خیلی جالبه..

آسمون تاریک

⭐کاربر طلایی⭐
از سر وقت گذروندن و سرگرمی وارد یه سایتی میشی و ثبت نام می‌کنی و شروع می‌کنی تبادل نظر با کاربرای سایت..کلی دوست پیدا می‌کنی ولی بین اونا با یکی از کاربران خیلی گرم میگیری و رفیق میشی و ارتباطت رو محکم تر می‌کنی..دوستی ای که از یه سایت تبادل نظر و موضوع امتحان زبان شروع شد و تا الان ادامه داشته..
بعضی وقتا میگم کاش مجازی وجود نداشت..خیلی سخته الان تولدته و من کنارت نیستم و بعلت کیلومتر ها فاصله دارم..این که نمیتونم کنارت باشم منو اذییت می‌کنه از طرفی میگم اگه این سایت نبود اگه مجازی نبود که اصلا باهات آشنا نمیشدم!
ای کاش میشد آدمی که دوسش داریم و از پشت گوشی بکشیمش بیرون و شده حتی برای یه دقیقه محکم بغلش کنیم و رفع دلتنگی کنیم..
هیچوقت فکر نمی‌کردم آدمی که حتی یبارم از نزدیک ندیدمش و بغلش نکردم و انقدررر دوست داشته باشم،انقدر برام مهم باشه ارزش داشته باش،راضی باشم خودم همه مشکلات رو سرم آوار بشه ولی اون اذییت نشه..اون چیزیش نشه..اون غصه نخوره..اون شاد باشه..حال اون خوب باشه حال منم خوبه🤍
الان نزدیکه یکساله باهم دوستیم..
تو این یکسال کلی حرف زدیم باهم..درمورد خودمون..خاطراتمون،هروقت که باهم حرف می‌زنیم و صداتو می‌شنوم اصلا به این فکر نمیکنم که این فاصله بینمونه انگار بغل دستم نشستی و و داری برام تعریف می‌کنی..صدای هیچکس انقدر‌ برام قشنگ و گوگولی نیس🥲دوست دارم ساعت ها به صدات گوش کنم و هیچی نگم فقط تو حرف بزنی..
ای کاش الان پیشم بودی و اینارو حضوری بهت میگفتم..اینکه انقدر‌ دوست دارم انقدر‌ برام ارزشمندی✨
نمیدونم این دوستی تا کی ادامه پیدا می‌کنه..اگه شد و تونستیم همو از نزدیک ببینیم و کلی خاطره قشنگ باهم بسازیم که عالیه..اگه نشد و هیچوقت نتونستیم همو ببینیم و دیدی چند روز جواب پیامت و ندادم و ازم خبری نیس هیچوقت فراموش نکن من همیشه دوست خواهم داشت و همیشه توی قلبم جا داری..🤍🫂
و اینکه تو همیشه گوسفند فرفری من میمونی..
تولدت مبارک🎀
خیلی دوست دارم~
@انرژی مثبت
🤍

آخرین ویرایش:

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
منم با یکی از دوستای خیلی صمیمیم تو مجازی اشنا شدمو بعداز چندین سال ، چندماه پیش شوهرم بردتم شهرشونو و یهو بهش زنگیدمو گفتم بیا فلانجا منتظرتم

تا یه ساعت فقط قسم میخوردم که بخدا ایسگات نمیکنمو جدی میگم 😂
خیلی حس خووووبیییی بود خیلییییی
امیدوارم شما دوتام این حسو تجربه کنین

استارتر
استارتر
آسمون تاریک

آسمون تاریک

⭐کاربر طلایی⭐
منم با یکی از دوستای خیلی صمیم تو مجازی اشنا شدمو بعداز چندین سال ، چندماه پیش شوهرم بردتم شهرشونو و یهو بهش زنگیدمو گفتم بیا فلانجا منتظرتم

امیدوارم🥲خیلی دوست دارم ببینمش گوسفندموووو
خیلی خرههههه تو که نمیدونی🤣

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
منم با یکی از دوستای خیلی صمیم تو مجازی اشنا شدمو بعداز چندین سال ، چندماه پیش شوهرم بردتم شهرشونو و یهو بهش زنگیدمو گفتم بیا فلانجا منتظرتم

ببخشید ببخشید چندماه پیش نبود همین دوم عید بود
فروردین انقد طولانی شده ادم فک میکنه چن ماه گذشته🤣🤣

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐

اره دیگه با از ما بهترون قرار میذاری🚶‍♀️

بالا