاپیک
آها اره تو جریان انقلاب یکم دی ماه بودم ولی نمیدونستم چرا تعلیق کردن...ینی الان نینی یارا دارن هممونو تعلیق میکنن؟؟

استارتر
استارتر

واندروومن

Guest
من تعلیق نشدم ولی طبق قرار همگانیمون از ساعت دوازده خارج شدم که دیگه نیام. یه لحظه گفتم برم ببینم واقعا سوت و کوره یا نه! دیدم سوریه شده! منم اف زدم دیدم اینجارو معرفی کردن فوری عضو شدم.
یه مشت مدیر و نی نی یار عقده ای اونجا جمع شدن بجز نی نی یار ۵. خوبه اینا کاره ای تو مملکت بی صاحاب نشدن وگرنه رو سر مردم بمبم میریختن. من دیگه پامو اونجا نمیذارم. کاربریمم ۹۵ هست. ولی دیگه برام مهم نیست. حیف وقت و پول و اعصاب و نتم که اونجا هدر بره.
دقیقا فقط هدفشون پول دراوردن. اینایی که امشب به ما فحش دادن و توهین کردن
همونایین که دوفردا در به در دنبال این و اونن که براشون گزارش بزنن تاپیک هاشون رو
به جون خودم قسم این اواخر من حتی نمیتونستم تایپ کنم همش دستم میرفت رو تبلیغات سایت
اینقدر کاربرا براشون بی ارزشن که نی نی یار میگه هرکی دوست نداره جمع کنه از سایت بره
من که هییییچ وقت بر نمیگردم به اون سایت..
فقط کاش شمایی که کاربریتون تعلیق نشده اینو به گوش اونایی که امشب به گزارش زن ها توهین کردن برسونین
خیلی دوست دارم حرفمو بگم.... حیف نمیشه

استارتر
استارتر

واندروومن

Guest
اينجا چكاركني كاربري تعليق ميشه بگين بدونيم نتركيم الكي ?
کووید جااااان?????
دم عنچوچک گرم تو یه تاپیک خیلی هوامون رو داشت
کاش لیوان در گونی برنج اونقدر التماس نمیکرد به نی نی یاری که ارزشی قاعل نیست برای کاربراش....

استارتر
استارتر

واندروومن

Guest
فقط اونایی ک میگفتن شاید زن حامله مشکل فوری داشته باشه
انگار نی نی سایت بخش زنان و زایمانه‌ک بتونه مشکل فوری یه خانم باردار رو حل کنه?✋
دقیقا?? بابا تو هر اعتراضاتی یه عده تو تنگنا هستن همیشه
با غیرت اونیه که بمونه و بجنگه برای گرفتن حقش و تو سری خور نباشه:)
هرچند از ما که گذاشت... دیگه واسم مهم نیست و برنمیگردم ...

مینا

Guest
این اولین تاپیکیه که اینجا میزنم و تازه عضو شدم
دو تا از اکانت های من سر همین اعتراضات تعلیق شد!
متاسفانه دیگه شماره ندارم که برم حرفم رو بزنم و برای همیشه از اون سایت برم
واقعا متاسفم برای کسایی که امشب بهمون توهین کردن
حرف نی نی یار هیچ فرقی با زینب جون نداشت!!!! هرکی مشکل داره جمع کنه از ایران بره... !
هیچ وقت نتونستیم اتحاد داشته باشیم واسه همینه که وضعیت جامعه همینه
بنظرم گزارش زدن بهترین راه بودن
چون اگه امشب اینقدر گزارش نمیزدیم و شلوغ کاری نمیکردیم و صرفا سایت رو ترک میکردیم( مثلا به نشونه اعتراض!!!) هیچ کس متوجه رفتنمون و اعتراضمون نمیشد
من امشب پشت سیستم اشک ریختم
نمیتونستم گزارش بزنم
نمیتونسم دردمو بگم
نمیتونستم از حقم دفاع کنم
ولی دیدم چقدر توهین کردن
دم تک تکتون گرم که تا اخرین نفس از حقتون دفاع کردین... عاشقتونم
من ندیدم اونجا که گفته هر کی ناراحته از سایت بره

كوويدنوزده ?

Guest
اون خود شیرینایی که تاپیک میزدن که خوب شد معترضین وتعلیق کردین حقشون بود
واقعا نمیدونم چی بگم بهشون
اینجا نباید فحش بدیم یا میشه ??

استارتر
استارتر

واندروومن

Guest
اون خود شیرینایی که تاپیک میزدن که خوب شد معترضین وتعلیق کردین حقشون بود
واقعا نمیدونم چی بگم بهشون
اینجا نباید فحش بدیم یا میشه ??
واااای کووید من دارم میسوزمممممم اینقدررررر دلم میخواد یه طوری برگردم جوابشون رو بدم.
وای خدا امشب از حرص منفجر میشم بخداااااااااا... همش حرص خوردم. لعنتی من زرتی همون اول ترکیدم
کم مونده بود زنگ بزنم خاله عمو دایی... بلکه با شماره یکیشون برم نی نی سایت
جواب تک تککککک اونایی که توهین کردن رو بدم و برگردم. هنوز دارم اتیش میگیریم

بالا