خوره ی لباس تخفیفی

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
بچها من عاشق لباسم مخصوصا لباسای تخفیف خورده یعنی دست‌خودم نیست محاله تا اونجا که در توانمونه نخرم مدل های متفاوت با قیمت های زیر سیصد میبینم روانی میشم حتما باید بخرم مخصوصا وقتی مدلش خیلی عجیبه و به قیمتش نمیخوره و اینم بگم لباسای تابستونیمو تو زمستون و زمستونی رو هم تو فصل تخفیفیش میخرم کمدم داره میترکه از بس لباسای رنگارنگ و اکثرا هم نو داخشه نه تنها برا خودم بلکه برا همسرمم همینم همسرم یه عالمه لباسای مختلف رنگای مختلف داره یه کشو فقط برای کروات و ساعت و یه خلواااار لباسای مختلف تو هر رنگی در حدی که هرکی میخواد بره جایی میاد سراغ ما کمدو باز کردنی فقط رنگ رو میگه
اینم بگم اصلا لباسای مارک نمیپوشیم یعنی هستا ولی تعدادشون زیاد نیست مگه واقعا ارزشش رو داشته باشه
حالا سوال من اینه نمیدونم کارم درسته یا نه ولی یه حس معرکه ای بهم دست میده وقتی لباسایی که ظاهر میلیونی دارن رو زیر سیصد میخرم سیر مونی هم ندارم کنترلی ندارم رو خودم🤦‍♀️

آیلا

وقتی نیازی نیست چرا باید خریده بشه !؟ چه فرقی میکنه وقتی با تعداد زیاد میخری باز اون هزینه کلی بیشتر میشه

لباس همیشه هست قحطی نیومده که !

البته هر کی یه نظری داره ولی از نظر من اشتباه محض

استارتر
استارتر
خاااارپشت🦔

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
خوبه ولی همیشه و زیاد از حدش خوب نیست
ولی درکل چیزی خوشت میاد خوبه بالاخره بخری به خواسته هات اهمیت بدی
اره یچیزی بگم امروز رفتم همون مغازه شیش تا دیگه خریدم واقعا قیمت پالتوهاش مفته دویست و هشتاد چی میدن الان😂البته مامانمم خریدا ولی خودم پریرپز سه تا خریدم امروزم دوتا شد پنج تا مامانمم دوتا برام عیدی گرفت شد هفت تا دوتام برا خودش خرید🤭روهم تغریبا ده تا خریدیم😬

استارتر
استارتر
خاااارپشت🦔

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
اره حال میده من مخالف لباسای ساده و گرونم وقتی لباسای مدل دار رو با قیمت مناسب میخرم لذتی داره که اصلا قابل وصف نیست تو دو روز ده تا ازش پالتو خریدم دویست و هشتاد مدلای مختلف رنگای مختلف خیلی عاشقشونم

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اره یچیزی بگم امروز رفتم همون مغازه شیش تا دیگه خریدم واقعا قیمت پالتوهاش مفته دویست و هشتاد چی میدن الان😂البته مامانمم خریدا ولی خودم پریرپز سه تا خریدم امروزم دوتا شد پنج تا مامانمم دوتا برام عیدی گرفت شد هفت تا دوتام برا خودش خرید🤭روهم تغریبا ده تا خریدیم😬
۵ تا پالتو خریدی ؟

Black

⭐کاربر ویژه⭐
اره حال میده من مخالف لباسای ساده و گرونم وقتی لباسای مدل دار رو با قیمت مناسب میخرم لذتی داره که اصلا قابل وصف نیست تو دو روز ده تا ازش پالتو خریدم دویست و هشتاد مدلای مختلف رنگای مختلف خیلی عاشقشونم
دلم تنگت بود

استارتر
استارتر
خاااارپشت🦔

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
وقتی نیازی نیست چرا باید خریده بشه !؟ چه فرقی میکنه وقتی با تعداد زیاد میخری باز اون هزینه کلی بیشتر میشه

لباس همیشه هست قحطی نیومده که !

البته هر کی یه نظری داره ولی از نظر من اشتباه محض
اخه بعضیا هستن برای یه مانتو تغریبا یک میلیون اینا هزینه میکنن ته تهش مثلا تخفیف میخوره میش هشصد خوشحالن تخفیف خورده
بعد من وایمیستم فصل بگذره و قیمتای واقعی رو بزنن بعد میرم با همون پولی که بابت یدونه میدن من سه یا چهار تا میخرم و بنظرم خیلی اینجوری بهتره

استارتر
استارتر
خاااارپشت🦔

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
بچها هرکی خواست ادرس بدم برهاااا فقط این چند روزه این قیمته

استارتر
استارتر
خاااارپشت🦔

خاااارپشت🦔

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
آره دوتا هم مادرت خرید چه خبره اتاقت مغازه شده

یه کمد دیواری بزرگ برات لازمه
ارهههه واقعا همینطوره کمد دیواری از قبل پر بود الان منفجر میشه نمیدونم بزرگترین‌مشکلم اینه به شدت میل به خرید چیزای تخفیفی دارم

بالا