دختر عموی تازه به دنیا اومدم هم اسمه دوز دختر پسرعمومههه?

• شروع کننده موضوع پیشی
  • تاریخ شروع

پیشی

Guest
دختر عموم یه هفته پیش ب دنیا اومد خبر اومد اسمش هاناس حالا هانام دقیقا اسم دوز دختر پسر عمومهههه????????????????????????????????????جررررررررررزرزززز زززززز چقد مزه داد بش گفتم اسم دختر عموت هااااناااااس هاناااا??????

سرنوشت

Guest
حالا چرا میگی دوز دختر نمیگی د و س دختر به خاطر اینکه ستاره میزنه ؟ خب فاصله بده کلماتو

سرنوشت

Guest
دیشب به یادت بودم تو دلم گفتم آشپزی هم دیگه با خودشه حالا بلدی عزیزم

سرنوشت

Guest
پسرعموت اسمشو انتخاب کرده حالا شایدم چون این اسمو دوست داشته حالا شایدم به یاد اون

استارتر
استارتر

پیشی

Guest
پسرعموت اسمشو انتخاب کرده حالا شایدم چون این اسمو دوست داشته حالا شایدم به یاد اون
نهههه پسر عموم اصن ایران نیست
بعدش این خواهرش نمیشه میشه دختر عموش از یه عموی دیگس

استارتر
استارتر

پیشی

Guest
چیز مهمی نیس آخه اسمشم جدیده ، خب اونا هم دوست داشتن ، اینکه طرف اسم بچه اشو اسم سابقش بذاره بده

چیز مهمی نیس آخه اسمشم جدیده ، خب اونا هم دوست داشتن ، اینکه طرف اسم بچه اشو اسم سابقش بذاره بده
میگم ینی مامانمم خبر داره؟
الان اگه شب شیش بشه من باید با بابام برم که اگه با بابام برم دوس دخترشم هس همراش منم باهاش حال نمیکنم با کی برم اخهه

سرنوشت

Guest
میگم ینی مامانمم خبر داره؟
الان اگه شب شیش بشه من باید با بابام برم که اگه با بابام برم دوس دخترشم هس همراش منم باهاش حال نمیکنم با کی برم اخهه
بازم مهم نیست عزیزم ، د و س ت دختر باباتو میگی کیو میگی

میخوای بری دیدنی دخترعموت هانا

سرنوشت

Guest
حالا خودت که نه ماه سختی کشیدی بعد که پاره شدی شوهر آینده ات اسم دوس دخترشو رو بچه گذاشت متوجه میشی چقدر خنده دار تره☻️
??? حالا تو نی نی سایت بعضیا میترسیدن میگفتن اسم دخترمونو خودمون انتخاب میکنیم یه وقت شوهرمون اسم عشق سابق نذارن ، حالا باز ممکنه خودت بذاری اتفاقی اسم عشق سابق باشه

سرنوشت

Guest
بازم مهم نیست عزیزم ، د و س ت دختر باباتو میگی کیو میگی

میخوای بری دیدنی دخترعموت هانا
مهم نیست عزیزم خب پدرومادرت اختلاف داشتن جدا شدن هر کدوم با کس دیگه ای ازدواج کردن شاید الان دلشون خوشه ، بابات حالا مگه دوسته عقد یا صیغه نیست

بالا