دخالت خانواده شوهر تواسم بچه👶🤱🏼

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
دیگه خسته شدم از اول ازدواجم همش دخالت میکردن.دخالت توجهیزیه،عروسی،نحوه پوشش م،دخالت تو حجاب،دخالت تومسائل زناشویی،فقط تورنگ لباس زیرم تاالآن نظر ندادن.الآنم که باردارم ماه۸بارداریم هستم دخالت تواسم بچم.بابا من درد زایمان بکشم من ۹ماه سردرد،یبوست وحالت تهوع واستفراغ،سوزش سردرل،بی حالی وخستگی وسنگینی بچه رو تحمل کنم؛ اونااسم انتخاب کنن؟؟؟🙄🙄😖

استارتر
استارتر
گوجه سبز(نگارجوون سابق)

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
حتما فردا روزم میخوان تو تربیتش دخالت کنن.حالا خوبه سوادهم ندارن.ولی من فوق دیپلم روانشناسی دارم و۷سال دانش آموزنمونه دولتی بودم.☘

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
دیگه خسته شدم از اول ازدواجم همش دخالت میکردن.دخالت توجهیزیه،عروسی،نحوه پوشش م،دخالت تو حجاب،دخالت تومسائل زناشویی،فقط تورنگ لباس زیرم تاالآن نظر ندادن.الآنم که باردارم ماه۸بارداریم هستم دخالت تواسم بچم.بابا من درد زایمان بکشم من ۹ماه سردرد،یبوست وحالت تهوع واستفراغ،سوزش سردرل،بی حالی وخستگی وسنگینی بچه رو تحمل کنم؛ اونااسم انتخاب کنن؟؟؟🙄🙄😖
ینی اگه انتخاب کنن همسرت قبول میکنه؟

استارتر
استارتر
گوجه سبز(نگارجوون سابق)

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
ینی اگه انتخاب کنن همسرت قبول میکنه؟
با شوهرم امروز حرف زدم.گفت همون اسمی که خودم انتخاب کردم رو میزارم.وگفتم مادرت گفته اسم پدرم رو بایدبزاری.اونم خندیدفقط

هدی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با همسر جان کنلر بیا
بگو خواب دیدم
نمی دونم خودتو به غش و صعف بزن
باهاش قهر کن
راهای سختش ایناست

راه اسونش اینه از الان
اسمی که دوست داری جلو همسرت صدا کنی
مثلا بهش بگو بیا بینم بچم (اسمی که دوست داری بگو)داره تکون می خوره الهی قربانش بیا دستت بزار بیا با هاش حرف بزن
اگر چیزی گفت که چرا این اسم بگو گفتن برای بچه داخل شکم باید اسم بزاری لالای بخونی حرف بزنی منم از این اسم خوشم میاد برای همین ۵ ماه دارم باهاش صداش میکنه

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
با شوهرم امروز حرف زدم.گفت همون اسمی که خودم انتخاب کردم رو میزارم.وگفتم مادرت گفته اسم پدرم رو بایدبزاری.اونم خندیدفقط
خب الان حرصت سرچیه
اونا که ازدرون وبیرون ویرون میشن حرفشون زمین بی افته
پس بزن با سلامتی خودت و نی نی🍹🍹

استارتر
استارتر
گوجه سبز(نگارجوون سابق)

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با همسر جان کنلر بیا
بگو خواب دیدم
نمی دونم خودتو به غش و صعف بزن
باهاش قهر کن
راهای سختش ایناست

راه اسونش اینه از الان
اسمی که دوست داری جلو همسرت صدا کنی
مثلا بهش بگو بیا بینم بچم (اسمی که دوست داری بگو)داره تکون می خوره الهی قربانش بیا دستت بزار بیا با هاش حرف بزن
اگر چیزی گفت که چرا این اسم بگو گفتن برای بچه داخل شکم باید اسم بزاری لالای بخونی حرف بزنی منم از این اسم خوشم میاد برای همین ۵ ماه دارم باهاش صداش میکنه
بایدبگم یه نفر بالباس سبز اومد بخواب م گفت این اسم رو بزار😂😂😂

عاطفه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
وااااا بازم از این حرفا مگه هست....
بری ن ب همشون

استارتر
استارتر
گوجه سبز(نگارجوون سابق)

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
بابا طفلک همسرت که قبول کرده حرص نخور
میترسم موقع اسم خوندن توگوشش بیاد دخالت وبیاد وسط بگه تو گوشش فلان اسم روبخونین بعدصداش بزنین همون اسم شناسنامه.😊

پرنسا

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐

عاطفه

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نمیدونم شما ها زبون ندارید کتک ک نمیزنن
اگر هم زدن برو شکایت

بشنو

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
مادرشوهرم من اینجور موقع ها میگه نذرکردم😂یه اسم نذر میچسبونه بهش مثلا میگه نذر کردم با دخترش ما ببریمشون فلانجا😂😂😂😂😂😂😂

استارتر
استارتر
گوجه سبز(نگارجوون سابق)

گوجه سبز(نگارجوون سابق)

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نه دیگه شمااسم و ازالان بذارید و صدا کنید
بذارید دهنشو ببنده
چقدبده دخالت.فقط دلم میخاد یه عروس س ل ی ط ه گیرش بیفته بعد توزندگیش دخالت کنه.بعد بنشودت سرجاش.

بالا