جواب دادن

وضعیت
این موضوع قفل شده است

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
همونجور که سعی میکنیم کسی که دوستش داریم رو ناراحت نکنیم و وقتی ناراحت شد سعی میکنیم ناراحتیشو تموم کنیم و سعی میکنیم خوشحالش کنیم

برای خودتون هم اینطوری باشید
خودت مهمی
سعی کنید برای هر کسی همونقدر ارزش بذارم که براتون ارزش میذاره

اگه خودت برای خودت ارزش نذاری چه توقعی از بقیه داری و خیلی تاثیرداره که بقیه ارزش نذارن برات

همونجور که از کسی که دوستش دارید دفاع می کنید( البته هر دفاعی نشانه ی علاقه نیس ) خب از خودتون حتما دفاع کنید

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سعی کنید تا حد ممکن کسی چیزی هم بگه جوابشو بدین یا بعدا حرفش افتاد جواب بدین
کاری کنید تکرار نکنه اگه تکرارم کرد که دیگه باز همون یا بدتر لازم باشه اعتراض و دعوا کنید ، خانواده ی همسر هم چیزی بگن مثله همون البته من گاهی شده جواب ندم بعدا جواب دادم مخصوصا قبلا که به خدا واگذار کردم همه رو، خدا هم جواب داده بازم میده

البته منم به اونا اگه ناحقی کرده باشم همینطورخدا جوابمو میده خب

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
سعی کنید بیشتر جواب درست و حق نه چیز نامربوط ، و حرفی که به چیزهای دیگه ربط داره و حرفهای خارج از موضوع نزنید یا اصلا راجب موضوعم باشه چیزهای دیگه هم نگید کوتاه جواب بدید

یا در جواب بهشون نگاه نکنید اونورو نگاه کنید یا زمینو یا دیگه نگاه نکنید بهشون یا پاشید برید ،اخمی ، نگاه بدی ،چشم غره ، نیش خندی ،پوزخند یا لازم باشه حتی بالابردن صدا، تذکر ، دعوایا قهر

سعی کنید همونطور که بودن باشید

همیشه که با حرف جواب نمیدن البته گاهی لازمه حتما با حرف جواب داد ولی گاهی لازم نیست

البته سعی کنید تا حد ممکن بی جنبه بازی درنیارید خب بعضی حرفا واقعا شوخیه و بدون منظور مشکلی نیست

البته بعضیا هم شوخی شوخی حرف دلشونو میزنن توهین میکنن یا میخوان حرصتو دربیارن یا به در میگن دیوار بشنوه سعی کنید فوری بگیرید و یه جوری جواب بدین تا حد ممکن

یا طرف غیرمستقیم چیزی گفت جوابشو بدین فکرنکنه نمی فهمید شما هم می تونید مستقیم یا غیرمستقیم جواب بدید

راجب با شوخی جواب دادن هم بستگی داره سعی می کنید اگه با شوخی جواب دادن با شوخی جواب بدید اگه جدی گفتن جدی بگید

اعتراضم کنن بگید شوخی کردی شوخی کردم گفتی منم گفتم

زدی ضربتی ضربتی نوش کن

اگه هم گفتن با شوخی جواب بده بگو هر چیزی رو نمیشه با شوخی جواب داد شوخی نبوده که با شوخی جواب بدم

لازم باشه گاهی با سیاست غیرمستقیم بهشون بگی یه چیزی وقتی حرفش افتاد البته گاهی خودشون حرفشو میندازن میخوان یه چیزی بگید جواب بدن حرف دلشونو بگن شما هم خوب جواب بدین سعی کنید دهنشونو ببندین با سیاست

البته اینکه شما هم باید جواستون باشه به ناحق جواب ندین وگرنه کارماشو پس می دین خب

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
جواب نمیدی هم میگن ساده اس هیچی نمی فهمه سعی کنید به روشون بیارید فکرنکنن نمی فهمی یا میگن میترسه یا سوارتون بشن به خودشون اجازه میدن هرحرفی بزنن البته کسی که بخواد بگه جوابم بدی میگه ولی خب شاید بگه الان یه چیزی میگم حالمو میگیره هیچی نگم یا اونو نگم یه چیز دیگه بگم یا غیرمستقیم تر بگم

میگه میخوام ناراحتش کنم درآخر خودم ناراحت میشم

ولی خب باید سعی کنید درست جواب بدید

سعی کنید تمرین کنید که اگه فلانی اینو گفت باید اینو بگم ، بالاخره دوباره تکرارمیکنه جواب بدین یا حرفشو انداخت یا خودتون حرفشو بندازین جوابشو بدین با سیاست و غیرمستقیم ، یاهم کلا بی محلی کنید

