دارم دیوونه میشم

mahiiii

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
نه اصلا دو سه روز گذشته حتی سوزش و درد و خون نبود اصلا سه روز گذشته بعد من متوجه شدم و حساس شدم رو گوشم یه صدای بادی میشنوم ولی نمیدونم شاید متوجه ی سوزشش نشدم 😭 من فقط یه صدای باد میشنومم وقتی ساکته همه جا
اگه میخوای شکایت کنی حتما برو پزشکی قانونی برگه میدن بری پزشک متوجه میشه پاره شده یا ن

استارتر
استارتر
شاهان مامان

شاهان مامان

کاربر جدید
یعنی تو عنی دارم کره ازت میگیرم؟
نه اشتباه فهمیدی میگم چون کلا کارت عنکاریه و تو حیطه ی عن بودن کار میکنی ، دنبال اینی که از عن کره ؛ بگیری البته خب اینکه خودت عنی هم غلط نیست احمق از تایپکم برو بیرون🖕🏻

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
نه اشتباه فهمیدی میگم چون کلا کارت عنکاریه و تو حیطه ی عن بودن کار میکنی ، دنبال اینی که از عن کره ؛ بگیری البته خب اینکه خودت عنی هم غلط نیست احمق از تایپکم برو بیرکن🖕🏻
باشه الان از تاپیکت بیر میکنم🤣🚶‍♀️

استارتر
استارتر
شاهان مامان

شاهان مامان

کاربر جدید
اگه از گوشت آب نمیاد و درد و خونریزی نداری پاره نشده ..
نننه اصلا ابدا نیومد اصلا یکذره هم ن اب ن خون دردم فکر کنم همونلحظه که کشید درد کشیدن گوش داشتم فقط ولی صدای باد داره مثلا وقتی همه جا ساکته یه صدای بادی هست

پنـــاه

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
نننه اصلا ابدا نیومد اصلا یکذره هم ن اب ن خون دردم فکر کنم همونلحظه که کشید درد کشیدن گوش داشتم فقط ولی صدای باد داره مثلا وقتی همه جا ساکته یه صدای بادی هست
سلول‌های گوشت آسیب دیده .. خودش خوب میشه

پری زمینی

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سلول‌های گوشت آسیب دیده .. خودش خوب میشه
قانم پرستار🥺🧸
منم چند وقت پیش داشتم اهنگ گوش میدادم بعد یه گوشم حسابی گرفت کم میشنید صدای بادم چند بار حس کردم ازش دردم میگرفت یعنی کم شنوا شدم؟🥺
الان باز بهتر شده

پنـــاه

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
قانم پرستار🥺🧸
منم چند وقت پیش داشتم اهنگ گوش میدادم بعد یه گوشم حسابی گرفت کم میشنید صدای بادم چند بار حس کردم ازش دردم میگرفت یعنی کم شنوا شدم؟🥺
الان باز بهتر شده
نه گوشت گرفته بود خب .. چند بار خمیازه بکشی خوب میشه🚶‍♀️

بالا