خدایی چتونه؟!

آسمون تاریک

⭐کاربر طلایی⭐
این همه هممون‌ مشکلات و بدبختی ریخته رو سرمون..یه دو دقیقه میام سایت از این فضای سمی خانواده و مشکلات دور باشم مثلا..بدتر عصبی میشم اینجا🚶🏼‍♀️ریدین توش بسه دیگه عین بچه ها این هی تاپیک میزنه به اون تیکه میپرونه قفل می‌کنه بعد باز اون یکی تلافی می‌کنه باز تاپیک میزنه قفل می‌کنه...گندشو در آوردین دیگه..
عین بچه ها رفتار میکنین..مشکلی دارین عین آدم بگین🤌این مسخره بازیا چیه....
قبل اینکه شرایط زندگی یکیو نمیدونین هم قضاوت الکی نکنین
@آوازقو🦢
من این کاربر و خیلی وقته میشناسم کاری به دروغگو بودن یا راستگو بودنش ندارم چون اصلا به من مربوط نیست🤝در هر صورت خوشم نمیاد حمله ور شین‌ سمتش و هر چی دهنتون میاد بگین..
@پری زمینی تو که رفیق خودمی رک بهت میگم کارت زشته..هر مشکلی هم داری حل کن با طرف اگه نمیتونن با هم حرف نزنین تمام! این بچه بازیا چیه هی تاپیک میزنین.......
@فلفل نمکی🌶️ تو یکی که به کند کشیدی سایتو...خدا لعنتت کنه فقط..حال و حوصله حروبخث با یه بچه رو ندارم واقا...
زده شدم از سایت اصن..منی که بچه هارو اونقدر دوست داشتم خود سایت رو دوست داشتم اصلا دیگه دلم نمی‌خواد بیام از بس هر وقت نیام بدتر عصبی میشم
بس کنین دیگه..

Kiana

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
در هر صورت خوشم نمیاد حمله ور شین‌ سمتش و هر چی دهنتون میاد بگین..
حوصله نداشتم کلشو بخونم ولی خب کسی که تاپیک میزنه اهمیت نمیده که تو یا من خوشمون میاد یا نمیاد
سایت عمومیه ننه

استارتر
استارتر
آسمون تاریک

آسمون تاریک

⭐کاربر طلایی⭐
حوصله نداشتم کلشو بخونم ولی خب کسی که تاپیک میزنه اهمیت نمیده که تو یا من خوشمون میاد یا نمیاد
سایت عمومیه ننه
عصبی شدیم بابا
محتوا ندارن ک هیچ
فقط اعصاب خوردکنیه

بهار طلوع🌼

⭐کاربر برتر⭐
این همه هممون‌ مشکلات و بدبختی ریخته رو سرمون..یه دو دقیقه میام سایت از این فضای سمی خانواده و مشکلات دور باشم مثلا..بدتر عصبی میشم اینجا🚶🏼‍♀️ریدین توش بسه دیگه عین بچه ها این هی تاپیک میزنه به اون تیکه میپرونه قفل می‌کنه بعد باز اون یکی تلافی می‌کنه باز تاپیک میزنه قفل می‌کنه...گندشو در آوردین دیگه..
@آوازقو🦢
من این کاربر و خیلی وقته میشناسم کاری به دروغگو بودن یا راستگو بودنش ندارم چون اصلا به من مربوط نیست🤝در هر صورت خوشم نمیاد حمله ور شین‌ سمتش و هر چی دهنتون میاد بگین..
@پری زمینی تو که رفیق خودمی رک بهت میگم کارت زشته..هر مشکلی هم داری حل کن با طرف اگه نمیتونن با هم حرف نزنین تمام! این بچه بازیا چیه هی تاپیک میزنین.......
@فلفل نمکی🌶️ تو یکی که به کند کشیدی سایتو...خدا لعنتت کنه فقط..حال و حوصله حروبخث با یه بچه رو ندارم واقا...
زده شدم از سایت اصن..منی که بچه هارو اونقدر دوست داشتم خود سایت رو دوست داشتم اصلا دیگه دلم نمی‌خواد بیام از بس هر وقت نیام بدتر عصبی میشم
بس کنین دیگه..
اهمیت نده

بهار طلوع🌼

⭐کاربر برتر⭐
اصلا دیگه هیچ چیز و هیچ کس برام نیس
منم صبح به این نتیجه رسیدم
جواب هیچ کسو ندادم اصلا حال حرف زدن دیگه ندارم
گور بابای آدمای نفهم
با اینکه اصلا نمی دونم بحث درباره چیه

Avakin

⭐کاربر برتر⭐
خودتو ناناعت نکن
691a297c7af5c60ab4499a1d07437fb0.jpg

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
@آوازقو🦢
بس کنین دیگه..
ستایش من خودم خبرندارم چی شده 😂😂
بدوووو بیا کمک خیلی کار دارم برا جشن فردا من غلط کنم دیگه قبول کنم حرکتی بزنم برامدرسع 😫😫😫
بیا ببین چه کیکی درست کرده اخه🥺

استارتر
استارتر
آسمون تاریک

آسمون تاریک

⭐کاربر طلایی⭐
ستایش من خودم خبرندارم چی شده 😂😂
بدوووو بیا کمک خیلی کار دارم برا جشن فردا من غلط کنم دیگه قبول کنم حرکتی بزنم برامدرسع 😫😫😫
بیا ببین چه کیکی درست کرده اخه🥺
🤣خیلی خوبی خدایی
خدایی کارای مدرسه خیلی سخته

بالا