داستان عاشقی من 🥺🖤

nafas

⭐کاربر فعال⭐
اول از همه بگم ک من ۱۵ سالمه و ایشون ۱۷ سالشه و یکی دو سال دیگ باید بره سربازی و بچه نیست واقعا، شاید من باشم اما اون نه اینم بگم که من از کلاس پنجم دارم با یاد این عشق زندگی میکنم و ترشحات بلوغ نیست اگرم هست من واقعا این ترشح ۴ ساله رو دوست دارم که به کسی جز این فرد دل نبسته و شاید چند سال بعد مال هم شدیم اگر هم نشدیم من به حال الانم نمیخندم چون حس من پاک و خالص بود و قاطی نداشت اینارو خودم گفتم ک شما تکرار نکنید من الان واقعا نیاز دارم به کسی که درکم کنه بفهمه منو نه کسی که نصحیتم کنه اگه نمیتونی لطفا با احترام تاپیک رو ترک کن چون واقعا الان حالم اوکی نیست

استارتر
استارتر
nafas

nafas

⭐کاربر فعال⭐
داستان از اینجایی شروع میشه که من و این آقا کلاس پنجم دوست میشیم(از کلمه دوست استفاده میکنم)و تا اواخر کلاس ششم کات میکنیم و من هفتم و هشتم فقط تو فکرم باهاش بودم و... میزنه محرم پارسال(واقعا امام حسین دل عاشقا رو بهم نزدیک میکنهه بهترین لحظاتم با این آقا تو محرم رقم خورده)

استارتر
استارتر
nafas

nafas

⭐کاربر فعال⭐
خب محرم پارسال من شماره این آقارو پیدا میکنم و توشاد بهش با اکانت فیکم پیام میدم مسخره نکنید(چون فقط تو شاد اکانت فیک دارم نه واتساپ نه روبیکااکانت دیگ ای نداشتم)مینویسم سلام خوبی بلاک میکنه اینجا میفهمم ناشناس جواب نمیده 🙂👌 تو واتساپ بهش پیام میدم میگم که منم بلاک میکنه بعد یکی دوروز و دوباره هم تو ساد و هم واتساپ از بلاکی در می آره منو تا اینکه من چند روز کاری بهش نداارم دوباره میزنه به سرم بهش پیام بدم فکر نکنه کشته مرده اش بودم بهش پیام دادم ، یه شب داشتم براش تو مار مینوشتم ک من از اوناش نیستم و فلان و بهمان که خوانواده ام شک میکنن بهم و میفهمن

استارتر
استارتر
nafas

nafas

⭐کاربر فعال⭐
قبلش من خواب دیده بودم من خواب هام رد خور نداره خواب دیده بودم اونو پشت پرده اتاقم قایم کردم بابام پیداش میکنه یه جوری معنیش این بود ک پرده این راز برداشته میشه ک شد🙂

استارتر
استارتر
nafas

nafas

⭐کاربر فعال⭐
تا چند وقت ک گوشی بهم نمی دادن و بعدشم به خاطر مدرسه ها ک دادند همه برنامه هام غبر از شاد و پاک کردن 😪 یکسره هم تهدید و تحقیر اما من تمام این هارو با عشق میپذیرفتم ❤

استارتر
استارتر
nafas

nafas

⭐کاربر فعال⭐
بعد چند وقت زد به سرم و اون اکانت فیک رو تو شاد دوباره وصل کردم 🤦‍♀️ بعد چند روز فهمیدم شمارمو ذخیره داره چون شماره تلفن اکانتش برای اکانتی ک شماره مو تو واتساپ بود میومد واسه اون یکی ک ازش ردی نداشت نمی اومد اینجا بود فهمیدم شمارش مخاطبین منه و منم جزو مخاطباشم🙂 بیوم یه چیزی نوشتم که بفهمه میدونم شمارمو داره بیدش بع انگلیسی نوشت کاش به من پیام میدادی #مخاطب هشتگ شو مثل من نوشت چون منم دقیقا هشتگ هم همین کلمه با یه جور خاص نوشتم اونم همینطور من بهش پیام ندادم اونم بیشو پاک کرد من بیوم نقطه گذاشتم اونم بیوشو نقطع کرد

