حکایت من و منصوره ...

calm moon

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سر صبح یه شماره معرفی کرد گفت سؤال شرعی داری میتونی پیامک کنی جواب میدن از صبحه پیامک دادم هنوز جواب ندادن من موندم چجوری این بشر رو تگ کنم جواب بده بگه چقدر طول میکشه پیام بدن منصوره جاااان اگه تاپیکمو میبینی لطفاً جواب بده
@سید منصوره موسوی میرکلایی

Melody

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
سر صبح یه شماره معرفی کرد گفت سؤال شرعی داری میتونی پیامک کنی جواب میدن از صبحه پیامک دادم هنوز جواب ندادن من موندم چجوری این بشر رو تگ کنم جواب بده بگه چقدر طول میکشه پیام بدن منصوره جاااان اگه تاپیکمو میبینی لطفاً جواب بده
@سید منصوره موسوی میرکلایی
بگو من خودم یه پا ملام جوابتو بدم 😁

سید منصوره موسوی میرکلایی

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم افزون بر شماره تلفن 32020 سامانه پیامکی 300002020 نیز پاسخگوی سوالات شرعی زائران است. نوشته بود پاسخگویی شبانه روزی

استارتر
استارتر
calm moon

calm moon

⭐⭐سوپر استار⭐⭐
با سلام خدمت دوست عزیزم انشاءالله که حالت خوبه امیدوارم که همیشه در کارهایت موفق باشی دوست خوبم افزون بر شماره تلفن 32020 سامانه پیامکی 300002020 نیز پاسخگوی سوالات شرعی زائران است. نوشته بود پاسخگویی شبانه روزی
وای باورم نمیشه جدی جدی اومدی جواب دادی ایولا لطفاً از این به بعد همینجوری باش 💖

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
خب فرق داره این برای مکارمه البته اینم سه سوت جواب نمیده ولی خب همونروز جواب میده😆😆😆😆😆
واسه تو واسه مکارمه یا من

واسه من گاهی اونروز گاهی فرداش مهم نیس برام صبر می کنم معمولا جوابو میدونم گوگل هم سرچ میکنم برای اطمینان می پرسم

آخرش می نویسم آیت الله مکارم شیرازی اگه ننویسم پیام میده مرجع تقلیدت کیه

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
منم ندیده بودم تاحالا جواب بده
تاپیکا پست میذاره ولی واکنش و جواب نمیده دیگه
با اینکه همه بهش تیکه میندازن دلش پاک و مهربونه
آره خیلی خوبه فقط من خوشم نمیاد کتابی حرف میزنه و هر بار سلام خوبی موفق باشی استیکر تقدیم به تو باد 😜🤣🤣🤣

آویشن

⭐کاربر طلایی⭐
واسه تو واسه مکارمه یا من

واسه من گاهی اونروز گاهی فرداش مهم نیس برام صبر می کنم معمولا جوابو میدونم گوگل هم سرچ میکنم برای اطمینان می پرسم

آخرش می نویسم آیت الله مکارم شیرازی اگه ننویسم پیام میده مرجع تقلیدت کیه
۱۰۰۰۰۱۰۰ برای مکارم شیرازی هستش.اها خوبه باز

بالا