خانما حیوان خونگی رو موقع مسافرت کجا میزارین؟

• شروع کننده موضوع Choi mary
  • تاریخ شروع

Choi mary

Guest
اگه بخوایین خانوادگی جایی برین مسافرتی و یا خانه ی اقوام در شهرستان حیوان خانگی که ازش نگهداری میکنین رو کجا میذارین تا برگردین تلف نشن؟

شادمهر♡

Guest
بستگز داره چ حیوونی باشه و دیه طبق اون میدیم به یکی از اقوام ک شرایطشو داره نگهداره

استارتر
استارتر

Choi mary

Guest
بستگز داره چ حیوونی باشه و دیه طبق اون میدیم به یکی از اقوام ک شرایطشو داره نگهداره
من ماهی دارم ولی نمیشه ببرم خونه کسی دفعه پیش به مادرشوهرم سپردم اصلا نتونسته بود آبش رو عوض کنه

صادر کننده بادمجان

Guest
من پرنده است
قصد دارم اگه رفتم بدم به پرنده فروشی ی مدت تا برگردم
مرغ عشقه

شادمهر♡

Guest
من ماهی دارم ولی نمیشه ببرم خونه کسی دفعه پیش به مادرشوهرم سپردم اصلا نتونسته بود آبش رو عوض کنه
یکی ک میدونی مسولیت پدیره و قابل اعتماد کلیده خونه رو بده بهشون سر بزنه و ابشونو عوص کنه
ما برای گلهای خونه کلید میدیم بیان ابشون بدن

استارتر
استارتر

Choi mary

Guest
یکی ک میدونی مسولیت پدیره و قابل اعتماد کلیده خونه رو بده بهشون سر بزنه و ابشونو عوص کنه
ما برای گلهای خونه کلید میدیم بیان ابشون بدن
برای اینکه کسی بیاد خونه فقط میمونه مادرشوهرم چون نزدیکیم به اون کلید ندم ناراحت میشه اردیبهشت بردم خونه مادرم ولی اینبار با مامانم اینا میخوایم بریم ماهی های من و مادرم اینا هستن که واقعا سخته کم کسی بلده نگهداری کنه

استارتر
استارتر

Choi mary

Guest
ایوای ماهی هم سخته بردنش..

اگه کمتر از یه هفته هست چیزیش نمیشه
۲ هفته خونه مامانم اردیبهشت گذاشتم ولی اینبار مامانم اینا هم میخوان بیان باهم بریم هم ماهی من و هم ماهی مادرم اینا هست

تنفس

Guest
۲ هفته خونه مامانم اردیبهشت گذاشتم ولی اینبار مامانم اینا هم میخوان بیان باهم بریم هم ماهی من و هم ماهی مادرم اینا هست
کسی تو فامیلتون دوس نداره ماهی نگه داره؟
یا مثلا بچه ای چیزی داشته باشه و دوس داشته باشه نگهش داره

استارتر
استارتر

Choi mary

Guest
اگه پول بدی احتمالا آره
ماهی هم سوال کن
چون فامیل اصلاااا نمیشه بهشون اعتماد کرد ، حتی از نادانی هم ممکنه آسیب بزنن
پس منم باید از آکواریمی بپرسم آره میدونم که نمیتونن آخه ماهی کوچولوهم داریم که نگهداری اونا واقعا سخته مخصوصا عوض کردن آبشون

استارتر
استارتر

Choi mary

Guest
کسی تو فامیلتون دوس نداره ماهی نگه داره؟
یا مثلا بچه ای چیزی داشته باشه و دوس داشته باشه نگهش داره
داییم بچه داره داره که عمرا بدم دستشون تا بیام همه اشون رو میکشن از همین الان هم یکی دوتا از ماهی هارو میخوان نمیدیم چون توی دستشون فقط دو روز دوم میاره

تنفس

Guest
داییم بچه داره داره که عمرا بدم دستشون تا بیام همه اشون رو میکشن از همین الان هم یکی دوتا از ماهی هارو میخوان نمیدیم چون توی دستشون فقط دو روز دوم میاره
??‍♀️??‍♀️?وییی ترسیدم ازشووون??‍♀️??‍♀️?

آخه ماهی رو نمیشه کاریش هم کرد که..
هوف

اکبر خالی

Guest
اگه بخوایین خانوادگی جایی برین مسافرتی و یا خانه ی اقوام در شهرستان حیوان خانگی که ازش نگهداری میکنین رو کجا میذارین تا برگردین تلف نشن؟
تو خارج یجایی هست نگه داری میکنن ازشون
ولی اینجا کسی مورد اعتماد نیست؟

استارتر
استارتر

Choi mary

Guest
??‍♀️??‍♀️?وییی ترسیدم ازشووون??‍♀️??‍♀️?

آخه ماهی رو نمیشه کاریش هم کرد که..
هوف
آره چندتا کله شیری هم داریم که اونا از بقیه حساس تر هستن اگه یه لحظه غافل بشن کمبود اکسیژن میارن و خفه

ترنج

Guest
سلام پانسیون حیوانات هست تو کلینیکای دامپزشکی نگه میدارن و هزبنه میگیرن خیلی خوبو راحت هست میتونی زنگ بزنی و احوالشم بگیری?

بالا