درد خیلی شدید بعد از عصب کشی را چطور ارام کنیم؟

sara_kvz

کاربر جدید
بهتر است بعد از گذشت چند روز به دندانپزشک خود مراجعه کنید اما اگر در کوتاه مدت اتفاق افتاد برای میتوانید:

• از کمپرس سرد بر روی دندان عصب کشی شده استفاده کنید.
طبیعی است که پس از عصب کشی دندان کمی التهاب به همراه درد را تجربه کنید در این صورت بهتر است روزی چند مرتبه از کمپرس یخ برای تسکین درد و التهاب استفاده نمائید.

• استفاده از یک رژیم غذایی که باعث کاهش درد در ناحیه عصب کشی شده شود.
برخی از مواد غذایی باعث کاهش درد و التهاب ناحیه عصب کشی شده میشود و اثر ضد باکتریایی دارد. این مواد غذایی عبارت است از: آب نمک، مصرف سیر، روغن درخت چای، گل میخک، استفاده از زنجبیل، مصرف پیاز و …

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم من خودم دندان عقلم را که خیلی درد میکرد را کشیدم روز اول تا صبخ هیچی نباید میخوردم اگر گشتم بستنی باید میخوردم اگر هم تشنم بود آب یخ تا سه روز غذاهای نرم باید میخوردم رفته بودم خانه برادر هام و خواهرم در تهران آنها برای من سوپ و آش درست کرده بودند که راحت بخورم

استارتر
استارتر

sara_kvz

کاربر جدید
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم من خودم دندان عقلم را که خیلی درد میکرد را کشیدم روز اول تا صبخ هیچی نباید میخوردم اگر گشتم بستنی باید میخوردم اگر هم تشنم بود آب یخ تا سه روز غذاهای نرم باید میخوردم رفته بودم خانه برادر هام و خواهرم در تهران آنها برای من سوپ و آش درست کرده بودند که راحت بخورم
سلام منصوره جان خیلی محبت کردی توضیح دادی عزیزم مرسی ازت 💋

بالا