دوستان هستید یه عکس بزارم ؟

• شروع کننده موضوع ستاره___
  • تاریخ شروع

Dela

Guest
میگم داستان درست میشه
خودمم با همسرم هم نظرم ولی میگم دلخوری پیش میاد مطمئنا
يه نقشه شيطانى به نظرم رسيد?لباس رو تنش كن ولى همون اول يه شربتى چيزى عمدى بريز روش و بگو اى واى كثيف شد و در مرحله ى بعد لباس دلخواه خودرا تن بچه كنين و عكساى تولد رو هم با اون بگيريد?

استارتر
استارتر

ستاره___

Guest
کلا ول کن این لباس و به خواهر شوهرتم میگی که خیلی واسش بزرگه
عزیزم گفتم بزرگ نیست تو عکس بزرگه
دیشب تو واتساپ گفتم نارنجیه آسترش رو خوشم نیومد
گفت برم به خیلطه بگم عوضش کنه
گفتم نه نه اصلا نده
حالا میگم کاش میگفتم بده درست کنه!
خودش پسر داره دختر نداره فکر نمیکردم در این حد باشه سلیقش

استارتر
استارتر

ستاره___

Guest
يه نقشه شيطانى به نظرم رسيد?لباس رو تنش كن ولى همون اول يه شربتى چيزى عمدى بريز روش و بگو اى واى كثيف شد و در مرحله ى بعد لباس دلخواه خودرا تن بچه كنين و عكساى تولد رو هم با اون بگيريد?
مشخصه از قبل خریدیم لباس تابلوعه عزیزم☹️

استارتر
استارتر

ستاره___

Guest
بچه ها عکس میره تو گوگل؟ اگر حذف نکنم؟

استارتر
استارتر

ستاره___

Guest
از ناراحتی و عصبانیت درونی که چرا قبول کردم ایشون برای دخترم لباس تولدشو سفارش بده دندونم از دیشب چنان درد میکنه باورتون نمیشه?

استارتر
استارتر

ستاره___

Guest
اون لباس و به عنوان کادو بخر کادو پیچش کن بعد که لباس کثیف شد یه جور وانمود کن از قبل لباسی نداره مجبوریم همون کادو رو باز کنیم بپوشونیمش
اینم میشه .. بهش فکر میکنم

تک دختر

Guest
دیگ دارم ازت میترسم?

Dela

Guest
مشخصه از قبل خریدیم لباس تابلوعه عزیزم☹️
خب اشكالى نداره عزيزم! اين لباسم تو تنش حتما قشنگه خودت رو اذيت نكن اصل دخترته كه مطمئنم از اين لباس خوشش مياد چون هم تور داره هم مرواريد و هم پاپيون! رنگشم كه صورتيه بچه ها كه مثل ما نيستن متوجه دوخت بد لباس بشن ❤️?

استارتر
استارتر

ستاره___

Guest
این چیزا سلیقه ای نباید هیچ وقت بزاری کس دیگه ای تصمیم بگیره
میدونم!!! اخه خیلی اصرار کرد ..
شوهرم گفت نه نه اصلا قبول نکنا
گفتم چقدر بد دلی نزن تو ذوقش وقتی این همه اصرار میکنه میگه دوست دارم لباس دخترونه سفارش بدم و این حرفا
تقصیر خودم بود کاملا

استارتر
استارتر

ستاره___

Guest
خب اشكالى نداره عزيزم! اين لباسم تو تنش حتما قشنگه خودت رو اذيت نكن اصل دخترته كه مطمئنم از اين لباس خوشش مياد چون هم تور داره هم مرواريد و هم پاپيون! رنگشم كه صورتيه بچه ها كه مثل ما نيستن متوجه دوخت بد لباس بشن ❤️?
درسته عزیز دلم ولی من بزرگتر بچه هستم متوجه هستم خیلی بد دوخته شده بچم که فعلا متوجه نمیشه این چیزارو ?
مخصوصا که آتلیه میبرم اصلا این لباس مناسب نیست بنظرم
ولی در کل حرفتون متینه

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر

ستاره___

Guest
بهش بگم ببر آستر نارنجیشو عوض کن کار بدیه بنظرتون؟

مااماان_ساامیاار

Guest
من لباسای این ترکیبی دوست دارم الان این لباسا بزای دختر بچه ها تو بورسه ک ? یکم رنگ ساتن و پارچه هماهنگ نیست ک تو نور زرد مشخص نمیشه

استارتر
استارتر

ستاره___

Guest
@Dela

دلا جان چرا با حرفم ایموجی تعجب گذاشتی؟؟

بالا