سعی کنید یه حرفم دوباره تکرار نکنید ممکنه طرف اینبار فکرکرده باشه یا کسی پرش کرده باشه یه چیزی بهت بگه

خب سعی کنید پیشگیری کنم از دلخوری ها تا اینکه جواب بدین چه جمله ی خوبی

جواب میدی هم میگن حاضر جوابه بی جنبه اس مگه ما چی گفتیم به خودش میگیره یا شوخی بود یا منظوری نداریم یا بحث و دعوا میشه ، بهتره با شوخی و احترام جواب داد البته بستگی داره چی گفته باشه

مخصوصا اگه اعتراض کنی سعی کنید بیشتر جبران کنم تا اعتراض مخصوصا نسبت به بعضی آدما که جوری گارد میگیرن که باید بگی غلط کردم تو منو ببخش که رنجوندیم

همون تا جایی که می تونید فاصله گرفتن از بعضی آدما که میشه و فاصله گرفتن بهتره بهترین کاره یا تا حد ممکن فاصله بگیرید

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
البته کسی که بخواد ناراحتت کنه می کنه هر کاری هم کنی این موضوع رو ول میکنه یه موضوع دیگه همون موضوع رو مدل های مختلف این ولت کنه یکی دیگه هست‌
نهایتش به یکی دیگه حرفی میگه مربوط به تو که حرصتو در بیاره

نهایت غیرمستقیم تر میگه

میگه فکرکرده فلان کارو کنه جواب بده ،کم محلی کنه ، قهرکنه ، شوهرش بیاد دفاع کنه به هدفش میرسه ما بازم میگیم بذار حرصش دربیاد حقشه به خودش میگیره منظوری نداریم ساده ایم یا غلط کرد رفت غیبت کرد فلان کرد
بعضیا لجبازن عقده ای هستن عروس رو یه وسیله میکنن برای خالی کردن عقده هاشون
باید همونجور که گفتم باشین همونجور که گفتم جواب بدین

ولی در کل بیخیال کارماشو پس میدن هر کی هر جور باشه معلوم میشه

شما ناراحت بشید حرف درآوردین و فلان .. حق باهاتون نیس ولی اگه اونا ناراحت بشن اینطور نبوده

اگه راجب خانواده ی همسرتون هست بذارید شوهرتون خودش ازشون ناراحت بشه اونوقت می شناسشون تغییر می کنه اونوقته که جوابشونو میده پشت سرشون بهشون حرف میگه خودشون به گوش همدیگه میرسونن اونوقت دیگه میدونن که مقصرن و رفتارهای بدی دارن که بقیه رو دلخور میکنن

و اینکه سرشون میاد همون بدی هارو از عروسهای دیگه دامادها و خانواده هاشون میگیرن اونوقت همونجور که گفتم می فهمن دیگه که این رفتارها بده خودشونم داشتن

دیگه از تو هم نیست که ناراحتت کنن و جواب بدن و شوهرتو پر کنن علیهت ، فقط به گوشت میرسه که چی شده 😊

آخرین ویرایش:
استارتر
استارتر
سرنوشت

سرنوشت

⭐⭐⭐ملکه⭐⭐⭐
حتی بعضی از خانواده های شوهر مثلاخودشون از یه رفتاری از خانواده ی همسرشون ناراحت شدن از اونا ایده می گیرن میگن این رفتار برای عروس ناراحتت کننده هست انجام میدن تا عروس حرصش دربیاد و عقده خالی کنن همونجور که گفتم جواب بدین

یایه وقت ممکنه براتون تعریف کنن اگه تایید کنید ناراحت کننده بود براتون انجام بدن اینجور مواقع سکوت کنید یا دلداری بدید بگید شاید منظوری نداره چیز مهمی نیست و.. یا فلان جوابو بده ناراحت نشو مهم نیس ، چیزی نگید که حس کنن کسی با شما این رفتارو داشته باشه دلخور میشید

و خب از یه طرفم خوبه که نگن دوبه هم زنی می کنه و به گوش همسرشون برسه هم بد میشه براتون

خانواده ی همسر که هیچ حتی همسرت ، خانواده ی خودت و بقیه هم ممکنه اینجوری از نقطه ضعفات علیهت استفاده کنن تا حرصتو دربیارن

آخرین ویرایش:

وضعیت
این موضوع قفل شده است
بالا