حرف دلم رو بزنم

• شروع کننده موضوع اعتصامی
  • تاریخ شروع
استارتر
استارتر

اعتصامی

Guest
قربونت عزیزم ?

تو هم مقصری که بقیه رو واسه چیزی که از صحتش خبر نداری جمع میکنی دست به دعا شن ! آقا ببین و بگذر و بسپار به خدا

سخت نیست واقعا !
خدانکنه هناسکم حرفت کاملا درسته
بیشتره دو ساله تاپیک می زنم واسه حاجت و کاربرا
خیلی ها میان سراغم که اعتصامی تاپیک بزن
مریض داریم حاجت داریم مشکل داریم
حالا حالا هاااا نمی تونم فراموش کنم
اصلا نمی تونم تاپیک بزنم به همه بی اعتماد شدم

استارتر
استارتر

اعتصامی

Guest
ممنون
اینجا مجازی نباید حرفا رو جدی گرفت من اینجا نهایت یکی سوال داشته باش اگه بدونم جواب میدم نهایت کارمون همینه

اونم به قول خودش سنش کم بوده واقعا هم همینه اگه اینطور نبود هیچ وقت این کارو نمیکرد
خواهش میکنم نازنینم
حرفت رو قبول دارم
شاید من زیادی ساده و زود باورم

Choi mary

Guest
آره قربونت بدم به تو گفتم که اعتصامی بخونه

چرا قبول نداری ؟
فرخنده من اینطوری‌ام که در حق خودم بدی ببینم سریع فراموشم میشه و البته میبخشم . ولی در حق خانواده‌م عمرا نمیبخشم . که داداشمم همیشه میگه این موضوع اصلا به تو ربطی نداره که بخوای ببخشی یا نبخشی ☹
آهان

چون به نظرم فقط شعار هست من به شخصه تا کسی بخاطر ظلمی که در حقم کرده عذرخواهی نکنه نمیبخشم حالا اون طرف هر چقدر آدم دل گنده‌ای باشه و دیگران رو ببخشه و اینکه نظر من اینه حق الناس باید جبران بشه تو اگه دیگران ببخشی فقط خودت آروم میشی دلیل نمیشه چون تو دیگران رو میبخشی یکی دیگه هم بخواد اشتباه‌های تو رو ببخشه اصلا وظیفه اش نیست

(منظورم خاص تو نیست ملیحه به خودت نگیری)

آخرین ویرایش:

تنهاترین دختر شهر

Guest
خوبی ملیحه جانم
چن ماه قبل تاپیک زد که دکتر گفته جنین باید سقط بشه کلی براش دعا کردیم و بچه ها رو صدا زدم
اخرش گفت ک نی نی توی تصادف فوت کرد
باورت میشه تا الان براش غصه می خوردم و گریه می کردم
ضربه بزرگی بهم زد
منم ناراحت شدم ولی گریه نکردم ولی خب خیلی غصه خوردم ???‍♀️?
وای از اون موقع به بعد دیگه به همه بی اعتماد شدم ???

ملیحه

Guest
خدانکنه هناسکم حرفت کاملا درسته
بیشتره دو ساله تاپیک می زنم واسه حاجت و کاربرا
خیلی ها میان سراغم که اعتصامی تاپیک بزن
مریض داریم حاجت داریم مشکل داریم
حالا حالا هاااا نمی تونم فراموش کنم
اصلا نمی تونم تاپیک بزنم به همه بی اعتماد شدم
بی‌اعتماد کردن آدما خیلی گناه بزرگیه

ملیحه

Guest
آهان

چون به نظرم فقط شعار هست من به شخصه تا کسی بخاطر ظلمی که در حقم کرده عذرخواهی نکنه نمیبخشم حالا اون طرف هر چقدر آدم دل گنده‌ای باشه و دیگران رو ببخشه و اینکه نظر من اینه حق الناس باید جبران بشه تو اگه دیگران ببخشی فقط خودت آروم میشی دلیل نمیشه چون تو دیگران رو میبخشی یکی دیگه هم بخواد اشتباه‌های تو رو ببخشه اصلا وظیفه اش نیست

(منظورم خاص تو نیست ملیحه به خودت نگیری)
آره میفهمم چی میگی . این یه انتخابه ! هر کی حق داره ظلمی که درموردش شده رو نبخشه . و کاملا هم حق داره

بالا