دزدیدن بچه و کشتن اونا ❌❌واقعی❌❌❌

بچه قرتی

⭐کاربر برتر⭐
تو منطقه ما سمت شهرک شهریار چن تا افغانستانی 5-6تا بچه رو دزدیدن و دوتا شونو کشتن که اون دوتا رو زیر ی پل همین نزدیکی ها پیدا کردن بقیه شون هم تو خونه بودن دلیل دزدی شونو هنوز نگفتن ولی دیروز اومدن دستگیرشون کردن بخدا واقعیه مواظب بچه هاتون باشین اون دوتا بچه زیر پل هم تمام اعضای شکم شو در اورده بودن
اینارو گفتم ک مواظب باشین بخاطر ی لحظه جون بچه تونو به خطر نندازین.

ساحــل

⭐کاربر ویژه⭐
تو منطقه ما سمت شهرک شهیار چن تا افغانستانی 5-6تا بچه رو دزدیدن و دوتا شونو کشتن که اون دوتا رو زیر ی پل همین نزدیکی ها پیدا کردن بقیه شون هم تو خونه بودن دلیل دزدی شونو هنوز نگفتن ولی دیروز اومدن دستگیرشون کردن بخدا واقعیه مواظب بچه هاتون باشین اون دوتا بچه زیر پل هم تمام اعضای شکم شو در اورده بودن
یا حسین

Maedeh

⭐کاربر برتر⭐
تو منطقه ما سمت شهرک شهیار چن تا افغانستانی 5-6تا بچه رو دزدیدن و دوتا شونو کشتن که اون دوتا رو زیر ی پل همین نزدیکی ها پیدا کردن بقیه شون هم تو خونه بودن دلیل دزدی شونو هنوز نگفتن ولی دیروز اومدن دستگیرشون کردن بخدا واقعیه مواظب بچه هاتون باشین اون دوتا بچه زیر پل هم تمام اعضای شکم شو در اورده بودن
خاک بر سرشون
چراااا ما هاااا بایدددد به افغانی ها کار بدیممم چرا چرا چرااااخههه😡😡😡

Maedeh

⭐کاربر برتر⭐
تو شهر ماهم چند دختر تجاوز کرده بودن بی پدر و مادرا گم گور شودن

استارتر
استارتر
بچه قرتی

بچه قرتی

⭐کاربر برتر⭐
😭😭😭کار میدم بهشون غذا پول به بچهامونم خیانت کنن طفل معصوم شکمش خالی کننن الهی بمیرن
اره واقعا گناه دارن هرکی ازشون میپرسید اینا گریه های کیه میگفتن بچه های فامیل مون اینجان چن ماه

بالا