خانمای باهوششس بگن چ ججوری بفهمم همکارم زن داره؟؟

هاله

مدیر
اگر شوهر من حلقش رو دربیاره به صلیب میکشم😂
اه بابا بزار در بیاره برو بفروش برخودت یه چی بخر مث من🤣🤣🤣🤣از اول نگرف بر خودم با پولش طلا خریدم 🤣🤣🤣🤣گف بگیری من نمیندازم اصلا نمیتونم

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
اه بابا بزار در بیاره برو بفروش برخودت یه چی بخر مث من🤣🤣🤣🤣از اول نگرف بر خودم با پولش طلا خریدم 🤣🤣🤣🤣گف بگیری من نمیندازم اصلا نمیتونم
سواستفاده کنم😂😂با این اخلاق مجرد باشم بهتره🤦🏼‍♀️😂

Mozhgan

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
بخاطر یه حلقه ننداختن؟
این موضوع کوچیکه 😂 اعصاب تفاوت زیاد و کوتاه امدن ندارم ..چون آدمی ام میرییم توی خودم اهل دعوا و ..ندارم
مجبورم کوتاه بیام
ازدواجم کنم همش افسردگی و دپرشن میگیرم
چون اهل دعوا نیستم مجبورم کوتاه بیام قبول کنم

هاله

مدیر
این موضوع کوچیکه 😂 اعصاب تفاوت زیاد و کوتاه امدن ندارم ..چون آدمی ام میرییم توی خودم اهل دعوا و ..ندارم
مجبورم کوتاه بیام
ازدواجم کنم همش افسردگی و دپرشن میگیرم
چون اهل دعوا نیستم مجبورم کوتاه بیام قبول کنم
اره بنظرم نکنی بهتره

nargesam1382

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
آخی چرا همدیگرو دوی دارن جدا شدن
بابت یه دعوای ساده💔
خیلی ساده
فکر کردن جدا شن همه چیز تموم میشه
ولی وقتی جدا شدن فهمیدن چقدر همو دوست دارن
هنوزم وقتی میبینم حلقه دستشه جونم آتیش میگیره: )

atena222

کاربر جدید
یک روز موقع خداحافظی بگید به خانم و بچه هاتون سلام برسونید
هاست ایمیل یا ایمیل سازمانی یکی از عناصر اساسی در ارتباطات آنلاین ما است. وقتی به دنبال هاست ایمیل می‌گردید، بهترین گزینه برای شما ممکن است هاست ایمیل ارزان باشد. این نوع هاست، قیمت مناسبی دارد و به شما اجازه می‌دهد تا ایمیل‌های خود را با کیفیت بالا ارسال و دریافت کنید.

اگر در جستجوی بهترین هاست ایمیل هستید، باید به عواملی مانند پهنای باند، امنیت، قابلیت‌های اضافی مثل ضد اسپم و قابلیت اشتراک‌گذاری توجه کنید. هاست ایمیل سازمانی نیز برای شرکت‌ها و سازمان‌ها مناسب است، زیرا به آن‌ها امکان مدیریت ایمیل‌ها و ارتباطات داخلی را می‌دهد.

اگر نیاز به کنترل کامل بر روی سرور و ایمیل‌های خود دارید، هاست ایمیل اختصاصی گزینه‌ای است. این نوع هاست به شما امکان مدیریت کامل بر روی سرورهای اختصاصی را می‌دهد و از ایمیل‌های شما در محیط اختصاصی مراقبت می‌کند.

بنابراین، انتخاب هاست ایمیل مناسب بستگی به نیازها و بودجه شما دارد. از هاست ایمیل ارزان تا هاست ایمیل اختصاصی، گزینه‌های متعددی برای شما وجود دارد.

بالا