دوستان من پریدوم و واقعا توان تصمیم تشخیص خوب و بد ندارم احساسات بهم غلبه کرده بیاید بگید کی مقصرع

• شروع کننده موضوع مروارید آبی
  • تاریخ شروع
وضعیت
این موضوع قفل شده است

مروارید آبی

Guest
نامزد من(عقد) دائم درگیر پوله(واقعا درامدش خوبه پول خوبیم داره مثلا ۲۴ سالشه اما تنهایی بی هیچ پشتوانه ای یه ماشین و زمین گرفته) منم ۲۰ سالمه

ولی چشمش سیر نمیشه خلاصه طلا گرفته بود ک فک میکرد گرون میشه و سود میکنه اما ارزون تر شد و ضرر کرد
و حالش گرفته شد هر روز زنگ میزد مریم حالا چیکار کنم چرا اینجور شد کلا ناراحت بود

اینم بگم چون همش بفکر پوله توجهش به من کمه جز زمان رابطه و خواب
به من زنگ میزنه بجای محبت هی چس ناله میکنه اما باز هواشو دارم دلداری میدم و از نظر عاطفی فقط به من تکیه کرده

دیروزم که با رفیقش دعوام شدبخاطر مسائلی و فقط بهش زنگ زد من انتظار داشتم پیامم بده و رفاقتشو باش تموم کنه رفیقشم لاشیه با هزار تا دخار همزمان هس

شبم چون تماس تصویریمون جور نشد و وی.پی.ان قط میشد قهر کرد
بعدش بهش ۱۰۰ تا پیام که بیا چت شده شبمونو خراب نکن دریغ از ذره ای جواب و منم لجم گرفت که چرا جواب نداده اخرشم بهم گفت خفه شو
منم از صب بخاطر پریود بد جور بهم ریختم زنگ زدم سرش داد زدم پشت گوشی گریه میکردم جیغ میکشیدم اونم سر کار دستش بند بود گفت شب ک اومدم خونه میام اللن ول کن
الان شب من چه رفتاری بکنم کی مقصره نمیخوام ازم سرد شه چون بهم وابستس

Lost_in_you

Guest
عزیزم متاسفم
اما خیلی بد رفتار کردی خیلی....
شان خودتو خیلی اووردی پایین
اگر از بی توجهیش ناراحتی
بهش ابراز کن اروم رو د رو
...نه اینکه اینطوری?

شب اومد هیچی دیگه نگو

استارتر
استارتر

مروارید آبی

Guest
برو بچه یدونه بلد نیستی حوصله بنویسی بعد میای اینجا واسه ما دروغ ردیف میکنی؟
اگ نگا کنی متوجه میشی ک اصلاح کردم و ص و ث کنار همن منم ناخونامو گرفتم اینطور میشه

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا