خیلی درد دارم ?

• شروع کننده موضوع mersana1400
  • تاریخ شروع

mersana1400

Guest
کنار زبونم یه آف زده بااین مه زیاد چیز میزی نخوردم که بخواد اذیت کنه ولی نمدونم چرا اف زدم .‌‌در حدی بود که نمتونستم درست غذا بخورم چون کنار دندونامه حتی صحبت که میکنم میخوره به دندونام درد میگیره ‌‌‌...الان اومدم ژل آفتین زدم بدتر شدم داره یه طرف صورتم کلا درد میگیره ...چیکا کنم بنظرتون؟

استارتر
استارتر

mersana1400

Guest
ولی اف که میزنه سفید میشه ردش ولی مال من سفید نیست همرنگه زبونمه باید دست بزنی که متوجهش بشی.‌ینی میشه آف نیست؟؟

دختر جذاب

Guest
چقد نگه دارم روش؟؟همین ژل هارو یکم روش نگه میداشتم انقد میسوخت به مغزم میزد باز ورش میداشتم
۲ . ۳ دقیقه
خیلی میسوزه ولیی خیلییی زیادددد من هر وقت میزنم میمیرم و زنده میشم

استارتر
استارتر

mersana1400

Guest
دارم دیوونه میشم

Dela

Guest
ميگن رب انار خوبه البته از نوع بهداشتيش

"برای درمان آفت دهان درمان های متعددی از لحاظ سنتی و خانگی توصیه می شود اما باید به این نکته اشاره کرد که آفت دهان در طول هفت تا ده روز بهبود پیدا می کنند و دردهای ناشی از آفت دهان باعث می شود که فرد بدنبال درمان برای آن باشد.

یکی از درمان های آفت دهان، رب انار است که از تغلیظ آب انار که جوشانده شده است به وجود می آید و باید به صورت بهداشتی مصرف شود."

استارتر
استارتر

mersana1400

Guest
ميگن رب انار خوبه البته از نوع بهداشتيش

"برای درمان آفت دهان درمان های متعددی از لحاظ سنتی و خانگی توصیه می شود اما باید به این نکته اشاره کرد که آفت دهان در طول هفت تا ده روز بهبود پیدا می کنند و دردهای ناشی از آفت دهان باعث می شود که فرد بدنبال درمان برای آن باشد.

یکی از درمان های آفت دهان، رب انار است که از تغلیظ آب انار که جوشانده شده است به وجود می آید و باید به صورت بهداشتی مصرف شود."
مرسی عزیزم امتحان میکنم .‌من از امروز روم فشار اورده دیروز پریروز کم بود ولی از امروز نمتونستم غذا بخورم

Dela

Guest

استارتر
استارتر

mersana1400

Guest
مرسی گلم‌خیلی خوب بود ?انجامشون میدم احتمالا هم‌ون جوش شیرین چون دم دسته

بالا