دخالت خانواده شوهر تواسم بچه👶🤱🏼

مامان،مهدیار

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دیگه خسته شدم از اول ازدواجم همش دخالت میکردن.دخالت توجهیزیه،عروسی،نحوه پوشش م،دخالت تو حجاب،دخالت تومسائل زناشویی،فقط تورنگ لباس زیرم تاالآن نظر ندادن.الآنم که باردارم ماه۸بارداریم هستم دخالت تواسم بچم.بابا من درد زایمان بکشم من ۹ماه سردرد،یبوست وحالت تهوع واستفراغ،سوزش سردرل،بی حالی وخستگی وسنگینی بچه رو تحمل کنم؛ اونااسم انتخاب کنن؟؟؟🙄🙄😖
مهم اینه تو و همسرت چی میخواین
خب اونا که نمیان شناسنامه بگیرن براش

باباش باید بره

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
بایدبگم یه نفر بالباس سبز اومد بخواب م گفت این اسم رو بزار😂😂😂
یک کار دیگه هم می توانی بکنی الان که کار سخته انتخاب کردی برو بگو شب بود خواب بودم صدای امد چشم هایم راباز کردم در خواب مادر جان پدرت دیدم به همین برکت گفت اگر اسم بچه ات اسم من باشه از دستت ناراحت میشم...اسم خودت دوست داری بزار به دخترم بگو کمتر دخالت کنه من اگر اینجوری بارش اوردم😤😤😤

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دیگه خسته شدم از اول ازدواجم همش دخالت میکردن.دخالت توجهیزیه،عروسی،نحوه پوشش م،دخالت تو حجاب،دخالت تومسائل زناشویی،فقط تورنگ لباس زیرم تاالآن نظر ندادن.الآنم که باردارم ماه۸بارداریم هستم دخالت تواسم بچم.بابا من درد زایمان بکشم من ۹ماه سردرد،یبوست وحالت تهوع واستفراغ،سوزش سردرل،بی حالی وخستگی وسنگینی بچه رو تحمل کنم؛ اونااسم انتخاب کنن؟؟؟🙄🙄😖
اصلا ربطی به دوران سخت بارداری نداره انتخاب اسم عهده پدرمادربچست

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حتما فردا روزم میخوان تو تربیتش دخالت کنن.حالا خوبه سوادهم ندارن.ولی من فوق دیپلم روانشناسی دارم و۷سال دانش آموزنمونه دولتی بودم.☘
اتفاقا دخالتم میکنن توپوشش نوزاد وخوراکش وبعدها حرب بی ادبی یادش بدن وبکشتش سمت خودشون

مامان،مهدیار

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مادر شوهر منم بنده خدا برای اولین بار یه نظر تو اسم بچه داده بود گفت اسمش رو اسم بابای پدرشوهرت بذارین
منو همسرم با هم گفتیم کی آخه دیگه این اسم های عتیقه رو می‌ذاره دیگه هیچی نگفت

خدا بیامرزه البته اینم از رو دخالت نگفته بود
فقط نظر داد

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

دختران تابستان

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
از الآن میگه بایدکهنه بشوری😰
خانواده شوهرمنم اون موقعهاکه ستایش نوزادبود میگفتن کهنه بزاربراش پوشکش نکن چراپول بابت مای بیبی میدی منم کهنه میخواستم بزارم شوهرم جلوشون کهنه ها روریخت آشغالی وگفت من پول میدم شماها زورتون میاد حق نداری کهنه استفاده کنی
میومدن خونمون اینقدرلباس تن بچه میکردن که قرمزمیشد
شوهرگ بهشوک احازه نمیدادوبد برخوردمیکرد وگرنه پوستمو میکندن

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
استارتر
استارتر
گوجه سبز(نگارجوون سابق)

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خانواده شوهرمنم اون موقعهاکه ستایش نوزادبود میگفتن کهنه بزاربراش پوشکش نکن چراپول بابت مای بیبی میدی منم کهنه میخواستم بزارم شوهرم جلوشون کهنه ها روریخت آشغالی وگفت من پول میدم شماها زورتون میاد حق نداری کهنه استفاده کنی
میومدن خونمون اینقدرلباس تن بچه میکردن که قرمزمیشد
شوهرگ بهشوک احازه نمیدادوبد برخوردمیکرد وگرنه پوستمو میکندن
ایول به شوهرت.همسر من پشتم نیست واجازه میده هر حرفی دلشون بخاد بزنن.هیچی نمیگه🙄

شاپرک خواب رفته

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ببین واسه این چیزا خودتو ناراحت نکن
مادرشوهر منم اسم انتخاب میکرد
کم مونده بود به زایمانم دیدم دو متر پارچه کهنه گرفته آورده برام
آره بچه رو پوشک نکن و فلان
حتی الآن میگه بهش فقط غذا بده شیر خشک نده
من میبینم مخمو میخوره بهش میگم باشه ولی در اصل کار خودمو میکنم

بالا