دوستانی که فیزیک بلدید میشه یه ثانیه تشریف بیارید؟

زهرای خوشبخت

⭐کاربر برتر⭐
ببینید دوستان توی سوالاتی که فنر وجود داره و نیرو های وارد بر جسم رو میخواد درسته کتب دبیرستان این رو نمیگه ولی میشه نیروی عمود به سطح رو در نظر گرفت بر سطح فنر چون اگه سطح فنر رو خیلیم کوچیک در نظر بگیرم ولی بازم سطح داره و سطحش دایره ایه و اگه نباشه نمیتونیم جسم رو به چیزی متصل کنیم

Yeganeh

⭐کاربر برتر⭐
متشکرم
هی به دبیرم میگم میگه نه اینجور نیست و اصلا منطقی نیست حرفت سر این موضوع یه ساعت تمام دعوا داشتیم البته قبل از ترم اول
چی بگم...دیگه چاره ای نیست باید طبق کتاب پیش بری

God.

⭐کاربر برتر⭐
ببینید دوستان توی سوالاتی که فنر وجود داره و نیرو های وارد بر جسم رو میخواد درسته کتب دبیرستان این رو نمیگه ولی میشه نیروی عمود به سطح رو در نظر گرفت بر سطح فنر چون اگه سطح فنر رو خیلیم کوچیک در نظر بگیرم ولی بازم سطح داره و سطحش دایره ایه و اگه نباشه نمیتونیم جسم رو به چیزی متصل کنیم
سلام خوبی؟ بهتری عزیزم؟

استارتر
استارتر
زهرای خوشبخت

زهرای خوشبخت

⭐کاربر برتر⭐
سلام خوبی؟ بهتری عزیزم؟
سلام ممنونم بله فقط کمی سر درد دارم هم بخاطر اینکه دیروز خیلی گریه کردم هم بخاطر کرین مونوکسیدی که دیشب وارد بدنم شد
دیشب با گاز امتحان کردم و برادرم متوجه شد بوی گاز رو و نجاتم داد و تقریبا تا ساعت ۳ نصفه شب تو بیمارسان بودیم
و امروز به این نتیجه رسیدم قطعا یه صلاحی هست که زنده ام

God.

⭐کاربر برتر⭐
سلام ممنونم بله فقط کمی سر درد دارم هم بخاطر اینکه دیروز خیلی گریه کردم هم بخاطر کرین مونوکسیدی که دیشب وارد بدنم شد
دیشب با گاز امتحان کردم و برادرم متوجه شد بوی گاز رو و نجاتم داد و تقریبا تا ساعت ۳ نصفه شب تو بیمارسان بودیم
و امروز به این نتیجه رسیدم قطعا یه صلاحی هست که زنده ام
الهی شکر که بخیر گذشته 🤍
اره عزیزم

بالا