خانومای راننده تشریف بیارین

زردا

کاربر جدید
چندسالگی رفتین یاد گرفتین؟سخت بود یا آسون ؟چقدر طول کشید یاد بگیرین

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
۱۹
اول فک میکردم سخته بعد دیدم چقدر شیرین و راحته

helia

کاربر جدید
من از بچگی پدرم بهم یاد میداد چون ب شدت علاقه داشتم (اینم بگم پشت مزدا وانت یادگرفتم 😁 )
خیلی راحته مهم اینه ارامشتو حفظ کنی و با دقت رانندگی کنی
روز ازمون هم خیلی خونسرد یواش یواش کارتو ادامه بدی موفق میشی

پنـــاه

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
از ۱۶ سالگی داداشم و بابام یادم دادن ..
اما تو خیابون و داخل شهر پشت فرمون ننشستم ، فقط تا ی مکان نزدیکی رو همراهشون میرفتم .
گذشت تا ۱۸ سالگی ک رفتم گواهینامه گرفتم
خیلی راحته ، دوسش دارم 😍

دکتر خیراندیش

⭐کاربر برتر⭐
من بعد بیست چهار سالگی رفتم دنده عقب واقعا سخته نمی تونم یاد بگیرم؛ یه بار امتحان دادم پارک دوبلم خراب شد رد شدم یه جلسه تمرینی هم نوشت جلسه ی تمرینی رو شاید یه ماهی گذشته ولی هنوز نرفتم خانوادم بی خیالن اصلا پیگیر نیستن منم از شدت ناراحتی الان سه روزه حتی یه کلمه هم باهاشون حرف نزدم دارم دق می کنم تا آخر عمرم باید خفه خون بگیرم که یه رانندگی رو بلد نیستم😔

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
پارسال که ۱۹ سالم بود رفتم اول رفتم کلاسای تئوری متاسفانه اصلا تو کلاس گوش ندادم و فک میکردم امتحان راحته نمی خوندم دوبار رد شدم باورت میشه یکی ندونه فک میکرد بی سوادم😂 بار سوم قبول شدم ، راجب کلاسای عملی هم بگم که من تا یروز قبل کلاس جای ترمز و کلاچم نمیدونستم خواهرم یکم تیوری یاد داد ، روز اول مربی پرسید تا به حال ماشین روندی ؟ گفتم خیر نشست مختصر توضیح داد بعدش گفت خب روشن کن بریم گفتم الان؟ با ارامش کارهایی رو که گفت کردم دیدم واقعا راحته روز اول تو خیابان های شلوغ رانندگی کردم خودش روزای اول کلاچ و ترمز میگرفت بعدش راه افتادم ، عملی رو هم دفعه دوم قبول شدم ، نگران نباش مربی خودش کلاج و ترمز داره حواسش به فرمونم هست اتفاقی نمی افته

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
من بعد بیست چهار سالگی رفتم دنده عقب واقعا سخته نمی تونم یاد بگیرم؛ یه بار امتحان دادم پارک دوبلم خراب شد رد شدم یه جلسه تمرینی هم نوشت جلسه ی تمرینی رو شاید یه ماهی گذشته ولی هنوز نرفتم خانوادم بی خیالن اصلا پیگیر نیستن منم از شدت ناراحتی الان سه روزه حتی یه کلمه هم باهاشون حرف نزدم دارم دق می کنم تا آخر عمرم باید خفه خون بگیرم که یه رانندگی رو بلد نیستم😔
ای بابا چقدر نا امیدی برو یا اینوری میشه یا اونوری

استارتر
استارتر

زردا

کاربر جدید
شوهرمنم مثل خانواده شماست از الان هی استرس میده که قبول نشی وای به حالت با این حجم استرس فک نکنم منم بتونم یاد بگیرم

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
شوهرمنم مثل خانواده شماست از الان هی استرس میده که قبول نشی وای به حالت با این حجم استرس فک نکنم منم بتونم یاد بگیرم
مثلا قبول نشدی میخواد چیکار کنه ؟ خودش دفعه چندم قبول شده ، بعش بگو قبول شم واسم ماشین میخری؟

استارتر
استارتر

زردا

کاربر جدید
مثلا قبول نشدی میخواد چیکار کنه ؟ خودش دفعه چندم قبول شده ، بعش بگو قبول شم واسم ماشین میخری؟
خودش میگه دفعه اول قبول شدم نه ماشین نمیخره

Aynaz _

⭐کاربر ویژه⭐
خودش میگه دفعه اول قبول شدم نه ماشین نمیخره
بابای من خودش دفعه سوم قبول شده بود زیاد بهم گیر نداد ، ببین مردها همینن اصلا تو این حوزه درک نمیکنن هعی سعی میکنن برتریشون به رخمون بکشن تو برو خوب یادبگیر تا دهنشو سرویس کنی ، اینم بگم اگه مربی مرد ورداشتی باید یه همراه بالای ۱۵ با خودت ببری

hendoone

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
۱۹
راحته مثه بستن بند کتونیه
تا همه چی ملکه ذهنت بشه و بره توناخوداگاهت نیاز به تمرین داره

بالا