ختم خالم‌

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
پسرداییم منو میدید میرفت منم محلش ندادم ن سلام ن علیکی انقد گرد و قلمبه شده بود که تو صورتش چین افتاده بود من که میگم اگر دیگران احترام بزارن منم براشون احترام میزارم وگرنه خیلی معذرت میخوام بادم نمیدم براشون

بهار طلوع🌼

⭐کاربر برتر⭐
پسرداییم منو میدید میرفت منم محلش ندادم ن سلام ن علیکی انقد گرد و قلمبه شده بود که تو صورتش چین افتاده بود من که میگم اگر دیگران احترام بزارن منم براشون احترام میزارم وگرنه خیلی معذرت میخوام بادم نمیدم براشون
همین کار درسته
چه بی ادب بوده

دکتر خیراندیش

⭐کاربر برتر⭐
خب حالا اتفاقی نیافته که

ولی حس می کنم ته دلت پسرداییتو دوست داری و از بی اعتناییش ناراحت شدی

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خب حالا اتفاقی نیافته که

ولی حس می کنم ته دلت پسرداییتو دوست داری و از بی اعتناییش ناراحت شدی
آره ولی انگار نظرش عوض شده راجبش ، خب تغییر کرده و فهمیده قطعا اون نمیخواد

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
تو که ازدواجم نکنی میتونی راحتی بیخیال همون بهتر که باهاش ازدواج نکردی

دکتر خیراندیش

⭐کاربر برتر⭐
خیلی شانس داری که طرف چاق و خپله شده ما بودیم طرف هیکل ورزشکاری پیدا می کرد کلی پیشرفت می کرد و...

یک نیم نگاه من = پیشرفت و خوشبختی فرد مورد نظر

جز خودم و خانوادم همههه ی آدمای دور و برم موفق و خوشبخت و خوش شانسن همه فامیل دوست، آشنا

از پیامد های آشنایی با منه

دکتر خیراندیش

⭐کاربر برتر⭐
ای کفش خیلی خوش شانسی که طرف دک و پوزش کریه شد خیلی

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
مریم چرا حیف تو‌نیست به اون پلشت مریض فک میکنی
اگه آدم بود که میمود جلو
بااور کن خدا دوستداشته که نیومده با آدم مریض زندگی کردن خیلی سخت هااا

استارتر
استارتر
پفیلا پنیری

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
مریم چرا حیف تو‌نیست به اون پلشت مریض فک میکنی
اگه آدم بود که میمود جلو
بااور کن خدا دوستداشته که نیومده با آدم مریض زندگی کردن خیلی سخت هااا
اره بره گمشه بابا ننش قبلا های میگفت بیا خونه ما
واقعا دارم غم میکنم حیف اونه یا من حالا پسر دختر عموی مامانم اومده مثل آدم سلام کرده با این که من نمیشناختم اصلا من خوردمش حالا جواب سلامش دادم طفلک گفت منو نمی شناسی من فلانیم یبار تو بچگی همشون دیده بودم

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
اره بره گمشه بابا ننش قبلا های میگفت بیا خونه ما
واقعا دارم غم میکنم حیف اونه یا من حالا پسر دختر عموی مامانم اومده مثل آدم سلام کرده با این که من نمیشناختم اصلا من خوردمش حالا جواب سلامش دادم طفلک گفت منو نمی شناسی من فلانیم یبار تو بچگی همشون دیده بودم
ولش کن
لیاقت تورونداشته
خداکنه نصیبت یه پسر خیلی خوب بشه

بالا