خواهرم بخاطر بچم کتک خورد دارم از غصه میمیرم

• شروع کننده موضوع الناز
  • تاریخ شروع

الناز

Guest
پسر من خیلی خواهرمو دوست داره داشتیم با برادر شوهرم و شوهرم و خواهرشوهرمو شوهرش بچه هاش میرفتیم بیرون پسرم گیر داد زنگ بزنیم خاله هم بیاد شروع کرد گریه منم بخاطر اینکه پسرم آروم بشه زنگ زدم بیاد شوهرش خیلی حساس من گفتم حالا به شوهرت نگو اون که نمیاد فعلا نهایت میگی خونه مامان رفتم اونم قبول کرد شوهرش خیلی حساس برادر شوهرم قبلا خواستگار خواهر بوده این اومد تموم شد از اون ۱۰ و ۱۵ روز گذشت این خواهر بدبخت من امروز با شوهرش عیدی اومدن خونه ما بچه های خواهرشوهرمم اومدن خونه ما دخترش برگشت به خواهرم گفت خاله باز بریم اون کافه خیلی خوش گذشت شوهرش گفت کجا اون بچه احمقم همشو تعریف کرد شوهرشم خیلی عصبانی شد همون موقع رفتن من خیلی حالا عذاب وجدان گرفتم همشم تقصیر من بود

مامان،مهدیار

Guest
ای بابا ???
کاش همون موقع به شوهره دروغ نمیگفتین نهایت اون روز نمیومد دیگه ?
اخلاق شوهره هم که گنده الان فکر می‌کنه بهش نگفته چه خبر بوده

استارتر
استارتر

الناز

Guest
ای بابا ???
کاش همون موقع به شوهره دروغ نمیگفتین نهایت اون روز نمیومد دیگه ?
اخلاق شوهره هم که گنده الان فکر می‌کنه بهش نگفته چه خبر بوده
دقیقا مخصوصا این دختر همه چیز جز به جز تعریف کرد کیا بودن کجا رفتیم الان هزار جور فکر و خیال کرده منم اشتباه کرده انقدر اصرار کردم

استارتر
استارتر

الناز

Guest
اره ولی مقصر اونه که همچین ازدواجی کرده خاله منم عین خواهر شما گند زده تو شوهر کردن
خواهر من با یکی متضاد خودش ازدواج کرد با یکی ازدواج کرده تجربش از این خیلی بیشتر ۱۵ سال فرقشونه همه مخالف بودن خواهرم پاشو کرد تو یک کفش که من فقط همینو میخوام

دختری از اعماق جهنم?

Guest
خواهر من با یکی متضاد خودش ازدواج کرد با یکی ازدواج کرده تجربش از این خیلی بیشتر ۱۵ سال فرقشونه همه مخالف بودن خواهرم پاشو کرد تو یک کفش که من فقط همینو میخوام
دقیقا خاله منم ولی اون با یه مطلقه ولی با تفاوت سنی کمتر فک میکنم ۵_۶

مامان،مهدیار

Guest
دقیقا مخصوصا این دختر همه چیز جز به جز تعریف کرد کیا بودن کجا رفتیم الان هزار جور فکر و خیال کرده منم اشتباه کرده انقدر اصرار کردم
خب اونم بچه بود نمیدونه که تو دنیای بزرگا چه خبره

حالا چیزیه که شده دفعه بعد حواستون بیشتر باشه?? میدونی که شوهره اخلاق نداره
خواهر شما هم شانس نداره
وگرنه مردم دنیا کار میکنن هیچ کس نمی‌فهمه

استارتر
استارتر

الناز

Guest
خب اونم بچه بود نمیدونه که تو دنیای بزرگا چه خبره

حالا چیزیه که شده دفعه بعد حواستون بیشتر باشه?? میدونی که شوهره اخلاق نداره
خواهر شما هم شانس نداره
وگرنه مردم دنیا کار میکنن هیچ کس نمی‌فهمه
آره اونم تقصیری نداشت
ولی آره دیگه شانس این بدبخت بود

استارتر
استارتر

الناز

Guest
اینجور افراد قبل ازدواج یه فرشته ای هستن که نگو
کن پیش میاد ذلت کثیفشون رو نشون بدن
دقیقا همینه قبل از ازدواج برای خواهرم خوراکی میخرید میومد دم خونمون یا هرچی هوس میکرد سریع براش میاورد کافی بود فقط لب تر کنه الان یک ساله ازدواج کردن میگه اصلا دیگه اونجوری هر حرفی من میزنم اون اصلا یکجور دیگه برداشت میکنه

بالا