استارتر
استارتر
nafas

nafas

⭐کاربر فعال⭐
محل نزاشتم نزدیک ولنتاین پروف عاشقانه و اینا گذاشتم که ترغیب بشه بهم پیام بده اما نداد منم اون اکانت و بستم اونم مثل روبیکام شد آخرین بازدید مدتی پیش🙂و هیچ دسترسی اون به من نداشت ولی من هرشب تا پروفشو چک نمیکردم نمی خوابیدم😪 تا اینکه بعد کلی صحبت با پدر مادر تونستم یکی از برنامه های از دست رفته ام یعنی روبیکارو وصل کنم دیروز روبیکا رو وصل کردم امروز تو روبیکا بهم پیام داد میدونی چند وقته منتظرم تا انلاین بشی؟ خوندم جواب ندادم دوباره نوشت حتما رول (رل اینجور نوشتم سانسور نشه)داری جواب نمی دی ببخشید پیام دادم فعلن🖤

استارتر
استارتر
nafas

nafas

⭐کاربر فعال⭐
منم ترسیدم و حوصله ی دردسر جدید نداشتم رفتم به مامانم نشون دادم منی ک چقدر منتظر این روز بودمممممممم بهم پیاام بدههه🥺 مامانمم بلاکش کرد فقط دوباره با یک اکانت دیگ پیام داد ک من پیامشو باز نکرده نشون مامانم دادم که ایکاش اول خودم میخوندمش نوشته بود بلاک کردن خوب نیست و منم اشتباه کردم(هر وقت من پیام دادم بلاک کرد چون)کاش حدالقل ازم میپرسیدی چرا بلاکت می کردم و اینا ک مامانم نزاشت بقیه پیامشو بخونم چون بهم گفت برو اونور (به خاطر این گفتم کاش اول خودم میخوندمش) فقط یه تیکه از پیام دومش اون اول معلوم بود ک نوشته بود بیا حرف بزنیم با بلاک کردن چیزی درست نمیشه ما مانم باز این اکانتشم بلاک کرد 🙂

استارتر
استارتر
nafas

nafas

⭐کاربر فعال⭐
به دوستم پیام دادم فحشم میداد میگفت میدونی چقدر پیگیرت بوده ک یکساله شماره ای که هیچی نشونه حیاتش رو نمیده دخیره نگه داشته تا تو یه روزی آنلاین بشی بعد ک بلاکش کردی دوباره با یه آیدی دیگ پیام داده 🙂 من با ابموجی خنده اینارو واسه دوستم تعریف میکردم ولی اینور خودم از زور بغض داشتم خفه میشدمممم🥺

استارتر
استارتر
nafas

nafas

⭐کاربر فعال⭐
منم بیوم نوشتم به سراغ من اگر میایید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من(صرفا برای اینکه نوشته بود حتما رول داری ک جواب نمیدی)اینو نوشتم که بدونه تنهامممم بدونه قبل و بعد اون نتونستم به کسی دل ببندممم لعنتییییییی اونم بیوش نوشته بود بعد اینکه بلاکش کردم خدای من بزرگ است🖤 ولی من اصلااا خدایی و این دور ورم نمیبینممممم جرااااا پسس؟ چرااا وقتی دونفر همو دوست دارن باید میونشون دیواری به اسم خانوادهه باشهههههههه چرا خانوادههه من از اوناش نیستن که با نظارت خودشون بزارن دونفر باهم دوست باشنننن چرااااااااااااا

استارتر
استارتر
nafas

nafas

⭐کاربر فعال⭐
خیلی سخته تطاهر کنی عین خیالتم نیست ولی بغض داشته باشی خیلییی امروز رفتم زیر دوش به خاطر بدبختیامم گریه کردمممممم که کسی نفهمهههه

استارتر
استارتر
nafas

nafas

⭐کاربر فعال⭐
به چیزز بگید بهش بفهمونم من دوسش دارم بفهمه قبل و بعدش کسی نبودههه و نیستتت بفهمهه یکساله هرشب با آخرین بازدیدش میخوابمم بفهمه الان به خاطررر اون لعنتییی دارم گریه میکنم اما نمیتونم بهش پیام بدممم بگم دوصت دارممممم منم چند وقته منتظر پیامتممم و بلاخره اومدی ،خوش اومدی🖤

دختر جهنمی🖤

کاربر جدید
به چیزز بگید بهش بفهمونم من دوسش دارم بفهمه قبل و بعدش کسی نبودههه و نیستتت بفهمهه یکساله هرشب با آخرین بازدیدش میخوابمم بفهمه الان به خاطررر اون لعنتییی دارم گریه میکنم اما نمیتونم بهش پیام بدممم بگم دوصت دارممممم منم چند وقته منتظر پیامتممم و بلاخره اومدی ،خوش اومدی🖤
برو حضوری بهش بگو
حرف دلتو بزن

بالا