دوستان من پریدوم و واقعا توان تصمیم تشخیص خوب و بد ندارم احساسات بهم غلبه کرده بیاید بگید کی مقصرع

• شروع کننده موضوع مروارید آبی
  • تاریخ شروع
وضعیت
این موضوع قفل شده است

Choi mary

Guest
بحث و دعوا برای چیه کسی رو مجبور نکردن توی تاپیک کسی شرکت کنه اگه فکر می کنین دروغ میگه بدون توهین و تحقیر تاپیک رو ترک کنین جواب ندین
اگه هم از کسی و پستاش خوشتون نمیاد بلاک کنین که نبینین

دخی شرابی

Guest
عزیزم میشه لطفا کسی که میگه ناراحتم و عصبیم بدتر نکنی حالشو؟راست و دروغش بخودشون مربوطه گلم
عزیز دل ما بچه دبستانیم بیایم چرت هارو بشنویم بعد هیچی نگیم؟ میدونی معنی س.ی.ه.د.ی.ر چیه؟
فحش عادی نیستا؟

دخی شرابی

Guest
بحث و دعوا برای چیه کسی رو مجبور نکردن توی تاپیک کسی شرکت کنه اگه فکر می کنین دروغ میگه بدون توهین و تحقیر تاپیک رو ترک کنین جواب ندین
بعد بیاد واسه ما فحس مادری بده بشینیم نگاش کنیم؟

استارتر
استارتر

مروارید آبی

Guest
عزیز دل ما بچه دبستانیم بیایم چرت هارو بشنویم بعد هیچی نگیم؟ میدونی معنی س.ی.ه.د.ی.ر چیه؟
فحش عادی نیستا؟
من گعتم ک پریودم اعصبا ندارم ایشونم اولین نفر اومد گفت دروغ میگی گفتم اثبات کن میگی غلط املایی هم داری
بعدشم اگ وقتت انقدر باارزشه نمون تو تاپیکم

استارتر
استارتر

مروارید آبی

Guest
اره واقعا فازشون معلوم نیس
بیخیال بابا

دخی شرابی

Guest
اخه من بجان مادرم دروغ نمیگم از متدر عزیز نر ک نداریم
بجان اون بچه ایندم ک الان داره دیشش تو وجودم ایجاد میشه دروغ نمیگم اونوقت موقع پریودی و نهایت بی اعصبی میاد میگ دروغ میگ کاملا بی پایه
اگه فحش نمیدادی شاید هیچی نمیشد و من کاری به دروغت ندارم ببخشید ببخشید مجبورم میکنین فحش بدم ولی ما خر شما نیستیم بعضیا می‌فهمن معنی فحشتو اا عزیزم

دخی مو مشکی

Guest
اگه فحش نمیدادی شاید هیچی نمیشد و من کاری به دروغت ندارم ببخشید ببخشید مجبورم میکنین فحش بدم ولی ما خر شما نیستیم بعضیا می‌فهمن معنی فحشتو اا عزیزم
https://www.speakpipe.com/voice-recorder/msg/vse7a1ejxmbkswl8.اینه

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا