خوشرنگ تر شدن چایی

صنم

مدیر
سلام خانوم های محترم یک روشی تازگی ها دیدم خودمم امتحان کردم خواستم با شما ها هم در میون
بزارم
برای خوشرنگ تر شدن چایی هاتون 👇
لبو رنده بزرگ کنید بعد خشک کنید هر موقع چای دم میکنید ۴. ۵ پرک بندازید داخلش نه بوش میاد و نه مزه خاصی داره ولی رنگ چایی قرمز و خوشرنگ میکنه

خانوم نویسنده

⭐کاربر برتر⭐
سلام خانوم های محترم یک روشی تازگی ها دیدم خودمم امتحان کردم خواستم با شما ها هم در میون
بزارم
لبو رنده بزرگ کنید بعد خشک کنید هر موقع چای دم میکنید ۴. ۵ پرک بندازید داخلش نه بوش میاد و نه مزه خاصی داره ولی رنگ چایی قرمز و خوشرنگ میکنه
من شنیدم قبلش چایی رو بشوری هم خوب رنگ میگیره

آیلا

بزارم
وای مرسیی که گفتی ولی به سرخی یا بنفشی نمیزنه ؟ آخه رنگ لبو خیلی زیاده !

من وقتایی که به میریزم رنگ حالت زعفرانی میگیره اونم خوبه . البته من به خاطر طعمش و بو و فایدش میریزم تا رنگ‌

استارتر
استارتر
صنم

صنم

مدیر
وای مرسیی که گفتی ولی به سرخی یا بنفشی نمیزنه ؟ آخه رنگ لبو خیلی زیاده !

من وقتایی که به میریزم رنگ حالت زعفرانی میگیره اونم خوبه . البته من به خاطر طعمش و بو و فایدش میریزم تا رنگ‌
نه اصلا نه قرمز میشه و نه بنفش خیلی خووشرنگ میشه الان میخوام باز خشک کنم گفتم اینجا هم بگم کاربرا هم استفاده کنن خیلی کم در حد گفتم ۴ .۵ پرک

استارتر
استارتر
صنم

صنم

مدیر
چجوری خشک میکنی
رنده یا خرد میکنم بعد فویل میکشم رو شوفاژ میریزم اونجا خشک میشه مامانم همونجوری روی دستمال پهن میکنه خشک میکنه دستگاه خشک کنم داشته باشید چه بهتر توی فر هم میشه من بلد نیستم

شاپرک خواب رفته

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
رنده یا خرد میکنم بعد فویل میکشم رو شوفاژ میریزم اونجا خشک میشه مامانم همونجوری روی دستمال پهن میکنه خشک میکنه دستگاه خشک کنم داشته باشید چه بهتر توی فر هم میشه من بلد نیستم
تو سینی بذارم رو بخاری چی

آیلا

نه اصلا نه قرمز میشه و نه بنفش خیلی خووشرنگ میشه الان میخوام باز خشک کنم گفتم اینجا هم بگم کاربرا هم استفاده کنن خیلی کم در حد گفتم ۴ .۵ پرک
پس منم میخرم

اتفاقا چند روز پیش یادم افتاده بود که از رنگش استفاده کنم دیدم از آبش به عنوان رنگ استفاده میکنن

هاله

مدیر
بزارم
آخخخخ مرسی😍😍😍

Choi mary

مدیر
بوته گل محمدی هم نمیزاره ساعت ها چای سیاه بشه

بالا