خیلی دلم میخواد دماغمو عمل کنم 😭😭😭

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره خ ا ک عاااااالم تو سرم الان اون دکتر ۴۰ .۵۰ تومن میگیره اون سال من میخاستم با ۳ تومن عمل کنم
از کجا میدونی شایدعمل می کردی پشیمون میشدی ، یا فانتزی نیمه فانتری یا بدفرم و نامتقارن عمل میکرد نوک تیز نوک گرد

طبیعی عمل کن که پشیمون نشی

استارتر
استارتر

mahi

⭐کاربر فعال⭐
از کجا میدونی شایدعمل می کردی پشیمون میشدی ، یا فانتزی نیمه فانتری یا بدفرم و نامتقارن عمل میکرد نوک تیز نوک گرد

طبیعی عمل کن که پشیمون نشی
کارش عالی بود دکتر علیرضا سلطانی
بزن اینستا حرف ندارع
س چارتا دوستام پیشش عمل کرده بودن خیلیییییی خوب بود
ینی شانسم در حد 💩

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
قرعه اینا داریم برا خودشه
پولاییم ک میده دستم برا پس انداز و اینا یا میگهطلا بخر یا وسایل خونه اختیار ندارم اندازه پول عمل بردارم برا خودم کم کم🤕
بگو طلا نمیخوام یا می فروشم برای زیبایی ، زیباییم مهمه قهر کن باهاش خلاصه هر کاری کن راضی بشع

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
شوهرم چی؟اگ منظورتون اون قسمت ستاره ای شده ی متنه خود سایت کرده نوشته بودم اونموقع شوهرم د و س ت پ س ر م بود
از همون دوستی هی کوتاه اومدی پررو شده بخوابون دهنش نباید گوش می دادی

Victoria

⭐کاربر برتر⭐
آقا مجرد بودم بابام نمی‌داشت

بعد ی مدت کار میکردم مامانم مخ بابامو زد خودمم پول جمع کردم اما شب قبل عملم شوهرم ک ******** بود اونموقع تر زد تو حالم و نذاش برم

خودش می‌دونی همیشه تو مهمه دماغم
بچه دوممو ک ناخواسته باردارشدم دخترم 6 ماهش بود اصرار داشتم بندازمش بزور منصرفم کرد گفت بهتم قول میدم بعد اینکه بچه رو بدنیا بیاری پول میدم عمل کنی

الان بچه دوممو دو سالش شده همچنان ب کتفشه

نمی‌دونم چکار کنم خودمم اونقد درامد ندارم از دماغمو متنفرم بیاین همدردی کنین باهام 😭
اینقدرا هم اهمیت نداره ها یه تیکه غضروف و گوشت

Victoria

⭐کاربر برتر⭐
خوبه که بعد بچه عمل میکنی چون بعضیا عمل میکنن تو بارداری ورم می کنن ورم بینیشون می مونه

بعدشم بچه ات کوچیکه بهتره دیرتر عمل کنی خب یه وقت دیدی دستشو کوبید دماغت تو یه سنی باشه بفهمه بهش بگی دماغم نکوبی البته بستگی داره بعضی دوساله ها هستن استثناء دیدم انگار ۴ ، ۵ ساله هستن ولی بذار بزرگتر بشه بهتره

البته الانم بدنیس اونقدری کوچیک نیس ولی باید خیلی مواظب باشی
اگه تو ۱۹ سالگی دماغ گوشتی عمل بشه
و مثلا تو ۲۵ سالگی طرف باردار بشه، بازم ورم میکنه؟

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ربطی به عمل نداره بعضیا تو بارداری بینیشون ورم میکنه بعضیا نه ، واسه بعضیا ورمش می خوابه بعضیا نه ، نی نی سایت اینطور گفتن

یه دکترم گفت زایمان تاثیر داره ولی سایت سرچ کردم نوشته دوسه ماه بعد زایمان ورم بینی می خوابه

Victoria

⭐کاربر برتر⭐
ربطی به عمل نداره بعضیا تو بارداری بینیشون ورم میکنه بعضیا نه ، واسه بعضیا ورمش می خوابه بعضیا نه ، نی نی سایت اینطور گفتن

یه دکترم گفت زایمان تاثیر داره ولی سایت سرچ کردم نوشته دوسه ماه بعد زایمان ورم بینی می خوابه
اگه دماغ منه که ورم میکنه بزرگتر از قبل میشه😂😂

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
ولی مجردی هم عیبی نداره خوبه عمل کنی حالا طرف ببینه ازدواج میکنه بچه دار میشه معلوم نمیکنه که حالا بچه دارم شد هر چندتا که خواست یکی یا دوتا نهایتش میره بعد بزرگ شدن بچه ها ترمیم می کنه نوکشو ، یا با بی حسی

Melody

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
شوهرت هیچ پولی بهت نمیده پس انداز کنی سرمایه کنی یا قرعه بذاری ؟
تا این پولو پس انداز کنه ماشاله با این نرخ تورمه ما ب عمل دماغ ک سهله شاید یدونه امپول بتونه بزنه با اون پول

بالا