دلت پیتزا ساده و فوری میخوای؟؟ بدو بیا توتایپک من

 • شروع کننده موضوع ساحلم
 • تاریخ شروع

ساحلم

Guest
 • مواد لازم برای پیتزا ساده و فوری با نان تست​

  • نان تست کوچک 8 عدد
  • سس کچاپ یا سس مارینارا به مقدار لازم
  • سوسیس پپرونی به مقدار لازم
  • پنیر موزارلا رنده شده 2 فنجان
 
استارتر
استارتر

ساحلم

Guest
پیتزا با نان تست آسانترین و سریعترین روش برای پخت یک پیتزای خوشمزه است. بزرگترین مزیت آن هم این است که نیازی به خمیر پیتزا ندارد. این دستور پخت ساده ترین نوعِ پیتزا با نان تست را به شما آموزش می دهد اما شما می توانید به دلخواه و ذائقه خود از مواد غذایی دیگر که در منزل پیدا می شود مثل قارچ، گوجه، فلفل دلمه ای، ذرت، مرغ پخته و…نیز در این پیتزا استفاده کنید. با این روش در عرض 5 دقیقه یک پیتزای ساده و خوشمزه ای خواهید داشت. این مینی پیتزاها را می توانید بعنوان صبحانه، شام یا میان وعده‌ای جذاب میل کنید.

طرز تهیه پیتزا ساده و فوری با نان تست​

ابتدا فر را روشن کنید و تا دمای 190 درجه سانتیگراد گرم کنید. سینی فر را با اسپری روغن کمی چرب کنید. نان های تست را داخل سینی بچینید.

کمی از سس مارینارا یا سس کچاپ روی نان ها بمالید. بطوریکه تمام سطح نان را بپوشاند. برای راحتی کار می توانید از قبل سس مارینارا را آماده کنید.سپس روی سس به میزان دلخواه پنیر موزارلا (پنیر پیتزا) بریزید. برش های پپرونی را روی تست قرار دهید. به دلخواه می توانید از مواد دیگر ( مثل فلفل دلمه ای، قارچ و … ) نیز استفاده کنید.
تمام برش های نان را به همین ترتیب آماده کنید. سپس سینی را به مدت 5 دقیقه داخل فری که از قبل گرم شده قرار دهید تا پنیر ها آب شوند. به همین سرعت و تنها بعد از 5 دقیقه این پیتزای ساده و فوری با نان تست آماده است و می توانید آن را نوش جان کنید.

نکته: این پیتزای خوشمزه را در مایکروفر نیز می توانید تهیه کنید. بسته به توان مایکروفر 1 الی 3 دقیقه داخل مایکروفر قرار دهید تا حدی که پنیر پیتزا آب شود.
 

مژده

Guest
مرسی فک کنم ۴-۵ نفر شدیم
آره تازه اول راهیم ولی به امید خدا به کمک کاربرامون یه روزی بهترین میشیم و مامی گپو نی نی سایت رو میزنیم کنار تازه استارت کارو زدیم جا برا پیشرفت زیاده
:cool:
 

Gisoo

Guest
یه راه دیگم هست خیلی شیک و مجلسی تلفن بر میداریم سفارش میدیم به همین راحتی و خوشمزگی??
 

melika.j

⭐کاربر برتر⭐
عضویت
Apr 29, 2024
جنسیت
خانم
با نون تست عالیه
 

بالا