خانومای گل روز زن نزدیکه حواستون باشه دوتا روز زن داریم😋😋😋😋😋

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
۱۳ دی روز زن خودمون بید و۱۷ اسفند روز جهانی زن بید رو سفارشاتون فکر کنید این دوروز از دست ندید پسرم رفته به باباش گفته مامانم طلا دوست داره در صورتی که من اصلا طلا دوست ندارم این واز کجاش درآورده خدا داند🤔🤔🤔🤔🤔🤔

narngk

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
امسال توقعی ندارم

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
آره منم بعضی سالها اینجوریم بیشتر به فکر مامانمو مادرشوهرمم
چه جالب
حالا همسرمن برای هیچ کدمشون فکر کادو نیست
کادو نمیدیم ب مامانش
فقط مامان خودم که اونم خودم میخرم
ولی براخودم حسابی کادو میگیره

پفیلا پنیری

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خودش یه گل طبیعی بعدباپسرم رفتن بیرون الکی بم گفتن دارن میرن استخررفتن و یه سکه پارسیان با یه عطرگرفتن

من متوجه شدم استخر نمیرن 😂🖐🏻
اهادستشونخوندی دیگه سورپریز نمی شی

استارتر
استارتر
جادوی عشق

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
چه جالب
حالا همسرمن برای هیچ کدمشون فکر کادو نیست
کادو نمیدیم ب مامانش
فقط مامان خودم که اونم خودم میخرم
ولی براخودم حسابی کادو میگیره
من حالا یه چیز میگیریم براشون ولی برای خودم امسال میخوان طلا بگیرن با پسرم من کلی سکه دارم الانم زدم تو کار سکه پارسیان دارم جمع میکنم بعد آبجیم میگه طلاها دیگه هارو برای کی میخوای میگم همش مال عروسمه میگه خوش بحال عروست باور میکنی تمام لوازم برقی موهامو مدلای مختلف دارم همه تو مارک فیلیپس رمینگتون خواهرم میگه خسیس یه دونه بده من تو اضافه بر سازمان داری میگم نه اونام مال عروس آینده مه😁😁😁

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
من حالا یه چیز میگیریم براشون ولی برای خودم امسال میخوان طلا بگیرن با پسرم من کلی سکه دارم الانم زدم تو کار سکه پارسیان دارم جمع میکنم بعد آبجیم میگه طلاها دیگه هارو برای کی میخوای میگم همش مال عروسمه میگه خوش بحال عروست باور میکنی تمام لوازم برقی موهامو مدلای مختلف دارم همه تو مارک فیلیپس رمینگتون خواهرم میگه خسیس یه دونه بده من تو اضافه بر سازمان داری میگم نه اونام مال عروس آینده مه😁😁😁
جووون ب همچین مادرشوهری😍😍😍
عجب مادرشوهر ناااابییییی🥳🥳🥳

استارتر
استارتر
جادوی عشق

جادوی عشق

⭐کاربر برتر⭐
جووون ب همچین مادرشوهری😍😍😍
عجب مادرشوهر ناااابییییی🥳🥳🥳
تازه شوهرم میگه بده به من اینارو لازم دارم گفتم من اینارو به پسرمم نمیدم فقط مال عروسمه خودش هرکاری خواست بکنه بعدش 😁😁😁😁😁

آوازقو🦢

⭐کاربر طلایی⭐
تازه شوهرم میگه بده به من اینارو لازم دارم گفتم من اینارو به پسرمم نمیدم فقط مال عروسمه خودش هرکاری خواست بکنه بعدش 😁😁😁😁😁
به به 😍😍
من همممه رو دادم ب پسرم گفتم اختیار سکه هارو داره

بالا